Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

TBB aracılığıyla web sayfası yaptırmayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir

Yanıt
Old 09-07-2012, 15:16   #1
Av. Levent Emre ÇİÇEK

Varsayılan TBB aracılığıyla web sayfası yaptırmayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir

TBB aracılığıyla web sayfası yaptırmayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir. TBB Sitesinde 4 tane seçenek var, ben 99 TL olanını düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Web sitesi müvekkil sirkulasyonu üzerine olumlu etki yapıyor mu?
Old 10-07-2012, 22:10   #2
tiryakim

Valla bende düşünüyorum ama nasıl olur bilmiyorum bu konuda bilgisi olan paylaşırsa seviniriz...
Old 04-01-2013, 13:02   #3
Secil0989

Özel ajanslara yaptırmanızı tavsiye ederim Biz büro olarak şu ajansa başvurduk http://www.harikulademedya.com/
Old 28-01-2013, 11:17   #5
Secil0989

Ajans sahipleriyle doğrudan görüşmenizi tavsiye ederim. Akdeniz hukuk bürosunun referansı ile aradığınızı söylerseniz fiyatta yardımcı olacaklardır. 0532 446 46 39- 05073699688
Old 28-01-2013, 12:54   #6
Av. Erdem Akçay

Hem şablonların basitliği, hem statik yapıda olmaları nedeniyle TURAVAK'ın sunduğu paketleri tercih etmemenizi öneririm.

Firmalara ya da freelance çalışanlara yaptıracağınız dinamik yapıdaki siteler daha işlevsel olacaktır. Wordpress altyapısını kullanan bir tema yaptırmanız ise en iyi çözümdür.

Maliyet olarak;

1- Tasarım çok iyi olsun derseniz, 7.000-TL'ye kadar fiyat duydum ama işinde yeterli bir tasarımcıya yaptırdığınız takdirde 300-700 TL fiyat bence makuldür. Şüphesiz 7000 TL'lik tasarım gibi olmaz ama yeterlidir.

2- Eğer sıfır yazılım isterseniz yine 300-700 TL makul fiyattır ancak yukarıda söylediğim gibi Wordpress teması halinde yaptırırsanız, tasarımın kodlaması için 200-400 TL idealdir.

Hosting hizmetini Godaddy.com'dan almanızı öneririm. Eğer av.tr yerine .com kullanıyorsanız, yine Godaddy'den kaydetmenizi tavsiye ederim.

Sonuç olarak, site haline getirmek için 1000 TL, hosting ödemesi için de aylık 6-10 lira idealdir.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi