Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Dialog Prestige mevzuat programı

Yanıt
Konu Notu: 4 oy, 2,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 26-04-2007, 12:36   #1
alperlp

Varsayılan Dialog Prestige Bilgi

Dialog Prestige mevzuat programı hakkında bilgi vermek istiyorum...
  • Kullanıcının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda internet kanalıyla manüel veya otomatik olarak sorunsuz güncellenebilmektedir.

• Günlük mevzuatın yoğunluğu ve önceliği ile doğru orantılı olarak 1 ila 2 gün içinde her güne ortalama 2 güncelleme dosyası ile güncellenmektedir.

• Mer'i mevzuata ek olarak, herhangi bir yayın kanalı olmayan veya ilgili kurum veya kuruluşlarınca amme hizmeti veren birimlerden elde edilen (Genelgeler, Özelgeler, Danıştay, Yargıtay ve Uyuşmazlık Mahkemesi Kararları gibi) kaynakları da kapsamaktadır.

• Kapsamı veya tasarımı konusunda herhangi bir kısıtlaması veya versiyon yükseltmelerinde ek ücret talebi yoktur. Kullanıcıların iş ve işlemlerini kolaylaştırıcı, gün içi iş yoğunluğunu hafifletici veya kullanımı kolaylaştırıcı her türlü tenkit ve talebe açıktır. Barındırılacak kaynaklar konusunda mesleki ayırım yapmaz, kaynakları tasnifleyerek ek ücrete tabi tutmaz. Dayanak teşkil edecek çözüm geliştirmeye yardımcı olacak her türlü kaynağı haznesine dâhil etme eğilimlidir.

• Her sene 12 ila 20 kez genel veya özel altyapı değişikliğine tabi tutularak, teknolojik gelişmeler doğrultusunda güncellenir. Kullanıcılardan gelen talep ve tenkitlerden kayda değer olanları da bu esnada programa adapte edilir ve aynı anda bütün kullanıcıların hizmetine sunulur.

• Her hangi bir teknik problem (kullanıcılara ait bilgisayarların yanması, çalınması, donanım veya yazılımlarının üst modellere revizyonu, kullandıkları sair programlardan, elektrik ve elektronik sistemlerinden veya donanımlarından kaynaklı göçmeler, virüs bulaşmaları sonucu formatlama gereksinimleri vs.) yaşanması durumunda, merkezden – distribütörden veya doğrudan bayi kanalıyla veya problemin durumuna göre aynı gün içinde çıkarılan kargo ile ek ücret talep etmeksizin teknik desteği mevcuttur. Bu veya bunlara benzer sorunlar için ayda 2.000 saat civarında teknik destek alınabilecek personeli mevcuttur.

• Kullanıcı dostu bir ara yüz ve ortam farkı gözetmeyen son derece basite indirgenmiş modüler bir mimariye sahiptir. Kullanıcıların talep ve tenkitlerine açık olması hasebiyle muadili hiçbir uygulamada bulunamayacak özellikte fonksiyonlar (uzun süreli çalışmalarda gözü yormayan arka fon duvar kâğıtları, belgelere iliştirilebilen özel notlar, madde içi veya dışı atıf zincirleri ile bent veya fıkraya özel atıflar, belgelerin birden fazla sayfada incelenebilmesi, komple bir mevzuatın tek bir belge olarak incelenebilmesi, konu fihristleri oluşturma, sık kullanılan belgelerin tasniflenebilmesi, mevzuat kalemine özel hazır formlar, geçmişe yönelik incelenmiş belgelerin tekrar taranabilmesi, genele veya özele sirayet ettirilebilir arama işlemleri, sirküler hazırlanmasına yardımcı editörler ile bu belgelere bilgi taşıma özellikleri, Belgelerin orijinal halleri ile yasama organlarınca o güne kadar yapılmış değişiklikleri vs.) barındırır.
****Verdiğim bilgiler doğrultusunda dialog programı hakkında bilgi edinmek isteyen herkese yardımcı olabilir ve gerekli eğitimi verebiliriz. Ankara içinde büro veya iş yerine ulaşım sağlayıp hizmet vermekteyiz. Program kullanıcısı olmak için muracat edebilir, bilgi alabilirsiniz...

Dialog Bilgi İşlem, Satış

Alper Çubukcuoğlu

Mail(msn):alperlp@hotmail.com

05058151774
Old 26-04-2007, 19:36   #2
av.sally

Ben bir diyalog prestij kullanıcısıyımmmmmmmmm ve hiç memnun değilimmmmmmmmmm ve üzgünümmmmmmmmmm
Old 26-04-2007, 21:20   #3
Av.Turan

fiyat yazmanızda gerekirdi bu kadar açıklamadan sonra.ayrıca Sevil hanımın verdiği referans yeterli oldu almamak için
Old 26-04-2007, 21:22   #4
av.sally

Fiyatı hiçte azımsanamayacak desem Sayın Av.Turan))
Old 26-04-2007, 21:23   #5
av.sally

Açılmıyor yıl başından beri programım yapılıyor nafile değiştirilmez bölümler cabası kelime giriyorum alakasız çıkan şeyler ne kadar sterseniz var ayrıca karışıkkk yada ben hiç zeki değilim ya da beceriksiz
Old 26-04-2007, 21:25   #6
av.sally

Alper Bey kusura bakmayın lütfen amacım asla kabalık yapmak değildi inanın
Old 26-04-2007, 21:26   #7
Av.Turan

Sayın meslektaşım, uyarınız için teş ederim.sanırım program alırken herkesin bildiği bir program almak gerek.bu kadar süslü püslü reklamlara kanmamak lazım
Old 04-05-2007, 14:02   #8
alperlp

Varsayılan Dialog Prestige cevap

Sevil Hanım öncelikle sorun olduğunuzu bildirmeniz bizim için kayda değer bir durum... Bu konuda yardımcı olmak için bütün şubelerimizle temasa geçip kullanıcı bilgilerinizi araştırdım. Fakat "Sevil Koyuncu" ismi altında bir kullanıcı bilgisine rastlamadım. Teknik servis sorunlarında ben ve arkadaşlarım oldukça duyarlı davranıyoruz. Şu an itibarı ile teknik servis bölümümüz verilen raporlarda çok ciddi bir soruna rastlamamıştır. Bana ulaşmanızı ve sorununuzu bildirmenizi istiyorum. Sorun hakkında elimden gelen yardımı şubemizde bile olmasanız yapıcağımdan şüpheniz olmasın. Programımız git gide büyüyen bir platform oluşturdu, özellikle versiyon değişikliğimizden sonra kullanıcı sayımız artıyor. Turan bey programa gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Referans bilgisi olarak size müşteri listesi gönderebilirim. 5-10 yıllık müşterilerimiz, mudavimlerimiz var. Her programda sıkıntı olabilir ama bütün sıkıntıların kaynağı bazı bayilerin müşteri odaklı çalışılmamasıdır. Ancak bayi olarak biz ilk önce müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Necatibey de ki şubemize gelirseniz size detaylı bilgi verebilirim. Eğer benden bilgi alırsanız daha sağlıklı değerlendirebilirsiniz; programımızı...TeşekkürlerAlper Çubukcuoğlu05058151774ibm@ilkebilisimmerkezi.com
Old 05-05-2007, 09:25   #9
av.sally

Alıntı:
Yazan alperlp
Sevil Hanım öncelikle sorun olduğunuzu bildirmeniz bizim için kayda değer bir durum... Bu konuda yardımcı olmak için bütün şubelerimizle temasa geçip kullanıcı bilgilerinizi araştırdım. Fakat "Sevil Koyuncu" ismi altında bir kullanıcı bilgisine rastlamadım. Teknik servis sorunlarında ben ve arkadaşlarım oldukça duyarlı davranıyoruz. Şu an itibarı ile teknik servis bölümümüz verilen raporlarda çok ciddi bir soruna rastlamamıştır. Bana ulaşmanızı ve sorununuzu bildirmenizi istiyorum. Sorun hakkında elimden gelen yardımı şubemizde bile olmasanız yapıcağımdan şüpheniz olmasın. Programımız git gide büyüyen bir platform oluşturdu, özellikle versiyon değişikliğimizden sonra kullanıcı sayımız artıyor. Turan bey programa gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Referans bilgisi olarak size müşteri listesi gönderebilirim. 5-10 yıllık müşterilerimiz, mudavimlerimiz var. Her programda sıkıntı olabilir ama bütün sıkıntıların kaynağı bazı bayilerin müşteri odaklı çalışılmamasıdır. Ancak bayi olarak biz ilk önce müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Necatibey de ki şubemize gelirseniz size detaylı bilgi verebilirim. Eğer benden bilgi alırsanız daha sağlıklı değerlendirebilirsiniz; programımızı...TeşekkürlerAlper Çubukcuoğlu05058151774ibm@ilkebilisimmerkezi.com

Alper Bey ilginize teşekkür ederim.Haklısınız benim adıma bir üyelik yok aynı büroda çalışan ortağımın adına üyelik söz konusudur.Ancak memnuniyetsizliklerim hat safhadadır.Bu düşüncemde sanırım 1 yıl süren üyeliğimizin süresince değişmedi değişmeyecektirde.Zaten bu büroya size referrans olanda bendim ancak sonuç malumunuz üzeredir.Kullanım kolaylığı malesef sıfır.Yahur aramak istediğimiz kelimeyi yada kanun numarasını girdiğimiz her seferince konuyla hiç alakası olmayan şeylerle karşılaşamaktayız v.s. v.s..Sonuç olarak diğer proğramları düşündüğümde sizin daha çok yol almanız gerektiğini düşünüyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Saygılarımla
Old 05-05-2007, 12:22   #10
Av. Bülent Sabri Akpunar

Bence program piyasadaki en iyi mevzuat programıdır.Günlük güncellemesi ise en iyi artısı.İçtihat açısından çok iç açıcı değil ama mevzuat açısından iyi.Ayrıca arama motorunun hızlanmış olması da hoş olmuş.Avukatlardan ziyade daha çok muhasebecilere yönelik gibi duran bu programı ben güncelleme, arayüz ve teknik destek açısından iyiler arasına koyuyorum. Salt içtihat için ise corpus(hokus pokus) ve kazancıya bakmanızda fayda var.
Old 12-05-2007, 11:30   #11
alperlp

Varsayılan Web Sitemiz

http://www.ilkebilisimmerkezi.com

Web sayfamız yeni açıldı. Web sayfası kanalı ile online sipariş ve teknik servis kaydı yapabilirsiniz. Web tasarımı hizmetimiz başlamıştır. Web Tasarımı için sadece sayfa içinde ki formu doldurmanız yeterli.

Teşekkürler

Alper Çubukcuoğlu
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi