Mesajı Okuyun
Old 03-07-2008, 13:25   #1
Konuk

Varsayılan şiddet gordüğüm nikahsız yaşadığım eşimden ayrıldım.çocugumu yanıma almak istiyorum..

Merhaba,
5 yıldır nikahsiz yaşadığım eşimden yaklaşık 1,5 ay önce ayrıldım.Kendisinden 3 çocuğum var; 2,4 ve 5 yaşlarında.İlk olarak 2.çocuğuma hamileliğim sırasında bana şiddet uygulamaya başladı ve 4 sene boyunca da aralıklarla devam etti.En son 1,5 ay öncesinde yine bir sebepten beni dövmeye başladı,boş bir anında evden dışarı kaçtım.O sırada yanımda olan 2 çocugumu da alarak.Diğer,4 yaşındaki çocugumu almaya döndüğümde eve, eşimin içerde olduğunu gordüm ve eve giremedim korkumdan. 1,5 aydır bir akrabamın yanındayım 2 çocugumla beraber.Diğer çocuğumu da yanıma almak istiyorum.Oglum aklıma geldikçe çok kotu oluyorum.Bir an once almak istiyorum .Bu arada çocuklarımın hiçbirisinin nufus kaydı, cüzdanı yok.Eşimle aramızda resmi nikah da yok.Bir de eşim çocuklara baglıdır,vermek istemeyecektir oglumu.Eşimi gormek istemiyorum bir daha,eve gitmeye de korkuyorum.Çocugumu polisle evden aldırabilir miyim ya da ne yapabilirim oglumu almak için?