Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Sinema ve Televizyon Filmler ve diziler üzerine sohbetler

The Prestige

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 31-12-2006, 18:48   #1
Opioid

Neşeli The Prestige

yani bu kadar olur. cidden şahane film. hele bir de hayat kulvarında yarıştığınız insanlar da varsa ve filmdeki karakterlerin yerine kendinizi koyuyorsanız yani biraz da kendinizden katınca illaki daha güzel oluyor. size küçük bir sır: cristian bale yerine koyun kendinizi
Old 02-01-2007, 00:17   #2
Av.Nebi

Son bir kaç aydır izlediğim nadir güzel filmlerden. Katılıyorum
Old 02-01-2007, 11:55   #3
nigartp

Çok izlemek istediğim ama bir türlü fırsat bulup izleyemediğim film.Fragmanı çok güzel yorumlar da aynı şekilde.Yarın mutlaka gidip izleyeceğim,artık herşeyi göze aldım yani..Yorumlarımı sizlerden esirgeyecek miyim?? Tabiki hayırr ...
Old 10-01-2007, 23:47   #4
Opioid

atama yerim belli oldu arkadaşlar. sıcak heyecanımla paylaşmak istedim. rize ardeşen sağlık ocağı. vatana millete hayırlı olsun ne diyim
Old 14-01-2007, 23:02   #5
Gülümse

Gercekten cok hos bir film. Ama cocuklarinizla gitmemenizi tavsiye ederim. Neden mi?

1. Tum cocuklar kus yok etme numarasinda kusun olmesine cok uzuluyorlar..

2. Ellerinde paralar yada kagit desteleri ile sihirbaz olacagiz diye ugrasip duruyor..

Sevgi ile
Old 19-05-2007, 14:39   #6
_Halise_

Sinema sitelerinde tavsiye edilmişti ve oldukça yüksek puan almış bir filmdi.Dün akşam izleme fırsatına eriştim ve bence mükemmel...Herkese tavsiye edebilirim 2 saat sürmesine rağmen sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film...İYİ SEYİRLER
Old 02-07-2007, 22:14   #7
Çiğdem

bende yenilerde izledim prestij filmini hakikaten çok güzel ve sürükleyici birfilmdi.izlemeyen herkese tavsiye ederim.okadar güzel sihirbazlık oyunları vardıki...ve sonuç çok güzeldi.sihirbazın mühendisinin kendisinin aynı olması süprizi...harikaydı
Old 20-08-2007, 11:25   #8
NÜANS

Başarılı,
İzleyeli hayli oldu, yanlış hatırlamıyorsam o icat Tesla adındaki bir adamın icadıydı..
Bir başka icadı da 99 depreminin mimarı olmuş.. diyorlar..
Old 20-08-2007, 17:15   #9
Gülümse

Ben prestij filiminden ve onun oncesinde vizyona giren Sihirbaz filminden sikayetciyim dostlar..

Onu izlediginden beri kizim sihirbazlik oyunlarinin hastasi oldu.. Dunyanin cesitli yerlerine giden tum dostlara bu konuda egitim icin hazirlanmis dvd ve kitaplari topluyoruz...

Kizim her gun yeni bir numara icat edip duruyor.. Ben se bu akimin bir an once gecmisi icin dua edip duruyorum

Sevgi ile kalin
Ve Gulumsemeyi unutmayin
Old 20-08-2007, 19:23   #10
NÜANS

Bence süper!!
pedagog değilim ama sihirbazlık oyunlarının kızınızın hayalgücü için bir beyin fırtınası olabileceğini düşündüm..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04195404 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.