Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

602.255 Adet Yargitay Karari

Yanıt
Old 21-11-2006, 22:32   #1
ertanhukukprogramlari

Varsayılan 602.255 Adet Yargitay Karari

Yaklaşık 1,5 yıldır çalışmaları devam eden " HOKUS POKUS " Yargıtay kararı programı satışa sunulmuştur.
Türkiyede bir ilk olan " HOKUS POKUS " 1999 yılından 2006 yılının 4. ayına kadar olmak üzre toplam 602.255 adet yargıtay kararını içerisinde barındırmaktadır.
Ayrıca aynı anda HOKUS POKUS + CORPUS olmak üzre siz kullanıcılarımıza yönelik ekonomik fayda sağlayabilmek amacı ile bir kampanyamızda başlatılmıştır.
Saygılarımla
Old 20-04-2007, 14:06   #2
snavci

Size nasil ulasacagiz??????
Old 20-04-2007, 17:17   #3
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Bilgilendirme

Alıntı:
Yazan snavci
Size nasil ulasacagiz??????

Cd Medya İstanbul
212 291 52 68 pbx
Old 20-04-2007, 21:51   #4
Av. Bülent Sabri Akpunar

ürünün fiyatı nedir?ürün fiyatının gizli tutulması konusundaki tutumu anlayamıyorum!
Old 20-04-2007, 23:09   #5
ertanhukukprogramlari

Alıntı:
Yazan Av. Bülent S. Akpunar
ürünün fiyatı nedir?ürün fiyatının gizli tutulması konusundaki tutumu anlayamıyorum!
Ürinün fiyatı " hukuk ve bilgisayar yazılımları / içtihat programları " başlığı altında forumda yeralmaktadır ama buraya tekrar olarak yazıyorum. Gizli tutulması diye birşey sözkonusu değildir.

Corpus Mevzuat Programı : 690.-Ytl
Hokuspokus Karar programı : 996.-Ytl
Corpus + Hokuspokus Beraber Kampanyası:1.100.-Ytl
Fiyatlarımıza 1 yıllık Hizmet dahildir.
Saygılarımla Bilgilerinize,
Old 25-04-2007, 05:57   #6
Ahmet Turan

Neden Bu kadar pahalı ?
Old 25-04-2007, 07:48   #7
ertanhukukprogramlari

Alıntı:
Yazan Çağrı Berk
Neden Bu kadar pahalı ?

Neyin, neye göre pahalı olduğunu açıklayabilirseniz bende size cevap olarak açıklama yazmaya çalışayım.
Saygılarımla
Old 28-04-2007, 10:29   #8
Kemal Yıldırım

Alıntı:
Neyin, neye göre pahalı olduğunu açıklayabilirseniz bende size cevap olarak açıklama yazmaya çalışayım.

Bizden karşılaştırma yapmamızı mı bekliyorsunuz, anlayamadım. Yani öğrenmek istenen şey ürünün özellikleri, artıları nelerdir ki değeri bu kadar fazla

Bilmem anlatabildim mi

Saygılar...
Old 30-04-2007, 09:59   #9
ertanhukukprogramlari

Varsayılan pahalılık

Alıntı:
Yazan Kemal Yıldırım
Bizden karşılaştırma yapmamızı mı bekliyorsunuz, anlayamadım. Yani öğrenmek istenen şey ürünün özellikleri, artıları nelerdir ki değeri bu kadar fazla

Bilmem anlatabildim mi

Saygılar...

Yazdığınız cümleden ürünler hakkında bilginiz olmadığını anladım bizim programlarımızı vereceğim linkten inceleyebilirsiniz. İncelemenizi yaptıktan sonra fikirleriniz oluşacaktır tahmin ediyorum.
Saygılarımla

http://www.cdmy.com.tr/
Old 15-11-2007, 11:29   #11
ertanhukukprogramlari

Varsayılan demo

Programlarımızın demoları yoktur hepsi full olarak yüklenir ve gösterilir.
Görmek istediğiniz taktirde irtibat bilgilerinizi bana ulaştırırsanız bölgenize bakan arkadaşların sizinle temas kurmalarını sağlarım.
Saygılarımla
Old 17-11-2007, 10:27   #12
Av.Atılgan Barış YÖRÜK

Demosu bile olmayan bir program hakkında olumlu düşünmem mümkün değil. Sinerji yazılımından demo isteğinde bulundum aynı gün kargo ile gönderdiler. Kargo ücretini bile kendileri ödemişler ki, bu bende olumlu bir etki yarattı. Ancak program sadece mevzuat, içtihat ve dilekçe örnekleri gibi kısımları kapsıyor. Dava ve icra takiplerinin de yapılabildiği komplike bir yazılım olsaydı daha iyi olurdu.
Old 19-11-2007, 10:47   #13
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Açıklama

Alıntı:
Yazan Av.Atılgan Barış YÖRÜK
Demosu bile olmayan bir program hakkında olumlu düşünmem mümkün değil. Sinerji yazılımından demo isteğinde bulundum aynı gün kargo ile gönderdiler. Kargo ücretini bile kendileri ödemişler ki, bu bende olumlu bir etki yarattı. Ancak program sadece mevzuat, içtihat ve dilekçe örnekleri gibi kısımları kapsıyor. Dava ve icra takiplerinin de yapılabildiği komplike bir yazılım olsaydı daha iyi olurdu.

Tahmin ediyorum ki sorduğunuz soru olan " sitenizde neden bir demosu yok " sorusuna verdiğim açıklama ile olayı tam olarak izah edemedim, biz kısıtlı bir programı sizlere demo olarak vermek yerine programı tam sürüm olarak istediğiniz gibi hertarafını inceleyin diye açarız, açıklamamdada belirtiğim üzre talepte bulunduğunuz taktirde seve seve sizinle irtibata geçerek programı kurarız, ve mutlakaki kendiniz karıştırarak programın kullanımını anlayabileceğiniz gibi sizlere zaman kazandırmak adına kullanımı ile ilgili bilgileride aktarırız bundan sonraki zaman içerisinde programı alıp almamak mutlaka ki sizin tasarufunuza kalmış bir olaydır, kaldı ki bizlere telefon ederek talep etmeniz durumunda bizlerde tarafınızın talebi doğrultusunda istediğinizi karşılamaya çalışırız, ( eğer kimsenin yanınıza gelmesini istemiyor ve sadece programı göreyim diyorsanız)
Bütün bu açıklamam neticesinde son cümlenizde belirttiğiniz kısmı " demosu bile olmayan bir program hakkında olumlu düşünmem mümkün değil" itiraf etmeliyim ki beni baya şaşırttı, şimdiye kadar karşılaştığım durumların hepsinde kısıtlı programlar ile ilgili şikayetler yaşamıştım. Sizinde fikrinize saygı duymakla beraber,yazdığınızın firmaların olumluluğu veya olumsuzluğunun belirlenmesinde bir ölçü olması beni şaşırttı. Umarım yazdıklarım bazı şeyleri açıklığa kavuşturmuştur.
Saygılarımla
Old 19-11-2007, 11:27   #14
Av.Atılgan Barış YÖRÜK

Varsayılan Merhaba

Alıntı:
Yazan corpus.ist
Tahmin ediyorum ki sorduğunuz soru olan " sitenizde neden bir demosu yok " sorusuna verdiğim açıklama ile olayı tam olarak izah edemedim, biz kısıtlı bir programı sizlere demo olarak vermek yerine programı tam sürüm olarak istediğiniz gibi hertarafını inceleyin diye açarız, açıklamamdada belirtiğim üzre talepte bulunduğunuz taktirde seve seve sizinle irtibata geçerek programı kurarız, ve mutlakaki kendiniz karıştırarak programın kullanımını anlayabileceğiniz gibi sizlere zaman kazandırmak adına kullanımı ile ilgili bilgileride aktarırız bundan sonraki zaman içerisinde programı alıp almamak mutlaka ki sizin tasarufunuza kalmış bir olaydır, kaldı ki bizlere telefon ederek talep etmeniz durumunda bizlerde tarafınızın talebi doğrultusunda istediğinizi karşılamaya çalışırız, ( eğer kimsenin yanınıza gelmesini istemiyor ve sadece programı göreyim diyorsanız)
Bütün bu açıklamam neticesinde son cümlenizde belirttiğiniz kısmı " demosu bile olmayan bir program hakkında olumlu düşünmem mümkün değil" itiraf etmeliyim ki beni baya şaşırttı, şimdiye kadar karşılaştığım durumların hepsinde kısıtlı programlar ile ilgili şikayetler yaşamıştım. Sizinde fikrinize saygı duymakla beraber,yazdığınızın firmaların olumluluğu veya olumsuzluğunun belirlenmesinde bir ölçü olması beni şaşırttı. Umarım yazdıklarım bazı şeyleri açıklığa kavuşturmuştur.
Saygılarımla

Ben bir şirket avukatıyım ve şirketimizde kullanılacak programı seçmeye çalışıyormu. Bu amaç ile de internetten indirdiğim programları evdeki kişisel bilgisiyarımda deneyerek en iyiye ulaşmaya çalışıyorum.

Özellikle hukuk programı üreten şirketlerin programlarını internetten yayınlamak konusunda neden bu kadar çekingen davrandıklarını anlayabilmiş değilim.
Yani kısaca şikayetim demo yada full kullanım ile ilgili değil, ulaşmak konusunda görtereceğimiz çaba ile ilgili.

Saygılarımla.
Old 22-11-2007, 00:47   #15
av.Ercan KÜLEKÇİ

Hukuku İlk önce TÜRK YARGISInın hizmetine değilde ticari amaçları gaye edinerek hizmeti en son plana atan zihniyetten ricam şudur:
1-üniversitelerle işbirliği yaparak, kıt kanaat- "baba parasıyla"- gecinen ve fotokopi hukukcusu olmaya terk edilmiş öğrencilere bu kaynaklardan etkin biçimde yararlanmasına yardımcı olması.
2-barolarla işbirliği yaparak ,avukatlığın uygulamada "zengin mesleği" olduğu kanısını stajyer avukatların zihninden silmesi için bu kaynakları en etkin biçimde kullandırması. sayın Corpus yöneticileri programınız çok takdire şayan bir ürün olup TÜRK YARGISININ GELİŞİMİ İÇİN BAŞ UCU ESERİ NİTELİĞİNDEDİR.TEŞEKKÜR EDİYORUM...
Old 21-12-2007, 19:20   #16
Av. Emrah GELEŞ

Karar

Alıntı:
Hukuku İlk önce TÜRK YARGISInın hizmetine değilde ticari amaçları gaye edinerek hizmeti en son plana atan zihniyetten ricam şudur:
1-üniversitelerle işbirliği yaparak, kıt kanaat- "baba parasıyla"- gecinen ve fotokopi hukukcusu olmaya terk edilmiş öğrencilere bu kaynaklardan etkin biçimde yararlanmasına yardımcı olması.

sonuna kadar katılıyorum
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi