Mesajı Okuyun
Old 01-03-2005, 18:28   #41
Marmara24

Sayın Esenkar,

Söylediklerinizle burada bazı MESLEKTAŞLARIMIN (ki hakim ve savcılar da dahil) sayın hakim ve savcılar hakkında yaptığı tespitlerin doğruluğuna örnek teşkil ediyor gibisiniz.

Sanırım Sayın Hakalmaz, buradaki tartışmaya katılmakta, sizin göremediğiniz, bir fayda gördü ki görüşlerini bizimle paylaşmaya devam ediyor.

Bu forumdaki mesajları başından itibaren okursanız gereksiz yere hasmane olarak algılanabilecek bir üslupla başlayan tartışmada tarafların birbirlerini anlamaya başladıklarını görebilirsiniz.

Arzu edilen tabi ki bu fikirlerin daha barışçıl bir hava içerisinde sunulması, tartışmanın da bu çerçevede yapılmasıdır.

Üzülerek gördüm ki benim gibi avukat olan meslektaşlarım dahil bazı forum üyeleri bazı noktaları belirtirken gereksiz hasmane bir üslup kullanmışlar, ancak yine de bu foruma yazan tüm avukatları meslektaş saymadığınızı belirten ifadeyi hak etmekdiklerini düşünüyorum. Esasında bu ifadenizle tam da şikayet ettiğiniz o AVUKATLAR gibi davranmış olmuyor musunuz?

Sizi biraz daha soğukkanlı düşünmeye davet ediyorum. Eğer hala fikrinizde bir değişiklik yoksa sanırım bu foruma yazan hiçbir meslektaşım sizinle meslektaş olarak anılmamaktan dolayı bir rahatsızlık duymayacaktır.

Saygılarımla,
Hoşçakalın,