Mesajı Okuyun
Old 21-07-2008, 17:28   #2
Av.Hayrullah ÇUHADAROĞLU

hukuk sitelerinin pek de (te?)diğer siteler ile karşılaştırılmaması düşüncesindeyim.en baştaki işlevi bir yardımlaşma ve bilgilerimizin güncellenmesine yardımcı olmasıdır.bu açıdan biraz donanımla ilgili forum sitelerine benzetebiliriz.orada da sürekli yenilikler mevcut ve ne kadar bilgili olursanız olun bir başka kullanıcının bilgisine veya deneyimine ihtiyaç duyuyorsunuz.şahsen ben hiç bir kitapta veya hukuk programlarındaki içtihatlarda bulamadığım konuların cevabını burada bulabiliyorum.hatta meslek hayatına başlamadan önce hiç bir dava deneyimim olmadan önce askerde iken soyadı tashihi davasını (kendi soyadım) bu sitelerden takip ederek açmıştım.takdir edersiniz ki bu o zamanlar için kocaman bir dağdı benim için.youtube daha çok televizyonun yerine koyabileceğimiz bir site zaten aylardır kapalı ve şahsen ben eksikliğini unuttum.facebook myspace ve sohbet sitelerine girmiyorum bile.hatta iddia ediyorum haber sitelerinin bile alternatifi var tv gazete vs.ama gerek ths için olsun gerekse diğer muadilleri açısından yokluğunu telafi edeceğimizi sanmıyorum.herhalde cübbeleri giyip bir Anıtkabir ziyareti yaparız ne dersiniz ?