Mesajı Okuyun
Old 05-02-2009, 17:28   #3
Konuk

Varsayılan eşler ayrı yaşadığı zaman kapının kilidi değiştirilmesi

merhaba yazmış olduğunuz cevabı okudum.cevabınız için teşekkür ederim.ben eşimden ayrı yaşadığımı söylemiştim.eşim bana telefonda gel eşyalarını al kapının kilidini değiştireceğim dedi.bu yüzden gidip eşyamı alamıyorum.kilidin değişip değişmediğini bilmiyorum ama bende kayıtlı mesajı var kilidini değiştireceğim diye.ortak yaşadığımız evin kilidini ben annemlerde yaşadığım süre içinde benim eşyalarım ordayken değiştirdi(yani öle sanıyorum)eğer değiştirdiyse suçlu olurmu mahkeme onu bu davranışından dolayı suçlu olarak kabul edermi?ayrıca hala evli olduğumuz için istediğim zaman çilingir çağırıp eşyalarımı alabilirmiyim böle bi hakkım varmı?yoksa mahkemenin sonuçlanmasınımı beklemeliyim?eşyaları aldığımda koyacak yerim olmadığı için şu an müşterek yaşadığımız evdeler her ihtimale karşı davadan sonra almayı uygun buluyoruz karşı taraf eşyalarını aldı kaçtı demesin diye.ayrıca bir sorum daha olacak eğer benim eşyalarım haberim olmadan dağıtılırsa ne yapabilirim?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler