Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Trabzon Adliyesinde Dosya İncelenecek

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 27-03-2007, 15:23   #1
Kadir COŞKUN

Varsayılan Trabzon Adliyesinde Dosya İncelenecek

Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesinin 2007/25 E sayılı dosyası ve Trabzon 3. İcra Müdürlüğünün 2006/3761 E sayılı takip dosyasının incelenmesi konusunda yardımcı olabilecek meslektaşım varsa özel mesaj ya da maille telefon bırakabilirse sevinirim.Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla...
Old 29-03-2007, 10:48   #2
Av. Aydın

Sayın Meslektaşım. Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesindeki sorduğunuz dosyayı inceledim. Mahkeme bozma ilamı doğrultusunda davalı şirketlerin dava tarihinden itibaren aracın bedeli olan 24.000 küsür YTL nin faiziyle alınarak davacıya ödenmesine karar vermiş. İcra dosyasını ise incelemek mümkün olamamıştır. Çünkü Trabzondaki İcra daireleri başka bir binaya taşınmaktadır. bu sebeble bu icra dosyasına bakabilmem mümkün olmamıştır. Selamlar
Old 29-03-2007, 13:00   #3
Kadir COŞKUN

Varsayılan TeŞekkÜr

Sayın Av. Aydın,
ilginize çok teşekkür ederim. İcra dosyasına bakma fırsatınız olursa dosyada gerek davalı peugeot a.ş gerekse bizim teminat mektubumuz var. peugeot a.ş nin teminat mektubu dosyada hala mevcut mu? ben telefonla arıyorum ama icra daireleri taşınmış olduğu için telefonla irtibat kuramıyorum. ilginize çok teşekkür ederim. Saygılarımla...
Old 29-03-2007, 15:41   #4
Av. Aydın

Taşınma ve yerleşme işlemleri bir hafta kadar sürebilir. O yüzden hemen cevap veremeyebilirim. Bilginize...
Old 30-03-2007, 14:12   #5
Kadir COŞKUN

Sayın Aydın, çok teşekkür ederim ilginiz için. Saygılar, iyi çalışmalar
Old 05-04-2007, 10:47   #6
Av. Aydın

Sayın meslektaşım; Trabzon 3. İcra Müdürlüğündeki dosyaya baktım. Sizin şirketin verdiği teminat mektubu da, Peugeot firmasının verdiği teminat mektubu da dosyanın içersinde mevcuttur. Bilgilerinize sunulur. Selamlar
Old 05-04-2007, 12:09   #7
Kadir COŞKUN

Sayın Aydın çok teşekkür ederim.çok yardımcı oldunuz. Avukatlar gününüz kutlu olsun. Saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi