Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 20-07-2007, 01:21   #631
Ahmet Turan

Bu itiraf çok genel geçer sanırım. Herkese az çok uyabilir..

itiraf ediyorum. ( not bu forumda illa cümlenin sonu itiraf ediyorumla bitmeli galiba)
Old 20-07-2007, 13:06   #632
Av. Meral Akçınar

Mutlu

Alıntı:
Yazan Gulumse
Bir turlu ortasini bulamadigimi itiraf ediyorum

yukarıdaki ibareye şiddetle katıldığımı ve 11 Temmuz 2007'de elde ettiğim itiraf konusunu hala aynı heyecanla içimde sakladığımı itiraf ediyorum.
Old 20-07-2007, 13:11   #633
uSaRe01

Meral Hanım'ın bu 11 temmuz'daki-her ne ise-- itiraf konusunun keskin sirkeye benzediğini, keskin sirkenin küpüne zarar vereceğini atalarımızın söylediğini, bu nedenle Sayın meslektaşımıza hatırlatma gereği duyduğumu.....
Old 20-07-2007, 13:20   #634
Av. Meral Akçınar

Alıntı:
Yazan uSaRe01
Meral Hanım'ın bu 11 temmuz'daki-her ne ise-- itiraf konusunun keskin sirkeye benzediğini, keskin sirkenin küpüne zarar vereceğini atalarımızın söylediğini, bu nedenle Sayın meslektaşımıza hatırlatma gereği duyduğumu.....

Her ne kadar provokasyon gibi görünse de, 11 Temmuz'a ilişkin konunun kimsenin ilgisini çekmeye çalışma amacı ile ifade edilmediğini , sadece paylaşım için yazıldığını ve sayın usare01'in mesajının bana "kediyi merak öldürür." atasözünü hatırlattığını İ.E.
Old 20-07-2007, 15:20   #635
uSaRe01

Alıntı:
Yazan Av. Meral Akçınar
Her ne kadar provokasyon gibi görünse de,

Mesajımda Provokasyon saikiyle hareket edilmediğini, sadece masumane bir hatırlatmadan ibaret olduğunu beyanla; provokasyonla hiç bir dem illiyet rabıtası kurmadığımı, bundan böylede kurmaya niyetimin olmadığını,işleyen demir pas tutmaz ise de şu 11 Temmuz itiraf konusunun sürç-ü lisana kurban gitme ihtimalini sezinlediğimi .....
Old 20-07-2007, 15:41   #636
Av. Meral Akçınar

Alıntı:
Yazan uSaRe01
Temmuz itiraf konusunun sürç-ü lisana kurban gitme ihtimalini sezinlediğimi .....

Nazik yanıtınıza memnun olduğumu ancak yukarıda belirtmiş olduğunuz hususun ne şekilde vücuda gelebileceğini merak ettiğimi İ.E.
Old 22-07-2007, 01:28   #637
adlig_recht

Gönderdiği mesajlar silinenelerin ya da forumdaki bi çok şeyi sonradan farkedenlerin itiraflarını okudukça,forumda yeni olmama rağmen daha mesajlarım hiç silinmediği ve forumdaki herşeyi hemen farkettiğim için çok saçmayersizgereksiz bir şekilde kendimle gurur duyuyorum
Old 22-07-2007, 21:04   #638
halit pamuk

Bazı genç meslektaşlarımızın önüne gelen soruya arştırmadan ve hukuki gerekçe sunmadan cevap vermelerinin hem kendilerinin hem de THS'nin niteliğini düşürdüğünü itiraf ediyorum.
Old 23-07-2007, 22:09   #639
Adli Tip

kültür sanat/mutlaka dinleyindeki youtube linklerini tedirginlik ve şaşkınlıkla gördüğümü itiraf ediyorum.
Old 23-07-2007, 22:18   #640
Jeanne D'arc

Sanatçının kendi sitesindeki kliplere link vermek de tehlikeli midir aceba diye düşündüğümü, bir bilenin cevap vermesini ne çok istediğimi itiraf ediyorum.
Old 23-07-2007, 22:29   #641
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Sanatçının kendi sitesindeki kliplere link vermek de tehlikeli midir aceba diye düşündüğümü, bir bilenin cevap vermesini ne çok istediğimi itiraf ediyorum.

öncelikle "bir bilen" olmadığımı,ancak ortada bir sektör/ticaret varsa reklam olabileceğini itiraf etmekte tereddüt ettiğimi itiraf etmek istediğimi itiraf ediyorum.
Old 23-07-2007, 22:52   #642
halit pamuk

Alıntı:
kültür sanat/mutlaka dinleyindeki youtube linkelerini tedirginlik ve şaşkınlıkla gördüğümü itiraf ediyorum

Haklısın..
Old 23-07-2007, 22:57   #643
Jeanne D'arc

Aklıma ilk gelenin "Hiii FSEK!" olduğunu, bu gidişle ya FSEK'İN başıma bir iş açacağını ya da korku belasına FSEK uzmanı olacağımı düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 24-07-2007, 12:37   #644
Av.Duygu Keleş

Engin ve Ahu olmadan sitenin tadı olmayacağını bu ayrılışlarının ne kadar haklı sebeplerle olursa olsun kabul edilemez olduğunu itiraf ediyorum.
Old 24-07-2007, 12:51   #645
persona

ben de sevgili ortagim Ahu yu cok ozledigimi itiraf ediyorum, ve hala sok icinde oldugumu belirtmek istiyorum
Old 24-07-2007, 16:57   #646
ecesaka

Engin'le Ahu'nun ayrıldığını ilk defa duyduğumu ve çok üzüldüğümü itiraf ediyorum
Old 24-07-2007, 23:09   #647
Av.Ayse E.

içimden gelen sesle itiraf ediyorum....uyap kadar basınıza taş düşşün.....
Old 25-07-2007, 12:05   #648
uSaRe01

itiraf pınarımın kaynağının kuruduğunu,bunun artık itiraf edilecek gizlim saklım kalmadığı anlamına geldiğini....
Old 25-07-2007, 12:26   #649
ecesaka

Kendimi adli tatil öncesi tatile soktuğumu, annemin iyi niyetini suistimal edecek derecede olmasa da türlü bahanelerle (evi toparlamak, çamaşırları yıkamak, yemek yapmak gibi) evde kaldığımı, evden dışarı çıkmadığımı ve evden çıkmak istemediğimi, ev hayatına alıştığımı itiraf ederim
Old 25-07-2007, 23:07   #650
Ahmet Turan

Ece Saka ev kızı olmak güzel dimi
Old 25-07-2007, 23:10   #651
Jeanne D'arc

Alıntı:
Ece Saka ev kızı olmak güzel dimi

I-ııh, nizami değil! İ.E.
Old 25-07-2007, 23:36   #652
ecesaka

Ev kızı olmak iş kızı olmaktan daha güzel Üstelik yorulmuyor da insan... Ama hem evde hem işte olmanın çok zor olduğunu İE
Old 26-07-2007, 16:12   #653
uye8490

Tatile girmeden THS'ye ilişkin son itirafımı da yapayım diyorum.

İnternet ortamlarına yabancılığımdan olsa gerek siteye ilk girdiğim günlerde sayın Av.Suat Ergin'in "O kullandığınız kelimenin yazılışının doğru olduğuna inanıyor musunuz?

(-de), (-da), (ki) bağlaçlarını da mı doğru kullanıyorsunuz?"
şeklindeki üye imzasını mesajın bir devamı olarak algıladığımı bu nedenle cevap verilen yazıda yanlış kullanılmış bir "(-de) (-da)(-ki)ekini bir süre nafile aradığımı,yanlış bulamayınca , bir yanıt yazma isteğini hissettiğimi(Allahtan yazmamışım resmen komedi olurdu)Sayın Suat Ergin'in müteakkip mesajında da aynı imzayı(doğal olarak)görünce "aaa herkes mi bu "de da" ekini yanlış kullanıyor üstelik bu "de da" eklerini niye ben göremiyorum"diye düşünecek olduğumu hatta biraz düşündüğümü, ama şimşek gibi bir düşüncenin "bu üye imzasıdır" diyerek beynime saplandığını,forum kültürü konusundaki (ben toyluğumdan diyeyim,siz istediğinizi demekte serbestsiniz)toyluğumdan, kaynaklanan bu itirafı yaptıktan sonra yani şu an bile hala kendi kendime güldüğümü itiraf ediyorum.
Old 26-07-2007, 16:34   #654
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan yaren
Tatile girmeden THS'ye ilişkin son itirafımı da yapayım diyorum.

İnternet ortamlarına yabancılığımdan olsa gerek siteye ilk girdiğim günlerde sayın Av.Suat Ergin'in "O kullandığınız kelimenin yazılışının doğru olduğuna inanıyor musunuz?

Bu son itirafa çok güldüğümü itiraf ediyorum.
Old 26-07-2007, 16:49   #655
ParanoidAndroid

Bana bir haller oldugunu, THS'den bu aralar tat alamadıgımı itiraf ediyorum.
Old 26-07-2007, 17:21   #656
halit pamuk

Sanırım bu aralar insanların tatile ihtiyacı var.
Old 26-07-2007, 19:48   #657
Gülümse

Evet dostum herkezin tatille ihtiyacı var ama daha serin bir yerde )
Old 26-07-2007, 21:15   #658
uSaRe01

Alıntı:
Yazan Gulumse
Evet dostum herkezin tatille ihtiyacı var ama daha serin bir yerde )

Kutup ayıları bile sıcaktan şikayet etmekte iken nereden bulacxağız bu serin yeri
Old 26-07-2007, 21:23   #659
Av.Turan

Alıntı:
Yazan uSaRe01
Kutup ayıları bile sıcaktan şikayet etmekte iken nereden bulacxağız bu serin yeri
bildiğim tek bir yer var sizin dediğiniz gibi olan.ama onu bulabilmek zordan daha zor. Sevgilin kalbidir sana uyacak yer. o kalbi bul arkadaş
Old 26-07-2007, 23:01   #660
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
nereden bulacxağız bu serin yeri

Bazen bir çift sözdür herşeyi soğutan... Buz gibi.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07337189 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.