Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

THS Adliyeye Gidiyorum Mesleki Dayanışma Projesi

Yanıt
Old 24-09-2007, 10:21   #31
*sinequanon*

Bu proje sayesinde Sayın avnihal ile irtibata geçtim ve bana çok yardımcı oldu,sağolsun.Projeye katkıda bulunanlara teşekkür mesajımı ilettim ama tekrarlamak istiyorum.İnsanlığa,yardımlaşmaya,dayanışmaya katkıda bulunmak adına diktiğiniz fidanlar için hepinize teşekkürler.Saygılarımla...
Old 26-09-2007, 16:44   #32
üye8180

Varsayılan Müthiş Bir Proje.

Sayın Admin bu müthiş bir proje. Duruşma için gittiğim Kocaeli Gebze Adliyesi'nde, bu proje kapsamında yardım talep eden bir meslektaşıma yardım ederken, baro odasında hazır bulunan meslektaşlara bu projeden bahsettim. İnanın projeyi anlatırken hazır olan tüm avukatların gözleri parlamaya başladı. Birçoğu sitemizin adresini istedi, üye olacaklarını söylediler. Mesleki dayanışmamız başlayalı daha kaç gün oldu, ama ben şimdiden bir meslektaşıma yardım ettim. Ankara'daki bir meslektaşım da sağolsun varolsun bana Yargıtay'da bir dosyam ile ilgili yardımcı oldu. Umarım mesleki dayanışma projesi ilk günlerdeki bu heyecanı ve güzelliğiyle her zaman devam eder. Sayın Admin baro başkanlığına aday olmayı düşünürseniz oyum tereddütsüz size olacak.
Old 02-10-2007, 11:21   #33
av.semire nergiz

Sevgili meslektaşım, Kadir Coşkuna Kayseriden gösterdiği çok özverili yardımı için teşekkür ederim.Hem hızlı hem uzmanından yardım almak....vesile olduğunuz için size de çok teşekkürler Admin.
Old 04-10-2007, 21:47   #34
üye8180

Bu proje ile sanal alemde devam eden mesleki dayanışma ve paylaşma, gerçek hayata taşındı, görünür ,yaşanır, somut bir hale geldi diyebiliriz.
Old 06-10-2007, 13:13   #35
mamuga

çok harika olmuş inşallah hepimize hayırlısı olmak dileğiyle sayğılarımı sunarım herkese başarılar....
Old 07-10-2007, 00:30   #36
Starkindler

Olumlu bravo

tek kelimeyle harika bir düşünce bu! çok faydalı olacağına inanıyorum.
Old 07-10-2007, 19:20   #37
echokosmos

Olumlu ADLİYE deki dayanışma uyulur ve uygulanırsa sevindirici bir düzenleme tebrıkler

Sayın Admin..bu proje tutarsa ve hukukcu arkadaşlar bu projeye canı gönülden katılırsa( çıkarsız),hukuk adli işlemler tarihinde bir çığır açıldığına inanıyorum sizleri bu proje için kutluyor ve projenize her türlü katkı yapmaya hazırım diyorum(echokosmos)(hukukcu)
Old 10-10-2007, 22:13   #38
av.ozancelik

ben hukuk öğrencisiyim...hukuk bürosunda çalışıyorum...bende buraya su adliyeye gidiyorum diye yazarsam bir işe yararmı...istanbulda bu arada...
Old 11-10-2007, 20:43   #39
Admin

Alıntı:
Yazan ozancelik2004
ben hukuk öğrencisiyim...hukuk bürosunda çalışıyorum...bende buraya su adliyeye gidiyorum diye yazarsam bir işe yararmı...istanbulda bu arada...
İlginiz için teşekkürler, ancak sistem şu anda sadece hukukçu/profesyonel üyelerimizin kullanımına açık olarak şekilde tasarlandı.
Old 13-11-2007, 18:14   #40
Admin

Adliyeye Gidiyorum İlan panomuza sıkça ilan bırakarak özveri ile dayanışmamıza katılan çok değerli bir üyemizden gelen bilgi üzerine hatırlatma ihtiyacı hissettim: İlan panomuza ilan bırakan meslektaşlarımız bunu SİZE yardımcı olmak için yapmaktadırlar, bu nedenle ilan bırakan meslektaşlarımızla meslektaşı ve THS üyesi olarak BİZZAT sizin temas kurmanızı, kendinizi (THS üye isminizle birlikte) tanıtmanızı ve en önemlisi meslektaşlarımızı sekreter vs. yanınızda çalışan kişilere ARATMAMANIZI önemle rica ederiz.

Bu ilanlardan yararlanan üyelerimizin, ilan üzerindeki TEŞEKKÜR düğmesini kullanarak bu üyelerimize ayrıca teşekkür etmelerini ve kendileri Adliyeye Gidiyorken de, ilan panomuza ilan bırakarak diğer meslektaşlarımıza yardım etmelerini de beklemekteyiz.
Old 25-12-2007, 22:16   #41
Av.Esra Akten

Sitenize daha önce üye olmuş fakat yararlanma fırsatını bulamamıştım.Her şey çok güzel ama özellikle bu projenizi ayakta alkışlamak gerek.Kendimi gerçekten bir ailenin üyesi gibi hissettirdi bu bana.Hepimize çok yardımcı olacağını düşünüyorum..
Old 04-01-2008, 10:43   #42
sakliben

Sitenin henüz çiçeği burnunda üyesiyim ve doğrusu bu zamana kadar nerelerdeymişim diye hayıflanmaktan alamıyorum kendimi.Ne güzül bir site ve ne güzel insanlar...teşekkürler...
Old 16-01-2008, 18:19   #43
av. mine

Kesinlikle çok güzel bir proje. Mesleki dayanışma ve arkadaşlığı pekiştimek adına... Farklı illerden yeni meslektaşlarla tanışmak için de güzel bir fırsat. Çorumda işleri olan arkadaşlara keyifle yardımcı olabilirim.İyi çalışmalar...
Old 26-02-2008, 16:18   #45
Av.Zeynep Aydın

Neşeli Adliyeye gidiyorum

Çok gerekli bir proje. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İki kez yararlandım. Arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Çok zor koşullarda çalışan biz avukatlar için çok yararlı oldu. Ne kadar çok arkadaşımız sisteme katılırsa o kadar güzel olacak diye düşünüyorum. 20 yıldır avukatlık yapan bir meslektaşınız olarak birçok olumsuz örneklere rağmen avukatların halen birbirleri ile dayanışma halinde olması da beni ayrıca gururlandırdı.
Old 12-03-2008, 23:34   #46
H.Bülent Güvençalan

Varsayılan Önce meslek, meslektaş dayanışması...

Çok güzel bir düşünce...Faydalı olması dileğiyle...
Old 20-03-2008, 15:55   #47
ozlemdurucan

düşünen arkadaşların yüreklerine ve emeklerine sağlık çok yararlı olacağı kanaatindeyim bence bugüne kadar düzenlenen en iyi ve nitelikli proje)
Old 20-08-2008, 15:34   #48
av.semire nergiz

Merhaba

Bu gün İzmirden Sn.Selim Balku büyük bir içtenlikle bana yardımcı oldu.

Çok mutlu olduğumu ,THS üyesi olmaktan gurur duyduğumu,ve içten yardımları için Sn.Selim Balku' ya teşekkürlerimi burada da belirtmeyi bir borç biliyorum.
Old 20-08-2008, 15:49   #49
Av.Nilay TOPRAK

Alıntı:
İzmirden Sn.Selim Balku büyük bir içtenlikle bana yardımcı oldu

Bana da yardımcı olmuştu.Buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.
Old 20-08-2008, 23:52   #50
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Balıkesir İş Mahkemelerinde 25 ve 27 Ağustos tarihlerinde bana büyük bir içtenlikle yardımcı olacak THS'li meslektaşım var ise, ben de çok mutlu olacağım
Old 25-08-2008, 09:33   #51
macallan

Varsayılan batman

batman asliye hukuk mahkemesinde bir dosyamıza tebligat masrafı vermek için yardımcı olabilecek bir meslektaşımız var mıdır?

Saygılarımızla
Old 27-08-2008, 08:20   #52
av.semire nergiz

Sevgili meslektaşım Üner beyin Tokat'tan sunduğu özverili yardım için buradan da kendisine teşekkür etmek istiyorum.
Old 05-09-2008, 17:34   #53
regan

Varsayılan Tekirdağ Adliyesi

Merhaba arkadaşlar..Tekirdağ Merkez, Çorlu, Muratlı adliyelerinde işleri olan arkadaşlarıma büyük bir keyifle yardımcı olmaya çalışırım.Ayrıca onlar kadar işim düşmese de diğer Trakya adliyelerine de uğradıkça yapabileceğim bir şey olursa seve seve yardımcı olurum.
Old 28-10-2008, 10:37   #54
üye8180

Bugün, Kadıköy D adliyesindeki bir dosyam için bana yardımcı olan, içtenliğine ve yardımseverliğine hayran kaldığım, meslektaş dayanışmamıza katılan değerli meslektaşım Av. Arzu ACIMAZ 'a buradan binlerce teşekkürlerimi yolluyorum. Sağolun varolun. Bu vesile ile sitemizin kurucusu Sayın Adminimize de tekrardan teşekkür ediyorum. Hepiniz harikasınız. THS üyesi olmaktan gurur duyuyorum.
Old 05-11-2008, 10:27   #55
emsalgurler

Varsayılan tebrikler

gerçekten çok güzel ve inanılmaz bir düşünce. tekrar ellerinize sağlık.
Old 15-12-2008, 17:24   #56
üye8180

Küçükçekmece Aile Mahkemesi'ndeki bir dosyamda bana yardımcı olan, benim için karşılıksız mesaisini ayıran değerli meslektaşım ahmetyılmaz'a ( THS. üye ismidir. )buradan binlerce teşekkür ediyorum. Sağolsun varolsun. Sitemizin değerli kurucu ve yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

İyi ki varsın THS.
Old 30-01-2009, 22:01   #57
Aziz

Şimdiden meslektaşlarımıza bu konudaki fedakarlıkları için şükranlarımızı sunuyoruz
Old 20-02-2009, 22:39   #58
demiraslan_i

avukatlık yapmıyorum ama sitenizi, bu zekice düşünülmüş, pratiklik sağlayacağına ve gereksiz zaman kaybına engel olacağına inandığım projenizden dolayı kutluyorum.
bu sitede zeki insanlarla bir arada olmak güzel bir his
Old 24-04-2009, 15:31   #59
Av.Burcu Tayanç

Merhaba, ben KKTC' de stajyer avukatlık yapmaktayım ve stajyerliğimin bitmesine de az bir süre kaldı bu hususta tarafımca yapılacak veya işlenilecek her türlü hukuki süreçte de yer alabilirim. Yardımımı istediğiniz her husuta veya projede yer almaya hazırım.
saygılarımla
Old 10-08-2009, 08:34   #60
yagmur

Varsayılan tebrikler

çok başarılı bir proje gerçekten işlerlik kazanırsa birçok meslekdaşımızın birbirine yardımcı olabileceği bir saha yaratmak gerçektn çok başarılı bir düşünce
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi