Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Nasıl kaybolursunuz?

Yanıt
Old 26-10-2008, 23:06   #61
Av.Mehmet Saim Dikici

Peki Sn. Aladağ.

Ne diyeyim ki...
Old 05-11-2008, 02:14   #62
Gülümse

Alıntı:
Yazan Saim
Peki Sn. Aladağ.

Ne diyeyim ki...

Ve Saim dost kaybolur
Old 07-11-2008, 00:50   #63
üye18721

Bir anne iseniz ve hukuk gibi bir mesleği sürdürmek zorunda iseniz-akli melekeleriniz de yerinde ise- hiç bir yere kaybolamazsınız.
Old 07-11-2008, 11:36   #64
Av.Mehmet Saim Dikici

Ben de hukukçuyum, babayım ve akli melekelerim çok şükür taş gibi. Ama istersem yine de bal gibi kaybolurum.
Old 12-11-2008, 12:58   #65
Nur Deniz

Ben de kaybolmak istiyorum. Daha önce ki kayboluşlarım gibi. Yine o cesareti istiyorum.
Old 12-11-2008, 13:45   #66
Gülümse

Daha önceden i.e com' a yazmıştım. Yeğenlerimden bir tanesi annesine kızdığında uzaktan kumandayı alıp annesine doğrultur, kapatma düğmesine basardı. Bu sayede annesini yok etmeye çalışırdı.
Old 12-11-2008, 17:27   #67
av.sally

Alıntı:
Yazan Av.Ferda Aydın
Bir anne iseniz ve hukuk gibi bir mesleği sürdürmek zorunda iseniz-akli melekeleriniz de yerinde ise- hiç bir yere kaybolamazsınız.

Ben de hukukçuyum, babayım ve akli melekelerim çok şükür taş gibi. Ama istersem yine de bal gibi kaybolurum.

Bana kızmayın ama içimden işte anne ile babanın farkı demek geldi
Old 14-11-2008, 12:36   #68
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan avsevil

Kızmıyor şahsım adına destekliyorum. Kaybolmak isteyen insan için rollerin pek önemli olmadığını düşünüyorum.
Old 18-11-2008, 22:32   #71
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan avsevil

Bence o manada demediğimi siz de anladınız. Benim için ailem herşeyden önce gelir. Asla o manada söylenmiş cümle değildi. Kaybolmak için ailenizi kaybetmeniz gerekmez. Bazen, kendi benliğinizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.
Old 10-12-2008, 15:57   #75
üye8180

Sezen Aksu dinler kaybolurum. Bedenim aynı yerde ama ruhum

Kah okyanusların en derin yerinde rengarenk balıklarla beraber yüzüyorum.

Kah kanatlanıp yıldızlara kadar yükseliyorum.

Görünüşüme bakıp da sen beni sakın ha
Cin fikirli sanma
Hani yağmasan da gürle benim durumum
Çalımıma aldanma
Okurum, yazarım, konuşurum
Kelimelerin efendisiyim ama
Aşka gelince elikolu safım
Sen şanıma inanma

Bu dizeleri duyup kaybolmam da ne yaparım.

Değer canım
Değer elbet
Değer birtanem
Aşk için her şeye
Ne hayal
Ne de gerçek
Engel mi kanatlanmadan uçmaya.

Tam kaybolmalık.
Old 12-12-2008, 18:49   #77
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
FB'liler kayboldu.

Keşke FB'liler kaybolsaydı...

FB kayboldu FB...
Old 13-12-2008, 01:11   #79
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Gülümse
FB mi o da ne ?

Ben de yeni duydum. Galiba bir balon ismi...
Old 14-12-2008, 23:24   #81
PINAR YILMAZ

bir çok insan gibi ben de zaman zaman kaybolmayı kendimle başbaşa kalmayı isterim. Ama geçici bir süreliğine elbette. Bazen evde kimsenin olmadığı zamanlar sevdiğim bir kaç müziği bir liste yaapıp dinlediğimde kaybolduğumu düşünürüm. bir süre sonra bu durumdan sıkılınca anlarım ki yeterince kaybolmuşum ve geri dönme vakti gelmiş. Bu bana bir süre iyi gelir. Taaa ki başka bir zamanda kaybolma isteğim nüksedene kadar. Ama sanıyorum bu gerçek anlamda kaybolmak değil. Bunun başka bir yolu olmalı. Bilen varsa bana da öğretse keşke. Saygılar...
Old 14-12-2008, 23:42   #82
Av.Cengiz Aladağ

Fiziken kaybolmak kolaydır. Ama çözüm değildir. Çünkü her yere kendinizi de götürür; herkes anlamadığınız bir dille konuşsa bile, siz kendinizi anlarsınız.
Old 16-12-2008, 16:03   #83
PINAR YILMAZ

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Fiziken kaybolmak kolaydır. Ama çözüm değildir. Çünkü her yere kendinizi de götürür; herkes anlamadığınız bir dille konuşsa bile, siz kendinizi anlarsınız.

o zaman tek kayboluş yolu ölümdür sanırım ya da kendini bulmak mı acaba?
Old 16-12-2008, 16:17   #84
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan PINAR YILMAZ
o zaman tek kayboluş yolu ölümdür sanırım ya da kendini bulmak mı acaba?

Bence Cengiz Bey ölümü değil de fiziken kaybolma yerine kafanızı meşgul eden şeylerden arınmanız gerektiğini vurgulamak istiyor olmasın?
Old 16-12-2008, 22:38   #85
Av.Cengiz Aladağ

Ben de sayın Yılmaz'ın mesajı ile kendi mesajım arasında bir ilgi kuramadım.
Old 16-12-2008, 23:48   #86
PINAR YILMAZ

Sayın Aladağ sizin mesajınızla ilgisi olduğundan alıntı yapmadım. Demişsiniz ya insan nereye giderse gitsin kendisini de götürür diye. bunun böyle olmadığı tek durum ölümmüş gibi geldi bana. o sebeple alıntı yapıp altına fikrimi yazdım. Yoksa yazdıklarınız illaki ölümü kastediyor anlamında değil. Saygılar...
Old 16-12-2008, 23:55   #88
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Biz yerimiz de kalsakta her şey kaybolsa?

Geç kaldınız; 17.mesajda Saim bey demişti bunu:
Alıntı:
Yazan Saim
Bence: Herşeyi kaybedip, orada kalmak lazım.
Old 16-12-2008, 23:59   #89
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Geç kaldınız; 17.mesajda Saim bey demişti bunu:

Ben de Saim Bey e demiştim.

Ama ben daha güzel yazdım.
Old 17-12-2008, 22:55   #90
ebrus

Ben kaybolmayı çok denedim. Ama hep buldular beni
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi