Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

ErkeĞİ Kurcalayin:)

Yanıt
Old 23-07-2009, 15:00   #121
üye18721

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Bugün aldatılmış olduğumu resmen ispatlamış bulunuyorum,bu konuyu açıp içimdeki sesi kuvvetlendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler.
Bir kere daha düşünün belki böyle bir durum yoktur.
Old 23-07-2009, 15:03   #122
suskun_juliette

Çok fazla delili birden ele geçirdim.Zekamın küçümsenmesi,üstüne üstlük bana yalan söylenmesi,çocuk gibi kandırılmam,umutlarım,hayallerim şimdi ağlaşıyoruz.Siz de bilirsiniz biri ölmeden yas tutulmaz,biz yas tutuyoruz.Hem de o kadar berbat bir ölümdü ki,bin kere ucuz araba lastiklerinin arasında can verdi.Bugün oldu her şey...İki gün daha kandırılmanın sızısı da büyük.Ne yapacağım ben şimdi?
Old 23-07-2009, 15:09   #123
üye18721

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Çok fazla delili birden ele geçirdim.Zekamın küçümsenmesi,üstüne üstlük bana yalan söylenmesi,çocuk gibi kandırılmam,umutlarım,hayallerim şimdi ağlaşıyoruz.Siz de bilirsiniz biri ölmeden yas tutulmaz,biz yas tutuyoruz.Hem de o kadar berbat bir ölümdü ki,bin kere ucuz araba lastiklerinin arasında can verdi.Bugün oldu her şey...İki gün daha kandırılmanın sızısı da büyük.Ne yapacağım ben şimdi?
Sizi anlıyorum...Ama hiç olmazsa erken farketmişsiniz.
Ya evliyken hele de çocuğunuz varken böyle bir durum başınıza gelseydi..
Zaman her şeyin ilacı, böyle bir durum sabit ise soğukkanlı olun; kişiyi aramayın, hesap sormayın...
Old 23-07-2009, 15:12   #124
suskun_juliette

Yolun uçuruma vardığını erken gördüğüme mutlu ve umutluyum.Hesap soruldu,hesap görüldü,şeytanla hesaplaşıldı.Kimsenin canı bu denli yanmasın dilerim
Old 23-07-2009, 15:15   #125
supernatural

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Yolun uçuruma vardığını erken gördüğüme mutlu ve umutluyum.Hesap soruldu,hesap görüldü,şeytanla hesaplaşıldı.Kimsenin canı bu denli yanmasın dilerim

üzülme, yoluna devam et ve arkana bakma emin ol pişman olmazsın
Old 23-07-2009, 15:16   #126
üye18721

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
İlişkilerde, böyle durumlar her insanın başına gelebilir.Önemli olan bundan ders çıkarmak ve yeni arkadaşlıklarımızda sadece duygularımıza değil mantığımıza da yer vererek daha sağlıklı seçimler yapmak..
Old 27-07-2009, 12:49   #127
ISIL YILMAZ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Dediğim gibi, benzer konulara girmemeye özen gösteriyorum. Çünkü yazılanlar, okuyanların anladığı kadardır. Ve tehlikelidir. Bense yanlış anlaşılmayı hiç istemem. Sayın Gemici sayesinde bu ---- girdim. Hadi hayırlısı... Daha Sevgili Işıl Yılmaz'ın yazacakları var.

Suat beni meselenin içine "çekmeye" çalışmış, ama bu başlığı bugün gördüm
Ne yalan söyleyeyim bu "kurcalamak" lafı beni hafiften rahatsız etti. Hani, Faruk Erem'in suçluyu kazıyınız,altından insan çıkar lafı var ya. Erkeği kurcalayınız, altından insan çıkar diyesim var ))
Old 27-07-2009, 12:51   #128
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
Ne yalan söyleyeyim bu "kurcalamak" lafı beni hafiften rahatsız etti. Hani, Faruk Erem'in suçluyu kazıyınız,altından insan çıkar lafı var ya. Erkeği kurcalayınız, altından insan çıkar diyesim var ))

Demiş kadar oldunuz ya süpersiniz..
Old 27-07-2009, 12:51   #129
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ

Old 27-07-2009, 12:57   #130
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
. Erkeği kurcalayınız, altından insan çıkar diyesim var ))

Belki Denemeye değer mi bilemem
Old 27-07-2009, 13:42   #131
nilgün kandaz

Kadınlar, erkeklerden konuşmayı bu kadar seveceğine erkeği sevse, zaten kurcalamaya gerek kalmayacak.

Çok iyi söylemişsiniz sevse diye ...sevmek bile yetmiyorsa,sonuç değişmiyorsa.Sevildiğine güvenip kaçıyorsa.
Old 27-07-2009, 13:48   #132
nilgün kandaz

--------------------------------------------------------------------------------

------------------
can yakanın canı yanarmış...yastayım
Old 27-07-2009, 13:52   #133
üye3578

Kurcalayın durun..

oyuncaklarınızı bozmaktan ne zevk alıyorsanız..
Old 27-07-2009, 14:49   #134
ISIL YILMAZ

Alıntı:

Yas tutmak, ruha iyi gelir,sağlıklıdır. Ama ölenle de ölünmez. Eminim ki, tek hayaliniz ya da umudunuz bu konu üzerine kurulmuş değildir.

Ne mi yapacaksınız? Şöyle diyebilirsiniz, evet, sıradaki gelsin!
Old 27-07-2009, 14:54   #135
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
Yas tutmak, ruha iyi gelir,sağlıklıdır. Ama ölenle de ölünmez. Eminim ki, tek hayaliniz ya da umudunuz bu konu üzerine kurulmuş değildir.

Ama ne?

Çok ağlayıpta ölüyü de mundar etmenin manası ne?

Huzur içinde yatsın.
Old 27-07-2009, 14:57   #136
üye8180

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ama ne?

Çok ağlayıpta ölüyü de mundar etmenin manası ne?

Huzur içinde yatsın

Öyle demeyin, bazıları zor atlatır.
Old 27-07-2009, 14:58   #137
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ

Nedir bu,düello teklifi mi?
Old 27-07-2009, 15:00   #138
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Öyle demeyin, bazıları zor atlatır.

Ama sonuçta atlatılmalı. En kötü acı bile 28 günde hafiflermiş. Yas bunun için güzel bir örnek, ölenle de ölünmeyeceği yani.

En geç 28 gün sonra hafifleyecek bir durum için hayatınızı zehretmenin manası ne?
Old 27-07-2009, 15:01   #139
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ

Kesinlikle katılıyorum. Böyle durumlarda "o kaybetti Yeni denizlere yelken açma vakti gelmiş demek ki " diyerek görmediğiniz güzellikleri görmeye başlamalısınız! Benim de başımdan geçti benzer bir olay! Sağlıklı bir şekilde atlattım. Tek üzücü kısım "gururuna yedirememek " bu düşünceyi uzaklaştırınca ve kendinizi pohpohlayınca hemen geçip gidiyor! Özel bir destek isterseniz ben buradayım. Görmüş geçirmiş biri olarak
Old 27-07-2009, 15:02   #140
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ama sonuçta atlatılmalı. En kötü acı bile 28 günde hafiflermiş. Yas bunun için güzel bir örnek, ölenle de ölünmeyeceği yani.

En geç 28 gün sonra hafifleyecek bir durum için hayatınızı zehretmenin manası ne?

Hafifler ama bitmeyebilir.
Old 27-07-2009, 15:02   #141
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Oraları da hiç kurcalamayalım bence.
Old 27-07-2009, 15:05   #142
ISIL YILMAZ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Nedir bu,düello teklifi mi?

Düello değil. Yeni bir olasılığı keşfetme teklifi.
Old 27-07-2009, 15:05   #143
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Biter Öyle güzel biter ki! Zamanı kişiye bağlı. Kararlılık ve irade! Bir tutam da kendine inanılmaz bir güven. Ben deyim 1 ay siz deyin 1 yıl. Hele bir de sonunda pişman etmek yok mu! Onun lezzeti ayrı bir şey
Old 27-07-2009, 15:06   #144
ISIL YILMAZ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Bu 28 gün bana FIDIC sözleşmelerini anımsattı.
Old 27-07-2009, 15:07   #145
üye8180

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Bu süre herkese uymaz.

Yas, başkası için acı çekmek bazen iyi birşeydir. Suyun yüzeyindeyken derine inersiniz. Bencilliğinizden sıyrılırsınız. Aaa benim de kalbim varmış ki acıyor dersiniz.
Old 27-07-2009, 15:08   #146
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Biter Öyle güzel biter ki! Zamanı kişiye bağlı. Kararlılık ve irade! Bir tutam da kendine inanılmaz bir güven. Ben deyim 1 ay siz deyin 1 yıl. Hele bir de sonunda pişman etmek yok mu! Onun lezzeti ayrı bir şey

Ama 28 günde bitmez.

Pişman etmek konusunu hiç açmayalım, isterseniz. Kazırsak, altından suçlu çıkar.
Old 27-07-2009, 15:09   #147
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
Düello değil. Yeni bir olasılığı keşfetme teklifi.

Kurcalanacak biri daha. Ne yaman kısır döngü.
Old 27-07-2009, 15:09   #148
Av.H.Sancar KARACA

Konu çok bereketli. Biraz okudum,derinliğinden ve ağırlığından korktum. (KHS'ye de rakip çıktı. Burasının üstünlüğü;kalıcılığı) Haydi hayırlısı...
Old 27-07-2009, 15:12   #149
ISIL YILMAZ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Kurcalanacak biri daha. Ne yaman kısır döngü.

E, ilişki meselesi biraz böyle : Benim oğlum bina okur, döner döner yine okur.

Kurcalamaya gelince, hiç gerek yok. Giden, gider. Kalan sağlar bizimdir.
Old 27-07-2009, 15:14   #150
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ama 28 günde bitmez.

Pişman etmek konusunu hiç açmayalım, isterseniz. Kazırsak, altından suçlu çıkar.

Valla benimki uzun sürdü ama keyifli bir süreçti, çok eğlendim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09465504 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.