Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 15-08-2007, 23:24   #751
Jeanne D'arc

Deniz İpek'in "Hadi gene vermeyeyim" dediğim isimlerden biri olmadığını, amacımın "site lokalinde", "yazdıklarınız-yazdıklarımız" alanında gırla giden ve sabun köpüğüleyin baloncuklardan ibaret aşk-meşk-kadın-erkek-bilumum kımıl zararlısı forum konularını kast etmek olduğunu ve ancak benim, Deniz İpek'in vermediği isim olduğumu bildiğimi İ.E.
Old 15-08-2007, 23:26   #752
Av. Can DOĞANEL

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
THS'deki hadi gene isim vermeyeyim ama kadın/erkek, aşk, evlilik, vs. vs. vs. konulardan, mesajlardan artık gına geldiğini samimiyetimle İ.E.
Aynen katıldığımı İ.E.
Old 16-08-2007, 12:52   #753
Av.Suat Ergin

Tatilden döndüm ama çok yorulduğumu itiraf ediyorum.
Old 16-08-2007, 13:38   #754
medenikal

Alıntı:
THS'deki hadi gene isim vermeyeyim ama kadın/erkek, aşk, evlilik, vs. vs. vs. konulardan, mesajlardan artık gına geldiğini samimiyetimle İ.E.

Yukarıda belirtilen görüşe katılmadığımı İtiraf Ediyorum.

Aşkta bir sorunsaldır.Düğümleri çözülmelidir.
Old 16-08-2007, 16:50   #755
ecesaka

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc

Aynı fikirde olduğumu İ.E.
Old 16-08-2007, 18:16   #756
Av.Turan

herkesin düşüncesine saygılı olduğumu, ama başkalrının düşüncesine saygılı olanın düşüncesine saygı duyulur diye düşündüğümü ve bu nedenle de hiçbir köşeden bıkmadığımı İ.E.
Old 16-08-2007, 19:05   #757
Deniz İpek

Varsayılan saygı:)

Alıntı:
Yazan Av.Turan
herkesin düşüncesine saygılı olduğumu, ama başkalrının düşüncesine saygılı olanın düşüncesine saygı duyulur diye düşündüğümü ve bu nedenle de hiçbir köşeden bıkmadığımı İ.E.

sonuna kadar katıldığımı.. itiraf ediyorum
Old 16-08-2007, 19:06   #758
*sinequanon*

Forumdaki her bölümü okuyup okumamakta serbest olduğumuzu,itiraflarını saklayıp saklayıp iş başkalarının yazdıklarını kötü bir biçimde eleştirmek olduğunda hevesle klavyenin tuşlarına basanlara sinir olduğumu İ.E.
Old 16-08-2007, 22:22   #759
peri kızı

İnsanların sevinclerini paylastıkca coğaldığı ve hüzünlerini,acılarını dile getirdikçe azaldığı düsüncesiyle ''Canım cok acıyor,bi ara gecer mi''adlı formu açmıs bulundum.Lakin forum içindeki şiir,düz yazı v.s bizzat yazmıs olduğum(forum içinde kimseye hitaben yazılmamış olup)yazıların neden rahatsızlık yarattığını anlamamış olduğumu İ.E Sayın THS üyeleri suç-u lisan ettiysem affola.Saygılarımla
Old 17-08-2007, 00:12   #760
Deniz İpek

Varsayılan annem::)

Annemi cok özlüyorum keşke şuan yanımda olsaydı yine onunla sabah kahvesi yapıp içseydik,sohbet edebilseydik İ.E.
Old 17-08-2007, 00:32   #761
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan peri kızı
... bizzat yazmıs olduğum(forum içinde kimseye hitaben yazılmamış olup)yazıların neden rahatsızlık yarattığını anlamamış olduğumu İ.E Sayın THS üyeleri suç-u lisan ettiysem affola.

Alıntı:
Yazan ben
Site lokalinde yer alan "Canım çok acıyor, bir ara geçer mi" başlıklı konuyu ne zaman görsem, içimden "Uf olmuş, büyüyünce geçer" yazmak geçtiğini ve ancak forum konusunun pek içli devam etmesi nedeniyle, bundan imtina ettiğimi İ.E.

peri kızı'nın açtığı forum konusunun sadece başlığını bildiğimi ve espriyle karşılık vermek istediğim ve ancak imtina ettiğime dair bu itirafımda o konuya dair bir tespit/kritik/eleştiri getirmediğimi, konu içindeki mesajları okumadığımı, içeriği hakkında çok da bilgimin olmadığını;

seri halde itiraflarkene, esasında arada başka üyelerin de katıldığı yazışmalar olduğunu, konunun peri kızı ve bahse konu forumdan bağımsızlaştığını ve ancak ilgili üyelerce kendi mesajlarının silinmesi neticesi (tarafımca da bir itirafta ufak bir tashih yapıldığını) mevcut hale gelindiğini, sadece peri kızı ve Deniz İpek'in bu itirafa muhatap olarak kendilerini görmelerinin haksızlık olacağını tüm samimiyetimle düşündüğümü;

asla her fikre saygı duyamayacağımı ve ancak bu halin, fikir sahibine saygısızlık etme hakkını tarafıma vermediğinin gayet farkında olduğumu, düşüncemi belirtirken kimseye saygısızlık etmediğimi düşündüğümü, her forumu okuyup/okumamak noktasındaki serbestimizin aynı şekilde her forumu beğenip/beğenmemekte de cari olduğunu; düşünceme isteyenin katılıp istemeyenin katılmaması ve dahi dileyenin sinir olmakta ihtiyarın tamamen ukdelerinde olduğunu, paşa gönüllerinin bileceğini düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 17-08-2007, 00:36   #762
Jeanne D'arc

Alıntı:
...itiraflarını saklayıp saklayıp...

