Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Şişli'deki büromuza Stajyer Avukat aranmaktadır!

Yanıt
Old 20-09-2006, 11:17   #1
Sedef

Varsayılan Şişli'deki büromuza Stajyer Avukat aranmaktadır!

Şişli'de bulunan dava ağırlıklı hukuk büromuza stajının başında,tercihen sigara kullanmayan,bayan stajyer avukat aranmaktadır.İlgilenenlerin cv.lerini htemizkan@istanbulbarosu.org.tr adresine göndermeleri ya da telefonla randevu almaları rica olunur. İrtibat tel:0212 2191249-50
Old 20-09-2006, 18:22   #2
Av.Selim Balku

Öğrenmek için soruyorum (bizde hukuk büromuzda beraber çalışmak için stajyer arkadaş arıyoruz o açıdan soruyorum) Stajın başında olan birinin"cv formunda" neler beklemeliyiz, yani ne yazacaklar buraya?
Old 21-09-2006, 14:32   #3
Sedef

sizin aradığınız özellikleri bilemem tabi ama biz ilana cevap verecek arkadaşların öncelikle hangi okuldan mezun olduklarını,stajlarının hangi aşamada olduğunu,yabancı dil ve bilgisayar bilgi düzeylerini ve ikametgahlarını cv.lerinden öğrenmeyi bekliyoruz Selim Bey
Old 21-09-2006, 16:07   #4
Av. Çetin

stajım ilk ayını istanbulda yapmıştım, başlarken cv istiyorlar, ya benim cv hazırlayacak kadar geçmişim yokki, 9 eylül hukuk yazdım o kadar, istanbul işin sosyetesine kaçıyor siz izmire böyle şeyleri alıştırmayın selim bey, cv'ye bakılıp stajyer alınmaz ki canım
Old 21-09-2006, 16:28   #5
av.suleyman

Merhaba, ben de stj. avukat arıyorum. İlanlarımı Baronun sayfasına yazdım. Hukuk Fakültesi dekanlığı aracılığı ile fakülte panosunda ilan ettirdim. Bir Allah'ın kulu gelmedi. Stjyere değil çay taşıtmak ben onun çayını vermeye hazırım. yeterkii birisi gelsin şu ilerde(haciz yada kalem işleri) bana yardımcı olsun. heryerden fazla harçlık vermeyede razıyım.
Old 21-09-2006, 16:32   #6
Admin

Alıntı:
Yazan av.suleyman
Merhaba, ben de stj. avukat arıyorum. İlanlarımı Baronun sayfasına yazdım. Hukuk Fakültesi dekanlığı aracılığı ile fakülte panosunda ilan ettirdim. Bir Allah'ın kulu gelmedi. Stjyere değil çay taşıtmak ben onun çayını vermeye hazırım. yeterkii birisi gelsin şu ilerde(haciz yada kalem işleri) bana yardımcı olsun. heryerden fazla harçlık vermeyede razıyım.
Bu forumda ayrı bir konu açarsanız yanıt alma şansınız da artar, zira program duyurunuzu bir süre sonra otomatik olarak site ana sayfasına taşır.
Old 21-09-2006, 19:53   #7
_NALAN_

Alıntı:
Yazan av.suleyman
ben gelirdim ama izmirde degilsiniz
Old 25-09-2006, 14:30   #8
Blue Angelus

Alıntı:
Yazan av.suleyman

Ben de stajımı baslatmak istiyorum.Bu arada cay tasımaya da razıyım yeter ki aldıgım egitimimi geliştirebileceğim ve bana tecrübe kazandıracak bir başlangıç olsun.Kocaeli Üniversitesinden bu sene mezun oldum.
Old 05-10-2006, 10:04   #9
hukukcu84

Marmara Üniversitesi'nden 1 ay içinde mezun oluyorum. Kendimi geliştirebileceğim hukuk bürosu arıyorum.
Old 20-10-2006, 11:37   #10
Av_Ece Altunay Önal

Varsayılan CV kabusu!!

Bir ay önce İstanbul'da stajımı başlatabileceğim bir yer arıyordum harıl harıl..Sabahtan akşama kadar bir hafta boyunca sürekli görüşmelere gittim.Av.Çetin'e tamamen katılıyorum.Cv ile stajyer mi alınır Doıkuz Eylül mezunu olduğum için de bir çok yer daha görüşmeden olumsuz yanıt verdi.Gerekçe; "İstanbul'u iyi bilmiyorsun." Önceleri çok canımı sıktım bu işe ama iyi ki böyle olmuş.Şimdi beni cv ile değil konuşarak ve yapacaklarımızdan bahsederek kabul eden birbirinden iyi üç avukatla çalışıyorum ve gitmediğim adliye neredeyse kalmadı.. Yani ne cv ne İstanbul yer bilgisi..Bu iş tamamen karşılıklı ilk güvene dayanır.Bu arada daha bir ayım bile dolmadı ama herşey umduğumdan çok daha iyi
Old 01-11-2006, 23:18   #11
causacont

Varsayılan yanında çalışabileceğim bir avukat arıyorum

ben recep kahraman,istanbul üniversitesinden yeni mezun oldum,deneyımlerınden faydalanabileceğim bi büroda yada avukat yanında çalışmak istiyorum,istanbulda ikamet edıyorum,05469277228
Old 09-11-2006, 15:16   #12
ggörkemg

merahaba ben görkem göktaş. bende marmara hukuk fakültesinden yeni mezun oldum. ve ilgi alanlarım marka patent ve medya iletişim hukuku. ben de birkaç yere cv bıraktım, emri vaki olmasın diye telefonla görüşmek için randevu almak istedim. ama heryerin datası doluymuş. ne yapacağımı şaşırdım. araya tanıdık sokmak istememiştim ama ne yazıkki elim mahkum. gecemi gündüzüme ekleyip bu alanlarda her türlü çalışmayı yapamaya hazırken boş kalmak çok fazla yoruyor insanı.
bencede sadece cv üzerinden seçmek çok saçma. ihtişamlı paketler içinden fos hediyeler çıkma ihtimalide vardır. kusura bakmayın uzun oldu sanırım içimi döktüm. herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar.
Old 04-01-2007, 14:41   #13
yaseminozgiray

Varsayılan staj başvurusu

Stajimin 7. ayindayim. Ceza hukuku, ticaret hukuku, deniz ticaret hukuku, sigorta hukuku alanlariyla ilgiliyim. Bu alanlardan birine yonelik calisabilecegim staj ortami ariyorum.İstanbul'da oturuyorum.
saygılarımla,
yasemin özgiray
Old 07-01-2007, 22:48   #14
eliff

İstanbul üniversitesi Adalet meslek yüksek okulu öğrencisiyim.Kendimi geliştirmek için bi büroda yada avukat yanına çalışmak istiyorum.Bu kadar avukat arasındayken zor gibi gözüküyo ama şansımı denemek zorundayım..
Old 07-02-2007, 17:44   #15
Kivana

Merhabalar,Avukatlık mesleğini öğrenebileceğim avukatlık bürosu aramaktayım.(İstanbul) Cv m aşşağıdaki linktedir. ..::SAYGILAR::..

cv yi indir
Old 07-06-2007, 19:09   #16
Ronahi392

Varsayılan stajer avukat

Stajıma devam edebileceğim bir hukuk bürosu arıyorum;

Ben Konya'dan stajer avukat Ekrem Karataş. Adliye stajımı Konya'da bitirdim. Şimdi İstanbul'daki bir hukuk bürosunda stajıma devam etmek istiyorum. İntermediate seviyesi ingilizce biliyorum. Stajer avukat arayan hukuk büroları veya avukatlar bana bu adresten ulaşabilirler: avekremkaratas@hotmail.com ayrıca telefon numaram: 0532 743 05 63
Old 02-07-2007, 11:12   #17
zekiyegamgam

Merhaba ben adliye stajını Mersin'de tamamladıktan sonra kalan ikinci bölümü İstanbulda tamamlamak istiyorum.Adliye stajım eylülün 17 sinde bitiyor kendimi geliştirebileceğim bir büroda staj yapmak istiyorum ilgilenenler için:
email :zgamgam@mynet.com
Old 02-07-2007, 14:03   #18
av.husniye guldal

ilanınızı geç gördüğüm için üzüldüm.Ben istanbul kültür mezunuyum.Okul bir yıl uzayınca bir avukattın yanında başladım.Ama para vermiyorlar yaklaşık 2 yıldır beraraberiz.Duruşmlara giriyorum ve bütün icra işlerini de ben yapıyorum.stajımın bitmesine de 4 ay kaldı.bUNDAN SONRA ARTIK RUHSATIMI ALDIKTAN SONRA BELKİ ÇALIŞABİLİRİZ.
Old 02-07-2007, 20:21   #19
Ronahi392

Merhaba Hüsniye Hanım,
Ben bir aydır İstanbul'dayım ve bütün avukatlar anlaşmış gibi 400-500 YTL arası rakamlar teklif ediyorlar. O yüzden çarşamba İstanbul'dan ayrılacağım. Benim de stajım kasımda bitiyor belki o zaman çalışabiliriz. Size iyi çalışmalar diliyorum...
Old 23-07-2007, 11:29   #20
nesrin_atıcıoğlu_law

ben nesrin atıcıoğlu iühf2.sınıf öğrencisiyim.okurken aynı zamanda bir avukat yanında çalışmak istiyorum.mesleğimle ilgili cok heyecanlıyım,her şeyi öğrenmek istiyorum.yanında çalıştırmak veya yardımcı olmak isteyenler varsa cok mutlu olurum.saygılarımla....
Old 07-08-2007, 14:20   #21
av.ozancelik

Varsayılan stajer değilim ama son sınıf öğrencisiyim

Alıntı:
Yazan av.suleyman

stajer değilim marmara hukuk son sınıf öğrencisiyim..eylülde bütünlemelerim var..verebilirsem okul bitecek..genelde tanıdığım avukatlar icra için stajer yerine öğrenci tercih ediyorlar..ilgilenirseniz iletişim için ozancelik2004@yahoo.com yada 05334600448 den ulaşınız...ehliyetim var...bilgisayar kullanıyorum...
Old 20-10-2007, 18:25   #22
lawter

merhaba ben istanbul üniversitesi hukuk fakultesinden bu sene mezun oldum.stajımın başındayım.staj yapabileceğim bir hukuk bürosu aramaktayım.ingilizcem intermadiate seviyesindedir.istanbul bayrampaşa'da ikamet ediyorum.ilgilenen avukatlar için numaram 0555.6939733 saygılar ...gülay
Old 26-01-2008, 17:36   #23
insurgé

mrb bn feratcan marmara ünv 3.sınıf öğrencisiyim tel numaram:05056232426 mail adresim: feratcan86@gmail.com ilgilenen olursa cv'mi ayrıca takdim ederim. teşekkürler,,
Old 26-01-2009, 09:33   #24
Ronahi392

Varsayılan Stajer Av.

Merhaba
İlanım hala geçerli değil çünkü stajım bitti, askereliğim de bitti, ruhsatımı da aldım ve bir hukuk bürosunda avukat olarak çalışıyorum. O ilan 2 sene önceye ait bir ilandı. Keşke o zaman karşılaşsaydık... Umarım bir satjer bulursunuz....
Old 28-03-2010, 02:08   #25
c-lem

İyi akşamlar, ben Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunu Çilem Yaka, şubat 2010 itibariyle mezun oldum ingilizcem intermediate seviyesinde ve istanbul'da staj yapabilceğim hukuk bürosu arıyorum ilgilenen olursa mail adresim cilem.yaka@gmail.com teşekkürler.
Old 28-03-2010, 17:44   #26
mercury

Fakültede iken Nami Barlas hocamız demişti;

"Arkadaşlar ben hukukçu isterim mütercim değil"

Old 28-03-2010, 17:59   #27
c-lem

sizlerde çok iyi bilirsiniz ki, hukuk alanındada artık ingilizcesi olmayana iş yok iyi bir staj yapabilecek olanak bile yok o nedenle ingilizcenin şart olduğu bir pisaya söz konusu ve şartda aynı zamanda. Zaman artık saygı değer hocamızın zamanı değil maalesef. iyi akşamlar
Old 09-06-2010, 11:33   #28
_gamze_

merhabalar
marmara hukuk fakültesi 2010 mezunuyum hm stajımı yapacağım hem de çalışabileceğim bir yer arıyorum.ilgilenirseniz sevinirim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi