Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: 30.Ocak.2010 Ankara Toplantısına Katılacak mısınız?
Bir engelim olmazsa katılacağım 6 15,38%
İki elim kanda olsa katılırım 4 10,26%
İstesem de katılamam 8 20,51%
Ankara'nın toplantı sabıkası silinmemiş, katılamam 1 2,56%
Uzaktan katılmak istiyorum ve telefonla katılacağım 2 5,13%
Ne işim var kış günü, evimde dinlenirim 1 2,56%
Katılacağım , yanımda misafirim de olacak 2 5,13%
Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa katılacağım 2 5,13%
Admin katılırsa kesin katılırım 4 10,26%
Ankara mı, orası neresi ki? 3 7,69%
ABEM'de olmasa katılırdım 1 2,56%
Katılmamak için bir bahane bulurum 0 0%
Katılmak için bir bahane bulurum 5 12,82%
Oy Verenler: 39. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 280)

30 Ocak 2010 da Ankara'da (mıyız)

Yanıt
Old 13-01-2010, 18:08   #1
Av.H.Sancar KARACA

Varsayılan 30 Ocak 2010 da Ankara'da (mıyız)

30 Ocak 2010 gününü 31 Ocak 2010 Pazar gününe bağlayan akşam/gece saat 19.00- 01.00 saatleri arasında Ihlamur Sokak No 1 Yenişehir (Kızılay) adresindeki Ankara Barosu Eğitim Merkezi (ABEM) binasındaki Teras Kafe'de (9.kat) THS üyeleri (ve misafirleri) ile akşam yemeğinde buluşacağız.
Fiks menü, içecek limit iki kadeh/iki bardak. Menü ayrıntısı Av.Muzaffer ERDOĞAN bilgisinde. Katılımcı başına 35-40 lira.
Daha erken saatte gelen dostlarımız, giriş kattaki kafetaryada ve 8. kattaki (internet bağlantısının da olduğu) Baro Kütüphanesinde vakit geçirebilirler.
Anket 30 Ocak saat 18.59'a kadar kadar açık tutulacak
Saygı ile.
Old 13-01-2010, 20:41   #2
Av.Cengiz Aladağ

Son iki seçenek arasında kararsız kaldım.

Alıntı:
Katılmamak için bir bahane bulurum
Katılmamak için bir bahane bulurum
Old 13-01-2010, 21:12   #4
Adli Tip

Bir engelim olmazsa, iki elim kanda olsa ve bu bir engel sayılmazsa, istesem de katılamamam gibi bir durum söz konusu olmazsa, Ankara'nın toplantı sabıkasının silinmemiş olduğu fikrine katılamam. Uzaktan katılmak istiyorum, ne işim var kış günü, evimde dinlenmek varken bilmiyorum ama üstelik yanımda misafirim de olacak... Gerçi Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa sizin de yanınızda misafir olmuş olacak, Admin katılırsa kesin katılırım. Ankara mı orası, neresi ki? Alo alo... ABEM'de olmasa da katılırdım, katılmak için bir bahane bulurum...

Bir engelim olmazsa katılacağıma göre bir engelim olursa katılamam, iki elim kanda olsa katılırım ama katlanılmam,
Old 13-01-2010, 23:40   #5
üye8180

Ankete ek:

Çok uzak çok

İstiklal'e bekleriz.
Old 13-01-2010, 23:44   #6
Doç. Dr. Özge Yücel

Benim için şu seçenek eklenmeliydi: En az bir kişi toplantıya gelirse katılacağım.
Old 14-01-2010, 00:14   #8
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Bir engelim olmazsa, İki elim kanda olsa ve bu bir engel sayılmazsa, istesem de katılamam gibi bir durum söz konusu olmazsa, Ankara'nın toplantı sabıkasının silinmemiş olduğu fikrine katılamam. Uzaktan katılmak istiyorum, ne işim var kış günü, evimde dinlenmek varken bilmiyorum ama üstelik yanımda misafirim de olacak... Gerçi Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa sizin de yanınızda misafir olmuş olacak, Admin katılırsa kesin katılırım, Ankara mı orası, neresi ki? Alo alo... ABEM'de olmasa da katılırdım, katılmak için bir bahane bulurum...

Bir engelim olmazsa katılacağıma göre bir engelim olursa katılamam, İki elim kanda olsa katılırım ama katlanılmam,

Katılıyorum.
Old 14-01-2010, 00:20   #9
Nur Deniz

İki elim kandada olsa katılırımı işaretledim ama, iki elim kanda olursa eğer, lütfen beni beklemeyin siz gelip beni kurtarın..
Old 14-01-2010, 00:26   #10
Sandman

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Bir engelim olmazsa, İki elim kanda olsa ve bu bir engel sayılmazsa, istesem de katılamam gibi bir durum söz konusu olmazsa, Ankara'nın toplantı sabıkasının silinmemiş olduğu fikrine katılamam. Uzaktan katılmak istiyorum, ne işim var kış günü, evimde dinlenmek varken bilmiyorum ama üstelik yanımda misafirim de olacak... Gerçi Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa sizin de yanınızda misafir olmuş olacak, Admin katılırsa kesin katılırım, Ankara mı orası, neresi ki? Alo alo... ABEM'de olmasa da katılırdım, katılmak için bir bahane bulurum...

Bir engelim olmazsa katılacağıma göre bir engelim olursa katılamam, İki elim kanda olsa katılırım ama katlanılmam,

okurken yoruldum yemin ederim... yarısını da anlamadım zaten...
Old 14-01-2010, 09:55   #11
Atahun

Bence bu güzel;

- Ankara mı? Orası neresi ki?
Old 14-01-2010, 10:54   #13
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Her zaman katıldım, şimdi neden olmasın ))
Ankette böyle bir şık yok ki?
Old 14-01-2010, 11:22   #14
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Ankette böyle bir şık yok ki?

