Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

Üniversite kantin işletmeciliğinin ihalesi hk.

Yanıt
Old 30-12-2008, 22:30   #1
av.egemen

 
Varsayılan Üniversite kantin işletmeciliğinin ihalesi hk.

Sayın meslaktaşlarım merhaba! Müvekkil şirket, bir üniversitede kantin işletmeciliği yapmaktaydı. Bu kira sözleşmesi fesh edilip, müvekkil şirket müdürünün eşi üzerinden yeni bir kira anlaşması yapılmış, ancak sözleşme yapılmamıştır. Sadece üniversite tarafından verilmiş olan ve kiranın eylül 2008'den başladığını ancak, resmi anlaşma yapılmadığı için sözleşme düzenlenmediği belirtilmiştir.
Şu anda üniversite ilgili kantinin işletmeciliğinin kiraya vericeğini, bunun için için de 7 ocakta ihale yapıcağını belirtmiştir.

1-) bu ihale durdurulabilir mi?
2-) durdurulamaması halinde, müvekkilin iligili kantine yapmış olduğu pek çok iyileştirme, yeni malzeme vb harcamaları ya da benzer maddi haklar talep edilebilri mi?

MUTLU YILLAR!...
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
üniversitelerin kantin gelirleri haczedilebilir mi erdal düzgün Meslektaşların Soruları 3 05-10-2008 23:40
o üniversite senin, bu üniversite benim eses Hukuk Lisans Eğitimi 2 09-09-2006 17:56


THS Sunucusu bu sayfayı 0,02253199 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.