Hele bu kısmı hiç anlamadığımı İ.E.
Old 17-08-2007, 00:52   #763
cesur_yürek

Şu an itibariyle tatilimi yarıda keserek eve girdiğimi ve ne oluyor burda demek istediğimi itiraf ediyorum.
Old 17-08-2007, 08:10   #764
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Hele bu kısmı hiç anlamadığımı İ.E.

O kısmın sizinle hiç bir alakası olmadığını,yazılanları beğenip beğenmeme serbestimiz olmasına rağmen bazı insanlar için son derece ciddi olabilecek (özellikle de yaşça küçük olanlar için) konulardan bahsederken biraz daha hassas olmamız gerektiğini ve sabun köpüğü,kımıl zararlısı gibi espri mahiyetinde nitelemelerin bile yaralayıcı olabileceğini düşündüğümü İ.E.
Old 17-08-2007, 09:02   #765
peri kızı

İlk mesajımı sayın Av.Turan'dan aldığımı,fakat(mazur görürseniz) yeni üye olduğum için,kendisine bir türlü tesekkür edemediğimi ve içimde ukde kaldığını İ.E
(Not: Sayın Turan umarım çok geç kalmamısımdır)
Old 17-08-2007, 10:19   #766
Av.Ufuk Bozoğlu

itiraf ettikçe, mutlulukların çogalıp, üzüntülerin azalacağını ummuduğumu İ.E.
Old 17-08-2007, 10:46   #767
Gülümse

Itiraflari yurekler ile paylasmanin hos oldugunu, bu sayede bir parcamin farkli bir boyutta yasadigini hissettigimi itiraf ediyorum..
Old 17-08-2007, 13:00   #768
medenikal

Alıntı:
Forumdaki her bölümü okuyup okumamakta serbest olduğumuzu,itiraflarını saklayıp saklayıp iş başkalarının yazdıklarını kötü bir biçimde eleştirmek olduğunda hevesle klavyenin tuşlarına basanlara sinir olduğumu İ.E.

Bu itirafa katılmamanın mümkün olmadığını itiraf ediyorum.

Hayata ve insana dair paylaşımların siteye katkısı yanında ,üyelerinde başka bakış açılarından değerlendirme yapabilme ,görebilme yetisine ulaşmasa bile var olduğunu bilmesinin bile taktire şayan olduğunu düşündüğümü de ayrıca ve açıkça itirafıma paraf atarak uygun gördüğüm bir boşluğa yer edinmesi kabilinden ,el yazımla imla kurallarına da uyarak noktayı koyup bitiriyorum.
Old 17-08-2007, 14:23   #769
avseher

ne itiraf etmem gerektiği düşündüğümü ama sitede pek kimseyi tanımadığımı son bir kaç gündür siteye muptela olduğumu bu sebeple itiraf edecek bişi bulamadığımı İ:E:
Old 17-08-2007, 15:17   #770
Av.Nur

Mutsuz

Öncelikle,
Aşk konusunda yeni bir yanıt yazdığımı itiraf ediyorum.

Fakat bitmedi, kötü olan şimdi geliyor.

Hiç onaylamadığım bir şey yaptığımı,
bunu dün yazdığımı, ancak bununla ilgili mazeretimi de yazmış olduğumdan birden gözüme daha kötü gözüktüğü için sildiğimi
ve şimdi mazeretsiz yazacağımı itiraf ediyorum.
Bir kişinin aradığı cep telefonumu açmadan kapadım ve geri aramadım.
Hatta sonrasında göderdiği reklam mesajına ya da tanıtım diyelim, "teşekkürler!" den başka yanıt vermedim. Bence kötü davranıştı, ama bile bile yaptığımı itiraf ediyorum.

Ayrıca dün kendime verdiğim yazma cezalarına ek olarak, "kötülüğe yenilme, iyilikle yen" sözünü de 100'er defa yazmak konusunda kendimi cezalandırdığımı itiraf ediyorum.

Mazeretsiz yazmaya çalıştığımdan zorlandığımı, ancak yukarıdaki söz konusunda THS'ye, kendime ve sayabileceğimiz herkese söz verdiğimi bütün itirafçıların bilgisine sunuyorum.

Tamam susuyorum.
Old 17-08-2007, 15:18   #771
Armağan Konyalı

Sayın av.seher

Yabancılarla daha rahat konuşulduğu söylenir. 13bin site üyesi size yabancı olduğuna göre rahat rahat itirafta bulunabilirsiniz. Zaten bulunmuşsunuz:

Bir itiraf bulamadığınızı itiraf etmenizin güzel bir itiraf olduğunu itiraf ederim.

Saygılarımla
Old 17-08-2007, 15:19   #772
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Av.Nur
Öncelikle,
Aşk konusunda yeni bir yanıt yazdığımı itiraf ediyorum.

Sizi sevdim, İ.E.
Old 17-08-2007, 15:28   #773
Deniz İpek

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Sayın av.seher

Yabancılarla daha rahat konuşulduğu söylenir. 13bin site üyesi size yabancı olduğuna göre rahat rahat itirafta bulunabilirsiniz. Zaten bulunmuşsunuz:

Bir itiraf bulamadığınızı itiraf etmenizin güzel bir itiraf olduğunu itiraf ederim.

Saygılarımla
cok zekice kurulmuş bir cümle olduğunu itiraf ederım
Old 17-08-2007, 15:29   #774
Av.Nur

Mutlu

Sevindim!
Teşekkür ederim.

Old 17-08-2007, 15:59   #775
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Nur
Sevindim!
Teşekkür ederim.
Sayın Av.Nur bütün mesajlarını bu şekilde yana yatık (italik) yazmazsa benim de çok sevineceğimi itiraf ediyorum.
Old 17-08-2007, 17:15   #776
Av.Nur

Mutlu

Aman yapmayın ben çabuk paniklerim. Bakın oldu mu şimdi evet itiraf ediyorum, çabuk paniklerim!

Ancak bilin ki,
Sevincinizin sevincim olacağını itiraf eder ve derhal uygulamaya geçildiğini bilgilerinize sunarım.
Old 17-08-2007, 23:26   #777
Av.Turan

Alıntı:
Yazan peri kızı
İlk mesajımı sayın Av.Turan'dan aldığımı,fakat(mazur görürseniz) yeni üye olduğum için,kendisine bir türlü tesekkür edemediğimi ve içimde ukde kaldığını İ.E
(Not: Sayın Turan umarım çok geç kalmamısımdır)
sayın peri kızın email almak istemediği ve özel mesajları da kapattığı için kendisine ancak teşekkür sayfasından ulaşabildiğimi İ.E.
Old 18-08-2007, 00:59   #778
Jeanne D'arc

Epeyce araştırmama rağmen somut, kesin bir sonuca varamadığım bir konuyla ilgili Sayın Av.Can DOĞANEL'in cevabı ve verdiği linkteki kararın cuk şeklinde olayımla örtüşüp, kafamdaki sorulara karşılık geldiğini ; açılan pencerede Sayın Doğanel'e teşekkür ediyorum zannı ile olayla ilgili bir açıklama da yazarak teşekkür ettiğimi, devamı tıkladığımda teşekkür sayısının 4'ten 5'e yükseldiğini görünce ; "yine Sayın Doğanel yine teşekkür sorunsalı" diye düşünür ve nasıl olup da teşekkür sayısının 4'e düştüğüne hayretler içinde bakarken ; esasında link içinde Sayın mslmklvz'e teşekkür ettiğimi ve tabi cuk kararın da Sayın mslmklvz tarafından eklendiğini , Sayın Doğanel tarafından ise karara işaret edildiğini gördüğümü, yine yeni yeniden kendimi acayyip zeki hissettiğimi, tam da "tamam artık internet kurdu oldum çıktım" derken en başa döndüğümü oflayarak İ.E.
Old 18-08-2007, 20:20   #779
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Seyda
Staj bitirme tezimi 2 hafta önce incelemesi için teslim ettiğim ve hala İstanbul'da olan avukatın, önce ''benden geçmek zordur'' diye nutuklar attığını; sonra tezimden geçtiğimi kendisinden öğrenmeme rağmen hala tezimi bana vermediğini;

Hergün ofisine geçeceği ile ilgili sözler verip beni 1 haftadır atlattığını ve hiç ciddiye almadığını;

''Olmazsa tezinizi alt kattaki eczaneye bırakırım'' diyerek ''benden geçmek zordur'' sözlerindeki artistliği çöpe attığını;

Kendisine şuan ne iş ne cep telefonundan ulaşamadığımı;

Tezimi alamadığım için 3 hafta sürecek il dışı seyahatime bir türlü başlayamadığımı;

Sırf bu meslektaşımızın net konuşamaması sebebiyle sunumumun ve ruhsatımın gecikeceğini;

Sınava hazırlanmam gereken saatlerde avukatı yakalamak için uğraşarak büyük zaman kaybettiğimi;

Bu duruma çok sinirlendiğimi ve bu ismini vermeyi çok istediğim ancak haykıramadığım meslektaşımı kınadığımı itiraf ediyorum..

Bu itirafa istemeyerek güldüğümü, THS'de bunca avukat varken ne diye gidip ''benden geçmek zordur'' diyen ve bir türlü zoru ya da kolayı göstermeden kaçan bir avukata tez sunduğunu anlayamadığımı...
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07326508 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.