Ama onun için var.
Old 14-01-2010, 13:11   #15
Av.Denizcan Sarıkaya

Ankete bir daha ek:Öğrencilerin orada ne işi var yahu??Oturalım oturduğumuz yerde
Old 16-01-2010, 22:27   #16
gökyüzü

Katılın. Sizlerle tanışmak (adıma söylüyorum) ve sizleri ağırlamak çok hoş olacak.
Old 17-01-2010, 17:43   #17
Av.H.Sancar KARACA

Sayın Av. Muzaffer ERDOĞAN, Sevgili Üstadım,
Buluşmadaki yemek menüsü KHS'de idi silindi tabi. Buraya da aktarabilir misiniz? (Veya aklınızda kaldığı kadarı ile buraya yazabilir misiniz? Benim aklımda içeceklerden ya da içilmeyeceklerden başka bir şey kalmamış da )
Old 18-01-2010, 09:19   #18
Atahun

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sayın Av. Muzaffer ERDOĞAN, Sevgili Üstadım,
Buluşmadaki yemek menüsü KHS'de idi silindi tabi. Buraya da aktarabilir misiniz? (Veya aklınızda kaldığı kadarı ile buraya yazabilir misiniz? Benim aklımda içeceklerden ya da içilmeyeceklerden başka bir şey kalmamış da )

Ne menüsü? Abi, yemekte mi yiyecez?
Old 18-01-2010, 11:04   #19
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Atahun
Ne menüsü? Abi, yemekte mi yiyecez?

Yok siz yemeyeceksiniz, ev sahibisiniz. Biz yiyeceğiz misafir olarak.
Old 18-01-2010, 11:29   #20
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Yok siz yemeyeceksiniz, ev sahibisiniz. Biz yiyeceğiz misafir olarak.

Konya da toplantı olması uzak ihtimal değil mi?
Old 18-01-2010, 11:43   #21
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Konya da toplantı olması uzak ihtimal değil mi?

En az 1.000 km uzak bir ihtimal.
Old 18-01-2010, 11:47   #22
Nur Deniz

Alıntı:

Ev sahipliği bu şartlarda çok zor zaten..
Yine de gelen olursa, haberim olsun..
Old 18-01-2010, 11:48   #23
Hüseyin Kılıç

Varsayılan mrb

Alıntı:

O gün Ankara'da olma ihtimalim kuvvetli ve katılmak isterim aslında fakat site lokaline pek takılmadığımdan olsa gerek pek kimseyi tanımıyorum. Evvelki organizasyonlar hakında bilgi var mı? Nasıl geçiyor organizasyonlar?
Old 18-01-2010, 12:00   #24
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Hüseyin Kılıç
O gün Ankara'da olma ihtimalim kuvvetli ve katılmak isterim aslında fakat site lokaline pek takılmadığımdan olsa gerek pek kimseyi tanımıyorum. Evvelki organizasyonlar hakında bilgi var mı? Nasıl geçiyor organizasyonlar?

Tanımanıza gerek yok, adrese gelin yeter, orada tanışırsınız..
Old 18-01-2010, 12:03   #25
Hüseyin Kılıç

Varsayılan .

[quote=Nur Deniz]Tanımanıza gerek yok, adrese gelin yeter, orada tanışırsınız..

Orası muhakkak tabi de Burada bir geçmiş var hissediliyor muhabbetten
Old 18-01-2010, 12:25   #26
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Hüseyin Kılıç
Orası muhakkak tabi de Burada bir geçmiş var hissediliyor muhabbetten

Daha öncekiler için yorum yapmayayım ama bu toplantı güzel geçecek, öyle hissediyorum. Bekleriz.
Old 18-01-2010, 12:28   #27
Hüseyin Kılıç

Varsayılan .

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Daha öncekiler için yorum yapmayayım ama bu toplantı güzel geçecek, öyle hissediyorum. Bekleriz.

Teşekkür ediyorum. Bu da bir yorum oldu aslında ama katılmayı ümidediyorum yine de. En azından bir muhatabım var şu an
Old 18-01-2010, 12:48   #28
Atahun

Alıntı:
Yazan Hüseyin Kılıç

Organizatörüne göre değişiyor. Toplantılar; sade bir yemek şeklinde olduğu gibi, sazlı-sözlü ve de dansözlü de olabiliyor.

Şaka bir yana, buyrun bekleriz. Toplantıdan keyif almanız için kimseyi önceden tanımanıza gerek yok. O keyif, bilinmeyen bir el tarafından kısa bir süre içinde size enjekte ediliyor.
Old 18-01-2010, 12:52   #29
Hüseyin Kılıç

Varsayılan .

Alıntı:
Yazan Atahun
Organizatörüne göre değişiyor. Toplantılar; sade bir yemek şeklinde olduğu gibi, sazlı-sözlü ve de dansözlü de olabiliyor.

Şaka bir yana, buyrun bekleriz. Toplantıdan keyif almanız için kimseyi önceden tanımanıza gerek yok. O keyif, bilinmeyen bir el tarafından kısa bir süre içinde size enjekte ediliyor.

İnsan gelmeden önce bu tür şeyleri duymak istiyor doğal olarak
Old 18-01-2010, 12:52   #30
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ev sahipliği bu şartlarda çok zor zaten..
Yine de gelen olursa, haberim olsun..
Size bu mesajınız için teşekkür edecektim ama yanlışlıkla "şikayet" butonuna basmışım. Neyse ki yazmadım. Teşekkür ederim sayın Nur Deniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi