Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Üye Profili Bilgileri

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 11-03-2006, 18:27   #1
Admin

Varsayılan Üye Profili Bilgileri

Üyelerimizin profillerine ekleyebilecekleri bilgileri biraz daha zenginleştirdik:

Eskiden beri zaten mevcut olan:
  • Bitirdiğiniz/Devam Ettiğiniz üniversite/hukuk fakültesi
  • Üniversite(Hukuk Fakültesi) Mezuniyet Tarihi
  • Hukukun İlgili Olduğunuz Branşı
  • İş Telefonu
  • İlgi Alanları
bölümlerine ek olarak,
  • İş Adresi
  • Özgeçmiş (CV)
bölümlerini de profil ekranımıza ekledim. Dileyen üyelerimiz üye bilgileri güncelleme ekranında bu bilgileri girerek profillerinde gözükmesini sağlayabilirler. Elbette tüm bu bilgilerden dilediğinizi doldurabilir ve dilediğinizi boş bırakabilirsiniz, dolayısıyla bu alanları doldurmak zorunlu değil.

Eğer profil ekranına ekleyebileceğimizi düşündüğünüz başka bir bilgi varsa lütfen bizimle paylaşınız.
Old 27-03-2006, 14:40   #2
Rauf

Varsayılan üye adı değişikliği

sayın admin üye adım mrcicek. mehmet rauf çiçek in kısaltılmış hai olarak yazmıştım. ismimi "rauf" olarak değiştirebilirmiyim. yeniden üye olmadan.
selamlar.
Old 27-03-2006, 16:46   #3
Admin

Alıntı:
Yazan Rauf
sayın admin üye adım mrcicek. mehmet rauf çiçek in kısaltılmış hai olarak yazmıştım. ismimi "rauf" olarak değiştirebilirmiyim. yeniden üye olmadan.
selamlar.
Üye İsminizi "Rauf" olarak değiştirdim.
Old 05-04-2006, 15:19   #4
Av.Hülya GÖZCÜ

Ben de yeniden üye olmadan İsmimin başına Av.kısaltmasını ekleyebilirmiyim?Yeni üye oldum,inceledikçe yeni şeyler farkediliyor.Hülya Gözcü,teşekkürler...
Old 05-04-2006, 21:15   #5
Admin

Üye isminizi "Av.Hülya GÖZCÜ" olarak değiştirdim.
Old 05-04-2006, 21:26   #6
suigeneris6126

ismimin suigeneris olarak değiştirlmesini istiyorum.Yardımcı olursanız sevineceğim...
Old 05-04-2006, 21:42   #7
Admin

Alıntı:
Yazan Selim Özen
ismimin suigeneris olarak değiştirlmesini istiyorum.Yardımcı olursanız sevineceğim...
Sitemizde 'suigeneris' kullanıcı ismiyle bir üye mevcut olduğundan, isminizi bu şekilde değiştiremem. Kullanılmayan başka bir isim belirtirseniz, değiştirebilirim. (İsmin kullanılıp kullanılmadığını üye listesinden kontrol edebilirsiniz)
Old 05-04-2006, 22:54   #9
Admin

Alıntı:
Yazan suigeneris6126
tamam peki o zaman suigeneris6126 olabilir mi
Üye isminiz suigeneris6126 olarak değiştirildi.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi