Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Stajyer Bayan Avukat Aranıyor

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-11-2007, 15:50   #1
segu24

Varsayılan Stajyer Bayan Avukat Aranıyor

Ankara Sincan'daki Avukatlık Bürosuna Bayan Stajyer Avukat arıyoruz. Sincan çevresinde oturan adaylar tercihimizdir. 0 312 271 50 80
Old 03-11-2007, 15:57   #2
aysuda

bşy sorcaktım acaba stajyer aramanızdaki neden ne bide stajyerlere ne kadar maaş ödüyorsunuz
Old 03-11-2007, 15:59   #3
aysuda

bende okuyorumda hukuk fakültesinde hep stajyer avukat aranıyor diye ilanlar görüyorum neden avukat degilde stajyer merak ettim
acaba neden maddimi yoksa başka nedenmi var
Old 03-11-2007, 16:09   #4
Av.Cengiz Aladağ

Ben de şunları merak ettim:
Sayın üye segu24'ün bilgilerinde yazılı isimde bir avukat Ankara Barosu web sitesinde yok. Üyelik bilgilerinde de mesleği "kontrolör" diye belirtilmiş. O halde neden avukat stajyeri arıyor?
Old 03-11-2007, 16:12   #5
aysuda

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Ben de şunları merak ettim:
Sayın üye segu24'ün bilgilerinde yazılı isimde bir avukat Ankara Barosu web sitesinde yok. Üyelik bilgilerinde de mesleği "kontrolör" diye belirtilmiş. O halde neden a
vukat stajyeri arıyor?
evet o zaman bu işte bi iş var diyebilirmiyiz
Old 03-11-2007, 16:59   #7
ibrahimkovanci

bu durum ayrı bir durum olabilir ama bence bir avukatın bayan ya da bay stajyer aramasının altında farklı seyler aramamalıyız nede olsa bu işe alacak olan avukatın kendi tercihidir dolayısıyla buna saygı göstermeliyiz.farklı durumlar yani art niyetin var oldugu durumlar var ise bunu zaten çalışacak olan kişi kolayca anlayabilir ve anladıktan sonrası kendine kalmıştır yani halinden memnun ise kalmaya devam eder yok şikayeti varsa ayrılır bürodan ve böylelikle problem çözülmüş olur...
Old 05-11-2007, 20:03   #9
aysuda

aslında benimneden stajyer arıyosunuz dememdeki sebeb asla bu değil yani neden stajyer avukat degil sanırım yanlış anlaşıldım tabiki bu çalışacak olan kişinin tercihi
Old 06-11-2007, 02:42   #11
Av.Selim Balku

Bende merak ettim "stajyer bayan avukata" ne kadar ücret ödeneceği, buradan açıklanırsa bende çevremdeki meslektaş arkadaşlarımı yönlendirebilirim...

Kolay gelsin...
Old 31-12-2007, 17:08   #12
segu24

Varsayılan İlan DoĞru, EŞİm Avukat, Ondan Bayan Eleman

İlanı avukat olan eşim için buraya eklemiştim. Ancak, konu farklı mecralara çekilmiş, üzüldüm. Aradığımız elemanı da bulduk, bu arada. Hepinize ilginiz için teşekkürler.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi