Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

Şip Sevdİ

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 06-04-2006, 19:23   #1
ULZO

Varsayılan Şip Sevdİ

Bu sabah ada vapurunda gördüm seni ilk ve son kez. Saçların kızıldı.Gözlerın aksam rengi. Yüzüne bakmak istedim ama olmadı. Bostancı iskelesi yuttu sanki seni. Kalabalıkta kayboldun sen. Ama çok güzeldin. Bir bahar akşamı rastladım size diye başlayan bir şarklı misaliydın ama sabah dı. Devamında hepten bir hüzün sardı. Çünkü bakamamıştım gözlerinize derinden. O vakit başınızı öne eğermiydınız ? Sizde beni severmiydiniz bilmem. Şehir beni bekliyor çok işim bugün. Ama ben kendimi alamıyorum sizi aramaktan. Karar verdim bekleyeceğim. ELbet döneceksiniz belki akşam belki de hemen. Çünkü siz adalısınız bılıyorum. Mimozaları kadar güzel. Peki ya dönmezseniz. Vakit henüz erken, bir çay içeyim diyorum olmuyor. Gitmiyor ayaklarım bostancı iskelesini gözlerimin tarayabildiği mesafaden. Gözler tetikde bekliyorum. Ve bir sigara, bir tane daha. Akşam olmak üzere. sigaram bitti. Bu son sefer adaya. Belli dönmeyeceksın bugün. Gözlerim senı ararken karsımda bir esmer. bu sefer gidip konuşsam mı ? Ne dıyeceğim ona. Oda çok güzel. Sanırım kaldıramayacak bu gönül bir günde iki aşkı. . Çok korkuyorum ya sen çıkagelirsen. İki güzel arasında bir ben.Kalbım senin . Ama ayıp olmaz mı şimdi akşam vakti bir esmere.
Old 08-04-2006, 13:22   #2
NİLGÜN SEYMEN

Adalara İthafen YazdiĞiniz Yazi HoŞ..umarim Adali Bayan Da Sİtededİr Ve Okur Bu Yaziyi..
Saygilar.
Old 29-05-2006, 22:27   #3
ULZO

Varsayılan ey guzel bahar..

Bır hayal di Nılgün Hanım yazdıklarım. Olması ıstenılen sevgilinin tasviriydi kızıl saçlar. Ne adalıydı ne de başka yerden.

Ama hiç ummazdım oldu. Baharın kendini yaza teslim ettiği bu günlerde yüreğim gerçekten de bir kızıl'a teslim oldu. Hani kitaplarda okuduğumuz, hani yeşilcam sinemasının profesyonel oyuncularının amatörce çektiği nayır nolamaz lı filmlerde olduğu gibi. En şehvetli aşk şarkılarında oldugu gibi. yüreğimde bir yangın var evet. İçimden şarkı söylemek, hani hep altına iğreti bir not yazdıgım şiirleriinizi okumak ve evet ya hayat bu aşk bu dıye yorumlar yazmak geliyor.. en güzelide oda beni seviyooorr. YAzacak bir sey yok aslında mutluyum . Hayat güzel.. yasaşın bahar.. çiçekler böceklerr..kuşlar ağaçlar...
Kızıl saçlarrr..

hemen sabah olmalı sonra aksam olmalı işten çıkıp ona koşmalıyımmm. Hatta koşarken düşüp ayağımı kırmalıyımm. Rapor alıp günlerce onun çalıştığı hastahanede yatmalıyımm. O bana bakmalııı. İş güç hak getire ben onunla olmalıyım o da benle...
Old 30-05-2006, 07:47   #4
NİLGÜN SEYMEN

Varsayılan Hayırlı olsun...!

Sizin adınıza inanın çok mutlu oldum.. Dilerim bu coşkunuz daim olur..

MUTLULUKLAR DİLERİM SN.ULZO...

Nikah davetiyenizi bekleyeceğim..

SEVGİLER
B*U*R*S*A
30.05.2006/08.47
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04522204 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.