Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

İstanbul'u Terk Etmek

Yanıt
Konu Notu: 8 oy, 4,75 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 30-07-2009, 11:50   #391
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
Aman, Bodrum Hakiminin başına bu beyanınızdan ötürü bir dert açılmasın. Keyfi bozmak istemem ama, söylemeden de geçemedim.

Gerçi son kararname ile Bodrumdan bir hakim gitti ama...
Old 15-09-2009, 22:56   #392
Gülümse

Bayramda İstanbul'u terk ediyorum sevgili dostlar... Ama Ankara'da mı kaybolsam yoksa Ispartayı mı feth etsem daha tam karar vermedim... Ben bayramdayken lütfen İstanbul'uma iyi bakın.
Old 15-09-2009, 22:59   #393
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bayramda İstanbul'u terk ediyorum sevgili dostlar... Ama Ankara'da mı kaybolsam yoksa Ispartayı mı feth etsem daha tam karar vermedim... Ben bayramdayken lütfen İstanbul'uma iyi bakın.

Ankara'ya gelirseniz arayacaktınız, bekliyorum.
Old 16-09-2009, 09:07   #394
Av.Mehmet Saim Dikici

İstanbul'u benden önce kimse terk etmesin. Bu acıya dayanamam.
Old 16-09-2009, 09:13   #395
Engin Özoğul

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
İstanbul'u benden önce kimse terk etmesin. Bu acıya dayanamam.

Keşke "bayram tatili" için öngördüğümüz...

"Karadeniz turu"nu gerçekleştirebilseydik. Ne iyi olurdu...
Old 16-09-2009, 10:38   #396
Dilge

Alıntı:
Yazan Gülümse

Isparta'nın güllü mamuller satan dükkanlarını fethedin
Old 16-09-2009, 11:40   #397
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Evet, haklısın. Ama 3 günlük süre hele içinde yol da varsa çok kısıtlı bir zaman dilimiydi. Umarım yaz tatilinde gerçekleştirebiliriz.
Old 16-09-2009, 12:01   #398
Academic

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Karadeniz turu için bayram tatili oldukça kısıtlı bir zaman dilimi. İleride böyle bir projeniz olursa benden hatırlatması; sadece Sinop için bile en az 2 gün ayırın bence
Old 16-09-2009, 12:07   #399
Engin Özoğul

Biz yaylanın birine çıkıp "yeşil"i görmek "hava"yı soluma istemiştik. Çok iddialı değildik...

Öneri için teşekkürler...
Old 16-09-2009, 12:56   #400
Academic

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
Biz yaylanın birine çıkıp "yeşil"i görmek "hava"yı soluma istemiştik. Çok iddialı değildik...

Rica ederim. İstanbul'u terk edecek olanlara Karadeniz'i alternatif sunalım. Dağ bayır tırmanırken fitness klüplere para vermeye de gerek kalmaz hem
Old 16-09-2009, 13:11   #401
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Academic
Rica ederim. İstanbul'u terk edecek olanlara Karadeniz'i alternatif sunalım. Dağ bayır tırmanırken fitness klüplere para vermeye de gerek kalmaz hem

Mevzu Suat beyin meşhur pazuları ise, fitness olmadan olmaz.
Old 16-09-2009, 13:24   #402
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

"Hava"mızı alacağımızı piknikte söylemiştim zaten.

Not: Bugün İstanbul'u o kadar çok terk etmek istiyorum ki...Neresi olursa artık.
Old 16-09-2009, 13:27   #403
Refya

İstanbul'u bana emanet edebilirsiniz. Ben ondayım ve sizin için ona iyi bakabilirim
Old 16-09-2009, 13:33   #404
Engin Özoğul

Alıntı:

Old 16-09-2009, 13:56   #405
Academic

Alıntı:
Mevzu Suat beyin çeşhur pazuları ise, fitness olmadan olmaz.

Ben onu bilmem işte, anatomiye diğer arkadaş giriyor
Old 16-09-2009, 13:59   #406
Av.Mehmet Saim Dikici

@ Suat Bey, İstanbul bırakılır da gidilir mi hiç?

@ Sayı Academic; "Öbür" arkadaş kim? Ankara mı?
Old 16-09-2009, 14:01   #407
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
"Hava"mızı alacağımızı piknikte söylemiştim zaten.

Not: Bugün İstanbul'u o kadar çok terk etmek istiyorum ki...Neresi olursa artık.

Böyle bir halet-i ruhiye anında yapılmış bir rezervasyonla olmadık bir yere gitmeyin de
Old 16-09-2009, 14:05   #408
Academic

Alıntı:
@ Suat Bey, İstanbul bırakılır da gidilir mi hiç?

@ Sayı Academic; "Öbür" arkadaş kim? Ankara mı?

Suat Bey'in pazuları denilince aklıma Anatomi ve Fizyoloji dersi geldi de ondan dedim. Öbür arkadaş Anatomici
Old 26-09-2009, 21:38   #409
Academic

Daha gelmeden terk etme hayalleri kurduğuma göre sanırım bu başlığa epey yazacağım gibi görünüyor..
Old 26-09-2009, 21:59   #410
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Academic
Daha gelmeden terk etme hayalleri kurduğuma göre sanırım bu başlığa epey yazacağım gibi görünüyor..

Mahsuru yok bence.
Old 27-09-2009, 01:00   #411
Academic

Sanki bunca yıl hiç büyük bir şehirde yaşamamışım gibi. Sanki üniversiteyi Ankara'da okumamışım da hep böyle küçük sakin doğasıyla yeşili ağacıyla bir yerde yaşamışım gibi.. Sonunda tam hayallerim gerçek oldu diyip sahili de olan küçük bir şehirde de bir konaklama hali yaratmış ve ana merkezimiz yine burası olarak kalacak derken nerden çıktı bu İstanbul! diyorum kendi kendime. İstanbul hep korkuttu beni sanırım. Gezmeye gitmelerde de dönüşleri sevdim ben. Şehirde bile değil ormanın içinde otururken ve şehirden dönüşte arabayla dağa doğru tırmanıp yokuştan yukarıda o ormanın içinde ağaçlarla dolu yuvama dönerken bile bir oh çekerken ve sarmaşık güllerinin altından geçip apartmana girerken şimdi o koskoca kalabalık şehirde yaşamak tam bir işkence değildir de nedir ki?
Old 27-09-2009, 12:00   #412
Academic

Düşündüm de mantık sırasını bozmamak lazım Önce gidelim, terk etmeyi oraya gelince planlıyım gerçekleştiririm. Şimdilik buranın tadını çıkarmaya devam. Kasvet basacak çok günler olacak, niye tadımı kaçırayım ki. Ama görünen o ki İstanbul seni eninde sonunda ama önce geldiğimde terk etmenin bir yolunu ya da bunu keyifli kılmanın bir yolunu kesinlikle bulacağım..Olmadı alışacağım..
Old 27-09-2009, 12:25   #413
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Academic
Düşündüm de mantık sırasını bozmamak lazım Önce gidelim, terk etmeyi oraya gelince planlıyım gerçekleştiririm. Şimdilik buranın tadını çıkarmaya devam. Kasvet basacak çok günler olacak, niye tadımı kaçırayım ki. Ama görünen o ki İstanbul seni eninde sonunda ama önce geldiğimde terk etmenin bir yolunu ya da bunu keyifli kılmanın bir yolunu kesinlikle bulacağım..Olmadı alışacağım..
İstanbul' a henüz taşınmadan terk etmeniz de çok eğlenceliydi aslında...
Old 27-09-2009, 16:23   #414
Academic

Alıntı:
İstanbul' a henüz taşınmadan terk etmeniz de çok eğlenceliydi aslında...

O zaman bir ilki gerçekleştirip taşınmadan İstanbul'u terkediyorum)) Bu işi kafamda bitirmiş olursam zaten iş kolay olur. Zaten İstanbul 'a insanlar memleketlerini taşımazlar mı? Siz bana söyleyin Bolu -Sinop- Ankara'yı hangi köşeye kondurayım
Old 27-09-2009, 16:53   #415
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Academic
O zaman bir ilki gerçekleştirip taşınmadan İstanbul'u terkediyorum)) Bu işi kafamda bitirmiş olursam zaten iş kolay olur. Zaten İstanbul 'a insanlar memleketlerini taşımazlar mı? Siz bana söyleyin Bolu -Sinop- Ankara'yı hangi köşeye kondurayım

Eğer terk edeceğiniz bir yer arıyorsanız önerim: Ankara'dır.
Old 28-09-2009, 12:24   #416
Academic

Alıntı:

Ankara mı??? Ankara tam bir öğrenci şehridir. Orada üniversite okumak bir başkadır..Kesinlikle Ankara'yı terketmem İstanbul uygundur
Old 28-09-2009, 12:57   #417
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Academic
Ankara mı??? Ankara tam bir öğrenci şehridir. Orada üniversite okumak bir başkadır..Kesinlikle Ankara'yı terketmem İstanbul uygundur

İstanbul'u dedem de terk eder. Sadece Suat abi var diye bile terk edilir.
Old 28-09-2009, 13:00   #418
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Saim Baba hep yaşamak istediğim yer orası benim üle deme lütfen
Old 28-09-2009, 13:03   #419
Academic

Alıntı:

İstanbul'u dedem de terk eder. Sadece Suat abi var diye bile terk edilir.

Sahi Suat Bey nerelerde? Bu taraflara doğru geliyor da uyarmadınız mı yoksa?
Old 28-09-2009, 13:04   #420
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Academic
Sahi Suat Bey nerelerde? Bu taraflara doğru geliyor da uyarmadınız mı yoksa?

Duruşmada mahsur kalmış.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi