Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

kazancı mevzuat içtihat programından memnun olan varmı

Yanıt
Konu Notu: 2 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 23-05-2009, 23:19   #1
mdelen82

Varsayılan kazancı mevzuat içtihat programından memnun olan varmı

kazancı mevzuat içtihat programından memnun olan varmı?
Old 24-05-2009, 18:33   #2
Adli Tip

Ben 3-4 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Ancak alternatif programlarla kıyaslama şansım olmadı.
Old 25-05-2009, 10:14   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Ben daha önce Corpus kullanmıştım, yaklaşık 3 yıl oldu, kazancı kullanıyorum. Corpus'u daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Muhtemelen yıl sonunda Corpusa döneceğim.
Old 26-05-2009, 14:11   #4
ISIL YILMAZ

Ben Kazancı kullanıyorum ve işleyişten memnununum. Yalnız, başka program kullanmadığımdan karşılaştırma yapabilecek durumda değilim.
Old 27-05-2009, 12:57   #6
Av.Mehmet_Ali

Kazanci gördüğüm en güzel program.750 bin karar olduğu söyleniyor.
Old 27-05-2009, 15:32   #7
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet_Ali
Kazanci gördüğüm en güzel program.750 bin karar olduğu söyleniyor.

Nasıl?
Old 27-05-2009, 15:56   #8
Av.Mehmet_Ali

Alıntı:
Yazan Saim
Nasıl?
Adini burda yazmak istemediğim iki içtihat programı kullandim kazancidan başka.Kazanci kullandiğim en iyi karar programi. Corpus hakkında bilgim yok. Yanliş bilmiyorsam toplamda 750 bin yargi karari barındıriyor diyeyim.
Old 27-05-2009, 16:20   #9
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet_Ali
Adini burda yazmak istemediğim iki içtihat programı kullandim kazancidan başka.Kazanci kullandiğim en iyi karar programi. Corpus hakkında bilgim yok. Yanliş bilmiyorsam toplamda 750 bin yargi karari barındıriyor diyeyim.

Yaklaşık doğru. http://www.kazanci.com/cgi-bin/ara.cgi adresinde tüm karar seçeneklerini işaretleyip, arama penceresine "karar" yazdığınızda 629.717 sonuç buluyor.
Old 27-05-2009, 20:13   #10
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Yaklaşık doğru. http://www.kazanci.com/cgi-bin/ara.cgi adresinde tüm karar seçeneklerini işaretleyip, arama penceresine "karar" yazdığınızda 629.717 sonuç buluyor.

Arama motoruna "karar" yazarsanız, karaların içinde geçen tüm "karar" kelimelerini de hesaplatmış ve rakama dahil etmiş olmaz mısınız?
Old 27-05-2009, 23:29   #11
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Saim
Arama motoruna "karar" yazarsanız, karaların içinde geçen tüm "karar" kelimelerini de hesaplatmış ve rakama dahil etmiş olmaz mısınız?

Yazdığım bağlantıya bakmadığın nasıl da belli oluyor.
Old 01-06-2009, 13:47   #12
Gamze Dülger

Güncellemesiyle,kararların farklılığı ve sayı çoğunluğu ile çok memnun olduğum bir program...

Corpus isimli program tam iki kere bilgisayarımı kilitledi.Ancak sildikten sonra programlarım çalışmaya başladı.Bu hatayı gelen yardımcılara bildirmeme rağmen,ilgilenilmemişti.

Kazancı oldukça profesyonel..Derhal ilgileniyorlar...

Ben oldukça memnunum.Tavsiye ederim.
Old 02-06-2009, 16:36   #13
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Merhaba

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger
Güncellemesiyle,kararların farklılığı ve sayı çoğunluğu ile çok memnun olduğum bir program...

Corpus isimli program tam iki kere bilgisayarımı kilitledi.Ancak sildikten sonra programlarım çalışmaya başladı.Bu hatayı gelen yardımcılara bildirmeme rağmen,ilgilenilmemişti.

Kazancı oldukça profesyonel..Derhal ilgileniyorlar...

Ben oldukça memnunum.Tavsiye ederim.

Yaşadığınız olaya üzüldüm fakat Corpusun bilgisayarı kilitleme diye bir olayını ilk defa duydum bir ihtimal kullandığınız virüs programından kaynaklanabilir diye düşünüyorum. Eğer program bilgisayarınızda kurulu değilse, hakkınız olan son sürümü kullanabilmeniz için yardımcı olmaktan zevk duyarım.
Saygılarımla
Old 02-06-2009, 16:43   #14
Gamze Dülger

Alıntı:
Yazan corpus.ist
Yaşadığınız olaya üzüldüm fakat Corpusun bilgisayarı kilitleme diye bir olayını ilk defa duydum bir ihtimal kullandığınız virüs programından kaynaklanabilir diye düşünüyorum. Eğer program bilgisayarınızda kurulu değilse, hakkınız olan son sürümü kullanabilmeniz için yardımcı olmaktan zevk duyarım.
Saygılarımla

Sayın yetkili,
Aynı program kayınbiraderim Av.Emin Dülger'de de mevcut.O kullanmaya devam ediyor.Ancak onun da programı bilgisayarı kilitliyor.Bir ara çözmüştü ancak nasıl çözdü bilemiyorum!.

Ben programı tamamen sildim.Böyle bir sorun da kalmadı.Yine de gecikmiş teklif için teşekkürler. Çünkü yardım taleplerime o dönemde cevap alamamıştım.

Saygılarımla
Old 02-06-2009, 16:55   #15
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger
Sayın yetkili,
Aynı program kayınbiraderim Av.Emin Dülger'de de mevcut.O kullanmaya devam ediyor.Ancak onun da programı bilgisayarı kilitliyor.Bir ara çözmüştü ancak nasıl çözdü bilemiyorum!.

Ben programı tamamen sildim.Böyle bir sorun da kalmadı.Yine de gecikmiş teklif için teşekkürler. Çünkü yardım taleplerime o dönemde cevap alamamıştım.

Saygılarımla

Ben de bir şeyler söylemek isterim. Corpus deneme sürümü yüklediler. Ancak, Kazancı'ya alışkanlıktan mı nedir,ısınamadım. Bu her gün aldığınız gazeteyi, değiştirmeye de benzemektedir. Ekonomi sayfası başka yerde, spor sayfası başka yerde olunca bocalıyorsunuz.

Fakat şu konuda haklarını da teslim etmek istiyorum. Kazancı'da bulamadığım kararları telefonla isteyince bile fakslıyorlar. Buradan teşekkür etmek istedim.
Old 02-06-2009, 17:04   #16
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Özür

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger
Sayın yetkili,

Saygılarımla

Siteye uzun zamandır girmediğimden ben mesajınızı göremedim, bu benim hatamdı özür dilerim , ama önceki mesajda belirtiğim gibi ne zaman arzu ederseniz son sürümün kurulması ve problemin giderilmesi için yardımcı olurum.
Kayınbiraderinizin bilgileri tarafımda mevcut değil fakat beni ararsa seve seve yardımcı olmaya çalışırım.
0212 291 52 68 Ertan ÇELİK
Saygılarımla
Old 02-06-2009, 17:07   #17
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Rica ederim

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben de bir şeyler söylemek isterim. Corpus deneme sürümü yüklediler. Ancak, Kazancı'ya alışkanlıktan mı nedir,ısınamadım. Bu her gün aldığınız gazeteyi, değiştirmeye de benzemektedir. Ekonomi sayfası başka yerde, spor sayfası başka yerde olunca bocalıyorsunuz.

Fakat şu konuda haklarını da teslim etmek istiyorum. Kazancı'da bulamadığım kararları telefonla isteyince bile fakslıyorlar. Buradan teşekkür etmek istedim.

Rica ederim,
Sitemiz üyelerindende gelebilecek olan taleplere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Abonemiz olması veya olmaması önemli değil.
Saygılarımla
Old 02-06-2009, 22:10   #18
mdelen82

Ücret konusu da benim için çok önemli. programlar arasında ücret farkı var mı?
Old 02-06-2009, 22:58   #19
üye8180

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger

2005 yılından bu yana Corpus kullanıyorum. Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Çok memnunum. İstanbul'da teknik destek de çok iyi.

Kazancı'yı pahalı olduğu için tercih etmedim.
Old 02-06-2009, 23:11   #20
Av.Mehmet_Ali

Kazanci pahali ancak şifre ortak kullanıldımı birazcik ucuza geliyor.Yani bir kaç meslektaş birden üye olabiliyor.
Old 02-06-2009, 23:22   #21
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet_Ali
Kazanci pahali ancak şifre ortak kullanıldımı birazcik ucuza geliyor.Yani bir kaç meslektaş birden üye olabiliyor.

Ama yasak. Keşke kendinizi ihbar etmeseydiniz.
Old 02-06-2009, 23:23   #22
Adli Tip

Alıntı:
Yazan mdelen82
Ücret konusu da benim için çok önemli. programlar arasında ücret farkı var mı?

TBB ücretsiz bir program dağıtıyor(du). Onu da bi araştırın isterseniz.
Old 02-06-2009, 23:31   #23
üye8180

TBB'nin dağıttığı programı kurmuştum. ( Meşe İçtihat ) Bir yıl kadar ücretsiz kullandırdılar. Artık demoya dönüştü. Şifre istemektedir.
Old 02-06-2009, 23:35   #24
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
TBB'nin dağıttığı programı kurmuştum. ( Meşe İçtihat ) Bir yıl kadar ücretsiz kullandırdılar. Artık demoya dönüştü. Şifre istemektedir.

Bir yanlışlık olmasın? Program 2 yıl ücretsiz. Ben de bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. Yeniden kursanız ve kayıt olsanız çalışır bence.
Old 05-06-2009, 15:41   #25
Gamze Dülger

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet_Ali

Bir emeğin karşılığı yada ürünün gerçek değeri nasıl belirlenebilir?

Arzu edilen faydayı sağlaması,kendisinden bekleneni gerçekleştirmesi,amaca ulaşmada en iyi araç olması,pratik-güncel olması,yormaması vs. vs.

Ben kendi emeğime olduğu kadar başkalarının emeğine de objektif değer biçiyorum.

Kendi emeğime olduğu kadar başkalarının emeğine de saygı göstermeye çalışıyorum.Saygının en bariz şekli ise "Bedelini ödemek"

İnanın o zaman çok tatlı geliyor "Bedelini ödeyip karşılığını almak "..

Lütfen sizde "Karşılığını verdiğiniz ve emeğinizin bedelini alamadığınız zamanlardaki kızgınlık,kırgınlık ve isyanınızı hatırlayın"

Ve tek kullanıcı olarak programınızı kullanın....
Old 05-06-2009, 17:11   #26
Av.Mehmet_Ali

Yukaridaki cümleyi başkalarinin şifresini izinsiz olarak kullanmak şeklinde okumayın .Elbette size katılmak zorundayım.
Yargitay yada daniştay kararlarının tamamının bizzat kendilerinin yayimlaması daha makul olurdu.
Sayin program sahipleri emek verip kararlari topluyor, yayımlıyor.Elbette emeğe saygili olmak gerekiyor mevcut yasalar çerçevesinde.
Old 08-06-2009, 12:31   #27
Av. Taner BAŞ

Programın demo sürümünü 1 haftalığına kullanmıştım. Progamı çok başarılı buldum.
Old 16-06-2009, 07:18   #28
av.sally

Sinerjinin Kazancı dan daha iyi olduğunu arkadaşlarımdan duydum.Ben onların yalancısıyım
Old 27-06-2009, 15:42   #30
Levent Cirit

Yaklaşık 3-4 yıldır Corpus kullanıcısıyım. Babamın avukat olması nedeniyle Corpus ile tanışıklığım daha da eski. Bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Programdan en çok memnuniyet duyma sebebim ise mevzuat ile içtihatları birbirine entegre bir halde size sunması. Herhangi bir kanun maddesini programdan açtığınızda ona atıf yapan tüm yüksek mahkeme kararlarına da ulaşabiliyorsunuz. Sanırım bu özellik Kazancıda yok. Ayrıca bir hususta karar arıyor ancak bulamıyorsanız telefon ile irtibat kurduğunuzda, o yönde bir karar mevcut ise size faks veya posta ile gönderiyorlar. Bence Corpus çok başarılı bir program
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi