Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Ankara buluşması

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-10-2006, 17:22   #1
ISIL YILMAZ

Varsayılan Ankara buluşması

Arkadaşlar,
Sn.Veysel'den başka yandaş bulamadım sanki kendime. Ankara buluşması yapılacaksa, aşağıdaki seçenekleri tekrar gözden geçirebilir misiniz? İsterseniz biz de İzmir'i örnek alıp başka bir toplantı biçimi düşünebiliriz. Sn.Konyalı'nın önerisini ben çok beğendim, zira.

İzimr ve İstanbul'a sesleniyorum : Galiba Ankara başaramayacak
Saygılar.

1. ZİRAAT BANKASI LOKALİ / AKAY :
*
10 çeşit ordövr
*Ara sıcak
*Salata
*Ana yemek
*Tatlı veya meyve kişi başı 14.-YTL ( içki içmek isteyen ücretini ayrıca ödüyor) - 65 kişilik özel grup odası var.

2. AKDENİZ AKDENİZ / ÇANKAYA :
* 10 çeşit zaytinyağlı
* Peynir tabağı
*ara sıcak
*ana yemek
* limitsiz içki - kişi başına 40.-YTL ( 70 kişiye kadar ağırlayabiliyorlar.)

3. DAPHNE RESTAURANT/ ÇANKAYA :
*6 çeşit meze
* 2 çeşit ara sıcak
*Ana yemek ( tavuk,et,vejeteryan seçmeli)
*tatlı
*limitsiz içki kişi - başına 45 YTL ( 120 kişiye kadar ağırlayabiliyorlar)
Old 16-10-2006, 08:28   #2
Veysel

Sayın Yılmaz ; Gecikmenin faturasını size kesmiştim, galiba size haksızlık yapmışım. Görüyorum ki siz elinizden geleni yapmışsınız.
Koca Ankara' da ilk yanıtı galiba ben yazıyorum. Umarım Ankara grubu titrer ve kendine gelir ...
Kendi adıma çankaya' da bir restaurant, konurda bir cafe hiç farketmez ...
Saygılarımla.
Old 16-10-2006, 15:44   #3
halit pamuk

Merhaba,

Ankara'da olursa ta Iğdır'dan kalkıp gelirim,Ankara'yı tekrar görmek içinde vesile olur...
Ancak Ankara buluşması denen başlığı bile 56 kişi okumuş,sanırım biraz bu iş zor.
Old 16-10-2006, 16:34   #4
Veysel

Tekrar merhaba ;
Ankara'lılar sadece okuyo galiba...
Old 16-10-2006, 16:52   #5
Admin

İş toplantı organizasyonuna geldi mi, demokrasi rafa kalkmalı, yoksa her kafadan bir ses çıkar ama sonuç çıkmaz.

@Sn.ISIL YILMAZ : Organizasyonu siz üstlendiğinize göre -bence- tarihi, yeri, fiyatı siz belirleyin ve siteden duyurun. Duyurunuzu Site Haberleri bölümüne ve site ana sayfasına da taşırız, hatta aylık site bülteniyle de duyururuz ve emin olun fazlasıyla kişiye ulaşır.

Şu anda fikir isterseniz hiçkimse birşey söylemez ama organizasyon yapıldıktan sonra da herkes tarihten yerden fiyattan şikayet eder, o nedenle Ankara'dan ses almanın yolu kararı verip doğrudan duyuruyu yapmaktır derim..

En azından İstanbul için benim yapacağım bu..
Old 18-10-2006, 14:30   #6
ISIL YILMAZ

Sn.Admin'in önerisini dikkate alarak, toplantının şeklini tamamen değiştiriyorum. ( İzmir'e özendim , onların yöntemi harika olmuş)

Yalnız, duyurularda yeni başlık açamadım, o nedenle yeni toplantı mesajını ayrıca yazacağım.
@Sn.Admin, mesajımı bulunması gereken başlığın altına taşırsanız sevinirim.
Saygılar
Old 20-11-2006, 15:32   #7
enzan

ışıl hanım merhaba ben daha önce organizasyonlarınıza katılacagımı bildirmiştim yine soylüyorum hep yanınızdayım yer mekan önemli değil ancak limitsiz içki yerine limitli olsa herkesin içtiği kadar daha sağlıklı olur sonuçta içki bu bu şahsi fikrim ama sonuç ne olursa olsun katılacağımı bildiririm saygılar
Old 20-11-2006, 15:50   #8
enzan

yazdığım cevaplara bakıyorumda valla benim gibisini bulamazsınız ne deseniz tamam demişim bu arada GÜL'cüğümün sınavı vardı yine yapmıştı yapacağını ama ama neyseki çok iyi geçti tekrardan saygı ve sevgiler
Old 20-11-2006, 18:19   #9
ibrahimkovanci

enzan kardesim ışıl hanım önerdikten sonra ben zaten zaten kabül edecgimi ilk belirtenlerdendim , suanda söylüyorum karara uyarım her nekadar bu aralar içkiyle aram olmasada kesin katılımı yaparım(mücbir bir sebeb olmdığı sürece)...
Old 20-11-2006, 18:56   #10
ISIL YILMAZ

Arkadaşlar, bu başlığın altına yazmayın. 2. buluşma için site duyuruları bölümündeki başlığı kullanalım.

Not: Bunları okudum, böyle dedim diye gidip aynısını duyurudaki başlığın altına yazmaya da kalkmayın
Old 20-11-2006, 20:17   #11
Kavaz

DAPHNE!!! Ben tercih hakkımı buraya kullanıyorum ama tabı duzenlenıp bıldırılecek programlara da uyarım.Yenı sorular ve fıkırler varsa Işıl Hanım,merak etmeyin siz ben hepsini 65 kere cevaplarım Hani Ankara boş değil diye gösterebilelim diye
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi