Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Nisanli bi erkegin baska bir kadinla flort etmesi durumunda flort ettigi kadin o erkege dava acabilir mi?

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-06-2014, 23:19   #1
Konuk

Varsayılan Nisanli bi erkegin baska bir kadinla flort etmesi durumunda flort ettigi kadin o erkege dava acabilir mi?

1 ay once biriyle tanistim.1 ay boyunca gorustuk flort ettik.ben 1 ay sonra nisanli oldugunu ogrendim.nisanlisina ulastim
Anlattim daha sonra ikisi biraraya gelip bana oyun yaptilar benim rezillik cikarabilecegimi dusunerek benim gorustugum insanin benle guzellikle konusup bitirmesini planladilar ben bunu farkettim tartismalar oldu konuyu kapattim.daha sonra o kiz beni rahatsiz etmeye basladi tehditler kufurler..annesini aradim kizinin rahatsiz ettigini soyledim sonra kizin babasi beni aradi damadi olacak kisiyle yasadiklarimizi anlattim.kiz erkegin ailesine ulasti ve gorustugum kisinin ailesi bir kac gundur isyerine ve evine gelicez diye tehdit ediyor bende babama anlattim fakat tehdit etmeye devam ediyorlar.bugunde aradilar bende sinirlenip kiza o cocukla olan eski konusmamizi attim ve cocuk daha cok sinirlenip beni aradi tehdit etti..durum cok kairisk..bu durumda ben dava acabilir miyim?? Gorustugum kisi nisanimi bozmaya calistin dava acsam haksizsin aramalar kanit olmaz dedi bana..hala gelip rezillik cikarma durumlari var.bende arama kayitlari msjlari var hepsinin..manevi anlamda coktum sakinlestirici ilac kullaniyorum..ne yapmam gerekiyor bilmiuorum onlar bana dava acsalar hakli durumda gorunurler mi??? Yardimci olursaniz sevinirim..
Old 04-06-2014, 12:09   #2
Av.Ufuk Bozoğlu

Sayın Katılımcı

Suç teşkil eden eylemlere karşı Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunabilirsiniz.

Telefonlarınızın dinlenilmeye alınmasını talep edebilirsiniz.

Tanık beyanlarıyla da, tehdit edildiğinizi, rahatsız edildiğinizi, hakaret vs.. kanıtlama yoluna gidebilirsiniz.

Manevi tazminat davasını bu savcılık şikayetlerinin sonucuna göre düşünebilirsiniz veya tüm probleminizi bir hukukçuyla birebir tartışıp görüşerek, doğrudan dava açma yoluna da gidebilirsiniz. Ancak mutlaka tüm delil, bilgi ve belgelerinizle bir avukattan doğrudan destek alınız.

Saygılar
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi