Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kahdem 'den Beklentileriniz Nelerdir? Nasıl Destek Verebilirsiniz?

Yanıt
Old 30-11-2008, 16:32   #1
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Varsayılan Kahdem 'den Beklentileriniz Nelerdir? Nasıl Destek Verebilirsiniz?

Bildiğiniz gibi hukuki destek KAHDEM Çalışma Grubu tarafından devam etmekteykentam bir yıl sonrasında KAHDEM Derneği Kurulmuştur.

Bu oluşumlarla daha çok faaliyet gerçekleştirmek mümkün hale gelmiştir.

İşbirliğinize ,görüşlerinize ve desteğinize ihtiyacımız var

1-Daha nitelikli hukuki destek için devam eden çalışmalardan başka hangi faaliyetlere ihtiyaç duyulmaktadır?KAHDEM'in neler yapmasını ister ve önerirsiniz?

a-telefon desteği
b-ofiste bire bir görüşme
c-eğitim çalışmaları
d-mail ile destek
e-desteğin başka kentlerde de sağlanması
f-tv /radyo programı
g-yazılı kaynak
ı-bilgisayar başında anında destek
i-başka dillerde de yayın
j-gazate yolu ile destek
k-diğer
...

2-Yeni faaliyetler için gerekli destek ve kaynak için nasıl yardımda bulunabilirsiniz?

a-bağısta bulunarak
b-fon kaynağı oluşturarak/bularak
b-çalışmalara etkin katılarak
c-tanıtım amaçlı destek
e-gönüllü olarak
f-diğer

3-Diğer öneriler..

Yukarıda belirtilen soruların yanıtları ,gelecek planlama ve projelerde kılavuzluk yapacaktır.

İlginizi ve katkınızı rica ediyoruz.

Saygılarımızla.
Old 01-12-2008, 15:11   #2
av.sally

Güneydoğu'nun bugün için merkezi sayılan kentimde de bir dernek çalışması yapılarak etkin çalışabileceği kanaatindeyim.Bu sayede genişleyerek her türlü hukuki yardım,gönüllü psikologlarla psikolojik yardımve belki de belediyelerin yahut sivil toplum kuruluşlarının yardımıyla istihadam sorununu halledecek alternatif öneriler hatta okutulmayan çocukların eğitimi için ön ayak olacak ortak çalışmalar yapılabileceği kanaatindeyim.kısacası elimizden ne gelirse yardım etmek isteriz.
Old 15-01-2010, 12:16   #3
nostaljielif

çabalarınızı takdir ediyorum.her ilde kahdem kuruluşunun bir şubesi olmalı ve bir tek hukukçu destek verse bile bu şubeler açılmalı.kadınların en çok kendi haklarını bilmeye ihtiyacı var.sadece hukukçulardan değil her meslek grubundaki insanlara kahdeme destek verip veremiyeceklerinin sorulması gerekir.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi