Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Haberleri Hukuk Haberleri, duyuruları, güncel hukuki gelişmeler. [Haber Ekleyin]

Avukata İnfaz

Yanıt
Old 05-03-2007, 00:23   #1
aqua

Varsayılan Avukata İnfaz

Avukata kanlı infaz
SAMSUN (İHA) - Samsun'un Bafra ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan bir avukat ile kız kardeşi, içinde bulundukları otomobilde hayatlarını kaybetti.

Olay, Doğankaya köyü girişinde saat 16.15 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kız kardeşi Fatima Koparan ile birlikte 55 FK 529 plakalı otomobiliyle Gazibeyli köyünden Bafra ilçesine dönen 49 yaşındaki Ahmet Koparan'ın, kimliği belirsiz kişiler tarafından yolu kesildi. Kurulan pusu karşısında çarpraz ateşe tutularak vurulan Ahmet Koparan ve kız kardeşi olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobil ise yoldan çıkarak bir ağaca çarparak durabildi. Otomobilin yoldan çıkarak ağaca çarpmış halde görenler jandarmaya "trafik kazası" diye ihbarda bulundu. Olay yerine giren jandarma ekipleri, avukat Ahmet Koparan ve kız kardeşinin silahlı saldırı sonucu öldürüldüğünü tespit etti. Silahlı saldırısının muhtemelen pompalı tüfekle gerçekleştirildiği belirtildi.

Otomobil, içindeki cesetlerle birlikte bir çekiciye yüklenerek olay yerinden Bafra İtfaiyesi'ne götürüldü. İtfaiye binasının içinde çekiciden indirilen otomobilin içindeki cesetler ve araç, Jandarma Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından incelemeye alınırken, otomobilinin yanına basın mensupları yaklaştırılmadı. Otomobilin önü, itfaiye ve jandarma araçları ile kapatıldı. Öldürülen avukat Ahmet Koparan'ın her Cuma akşamı Gazibeyli köyünde ikamet eden annesini ve babasını ziyaret ettiği ve Pazar akşamı de Bafra ilçesine döndüğü öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Old 05-03-2007, 12:54   #2
Av.G.K.

Meslektaşımız ile kız kardeşine Allahtan rahmet diliyorum.Dilerim olayın failleri bir an önce bulunur
Old 05-03-2007, 14:43   #4
Jeanne D'arc

Kutsal yaşam hakkına yönelen her saldırıyı şiddetle kınıyorum. Mağdurun bir meslektaş ve yakını olması daha da üzücü. Vefat edenlere Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar dilerim.
Old 05-03-2007, 18:18   #5
Noyan Yiğit

Meslektaşımıza ve kızkardeşine Allah'tan rahmet diliyorum.Ülkemizde suç işlenme sayısının büyük bir hızla artması insanı hem korkutuyor hem de üzüyor.Aklıma "ya devlet başa ya kuzgun leşe" atasözü geldi. Devletimizi kuzgun ve sırtlanlara karşı göreve davet ediyorum.
Old 06-03-2007, 12:19   #6
hukukçu42

Merhuma ve kardeşine Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Avukatlara yapılan saldırılara hergün bir yenisi ekleniyor. Ve birileri hala trübünden maç izler gibi olayları izlemeye devam ediyor.

TBB nin sitesinde meslektaşlara yönelik saldırılara bir isim daha eklemek dışında yapılan hiçbir şey yok.
Old 06-03-2007, 20:15   #8
Av.Bülent Özkan

kınıyorum, olay memeleketimde olduğu için ayrıca üzülüyorum. İnşallah son olur. allah rahmet eylesin.
Old 06-03-2007, 21:20   #9
üye14072

allahtan her ikisine de rahmet diliyorum.
Old 07-03-2007, 10:48   #10
Av.Murat Çetinkaya

Değerli merhum meslektaşımıza ve kardeşine Tanrı'dan rahmet diliyorum.

Kederli ailesi, yakınları ve tüm hukuk camisanın başı sağolsun...

Bu haince ve alçakça saldırıyı NEFRETLE KINIYOR ve sorumlularını da LANETLİYORUM...
Old 08-03-2007, 21:39   #11
Av. Yasin ÖZÇELİK

meslektaşımıza ve kardeşine Allah'tan rahmet diliyorum.
Old 09-03-2007, 00:09   #12
Av.Nebi

Bu tür olaylar iyice artıyor Sonumuz hayır olusun. Allah Rahmet Eylesin
Old 09-03-2007, 08:33   #13
avturgay

insanın yaşama hakkı en kutsal ve vazgeçilmez bir haktır.Yücel Allah bir insanın canına kıyan tüm insanlığın canına kıymış gibi olur bir insanın hayatını kurtaran ise tüm insanlığı kurtarmış gibi olur buyurmakta iken insanlık ne hale geldi yan bakma nedeniyle insanlar öldürülmekte.Üç beş kuruş menfaat için insanlar her türlü fenalığı yapar hale geldi.Meslektaşım ve hemşerim olan merhum Ahmet KOPARAN a ve kızkardeşine Allahtan rahmet tüm sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyor.
Old 09-03-2007, 10:23   #14
Av.EErdem

Meslektaşımıza ve kızkardeşine Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Sebebi ne olursa olsun bu eylem sonucunda iki insanın hayatını yitirdiği gerçeği değişmeyecek.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi