Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

stj. avukat arıyoruz.

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-09-2006, 15:34   #1
gursan

Varsayılan stj. avukat arıyoruz.

İstanbul Taksim'de bulunan ofisimizde çalışmak üzere stj av. (staja yeni başlayan) veya çalışmaya engel olmayacak derecede az dersi bulunan hukuk fakültesi son sınıf öğrencisi arıyoruz.
Av.Gürsan ATAR
gursan@gursanatar.av.tr
Tel:0212. 243 33 25
Old 04-12-2006, 22:28   #2
Staj.Av.Selçuk

sevgılı gursan ben yenı mezunum bı buroda calışıyorum ama iş arayan birçok arkadaşım var.şartlarınızı ve imkanlarınızı belirtirseniz arkadaşlarımı size yönlendirebilirim.mesajını bekliyorum......
Old 09-01-2007, 01:48   #3
M.FATİH

Alıntı:
Yazan gursan
İstanbul Taksim'de bulunan ofisimizde çalışmak üzere stj av. (staja yeni başlayan) veya çalışmaya engel olmayacak derecede az dersi bulunan hukuk fakültesi son sınıf öğrencisi arıyoruz.
Av.Gürsan ATAR
gursan@gursanatar.av.tr
Tel:0212. 243 33 25

Sayın Gürsan ATAR;eğer stajyer alım planınız hala geçerli ise görüşmeye gelmek isterim.Fakülteden henüz mezun oldum.Öğrenciliğim sırasında aile şirketinde çalışmak zorunda kaldığım için ancak bu yıl yani 3 yıl gecikmeli mezun olabildim.Not ortalamam,yabancı dil bilgisi ve diğer bazı konularda eğer imkan olabilirse yüzyüze konuşarak bilgi vermek isterim.Şimdiden teşekkür ederim.SAYGILARIMLA...
Old 12-04-2007, 22:01   #4
av.emre yilmaz

Ben hukuk fakultesini yeni bitirdim istanbulda stajimi yaninda yapacak avukat ariyorum.Eger hala stajyer avukat ariyorsaniz mesajinizi bekliyorum.Iyi gunler E-mail adresim : eyilmaz_44@yahoo.com
Old 07-06-2007, 01:27   #5
zazaenden

Sayın Gürsan ATAR ;
Ben hali hazırda Marmara Üni.Hukuk Fak. son sınıf öğrencisiyim.Bir aksilik ile karşılaşmazsam bu yıl mezun oluyorum.Temmuz ayının ilk haftası başlamak üzere yanında çalışabileceğim ve bana bir şeyler öğretebileceğine inanan bir avukat arıyorum.
Siz de sunabileceğiniz şartları ve özellikle hangi alanlarla ilgilendiğinizi bildirirseniz sevinirim.
İyi günler dilerim...
Old 08-06-2007, 15:08   #6
Ronahi392

Varsayılan stajer avukat

Stajıma devam edebileceğim bir hukuk bürosu arıyorum;

Ben Konya'dan stajer avukat Ekrem Karataş. Adliye stajımı Konya'da bitirdim. Şimdi İstanbul'daki bir hukuk bürosunda stajıma devam etmek istiyorum. İntermediate seviyesi ingilizce biliyorum. Stajer avukat arayan hukuk büroları veya avukatlar bana bu adresten ulaşabilirler: avekremkaratas@hotmail.com ayrıca telefon numaram: 0532 743 05 63
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi