Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yargitay Karari Ariyorum

Yanıt
Old 01-10-2014, 10:24   #1
bilimsel hukukçu

Varsayılan Yargitay Karari Ariyorum

İŞÇİNİN İŞE İADEYİ KABUL ETMEMESİ HAKKINDA SONUCLARI İLE ALAKALI BİR AYRGITAY KARARI ARIYORUM YARDIMCI OLACAKLARA TESEKKUR EDERIM
Old 10-10-2014, 16:18   #2
Av. Taner BAŞ

İşçinin işverenin çağırısına rağmen işe başlamamasının hukuki durumunu değerlendiren şu makakaleyi okumanızı tavsiye ediyorum : http://www.turkhukuksitesi.com/makale_885.htm
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Yargitay Karari Ariyorum Av. Zeynep TÜFEKÇİ Meslektaşların Soruları 1 27-02-2013 12:08
Yargitay Karari Ariyorum Pınar Meslektaşların Soruları 1 25-12-2008 17:45
Yargitay Karari Ariyorum... advokat34 Meslektaşların Soruları 2 17-05-2007 18:24

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03811693 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.