Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Buyrun Burdan Yakın, Sönmesin Ama

Yanıt
Old 28-06-2009, 14:39   #91
Av.H.Sancar KARACA

Sayın Ergin, ortalarda Saim Bey yok ya, sallayın bakalım
Old 28-06-2009, 14:40   #92
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca

Az sonra, ses verir Üstadım. Merak etmeyin.
Old 28-06-2009, 14:44   #93
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Ömer KAVİLİ
Değerli hemşehrim "Gemici",

Dağıtımı yapılan "Malatya Sözlüğü" tüm üyelere ulaşmamış veya ulaşanlarca bitirlememiş olduğundan ek açıklama yapmak gerekmiştir.

Çırmığtı : Malatya ili Yeşilyurt ilçesi.

Godafa : Meyve sebze taşımada kullanılan, üstte sapı bulunan sepet; Sorgundan yapılmış sepet. http://www.yesilyurtunsesi.com/Sayfa...ir=sayfa&id=14

hacığaloğlu : Uzun adıyla 'Hacıhaliloğlu'; Malatya yöresinde etli, sulu, şeker oranı düşük, iri bir kayısı türü.

Bu soruyu soran bitişik ilden hemşehrimiz olduğuna göre, Trakyalı Suat "aga"nın deyimiyle, ortalığı karıştırmak için sormuş sayılabilir. Eğer gizli niyet bu ise, ortalığı öyle bir karştırırız ki !

Ortalığın karışması ile ilgili yine bir Malatya deyimi var :

TAS KAYIP : Evin içi öylesine karıştırılmış ki, su içmede kullanılan en gerekli araç olan tas bulunamamakta.

Malatya sözlüğünden ve malatyalılardan selam ve sevgiler.

Ömer Kavili

Ortalığı karıştıran tek bir kişi var, ismi lazım değil soyadı G"ergin"!
Old 28-06-2009, 14:47   #94
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Ortalığı karıştıran tek bir kişi var, ismi lazım değil soyadı G"ergin"!

"Godafa"yı bilme, sonra da bana laf sokuşturmaya çalış. Olacak iş mi?
Old 28-06-2009, 14:48   #95
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
"Godafa"yı bilme, sonra da bana laf sokuşturmaya çalış. Olacak iş mi?

Hayatımda ilk defa duydum... "Godafa" Suat abicim... Ne bilim ben?!)
Old 28-06-2009, 14:50   #96
Av.Suat Ergin

Alıntı:
hayatımda ilk defa duydum... "Godafa" Suat abicim... Ne bilim ben?!)

Başını borçlar hukukundan biraz kaldır o zaman. Bak hayat akıp gidiyor. Öğrenecek ne çok şey var.
Old 28-06-2009, 15:10   #97
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca

Üstadım sizi tebrik ediyorum. Salladığını çok çabuk çözmüşsünüz.
Old 28-06-2009, 16:16   #98
Gemici

Bu alanda daha cevaplandırmamış olduğum iki soru var:

1.
Alıntı:
Diğer yandan, sırrın ifşası noktasında "benim adıma söz vermemenizin" nedeni Suat abiyi çok sevmem midir?

O na benzer bir şey. Biri diğerinden vaz geçemeyen, ortaokul veya lisede aynı sırayı paylaşan iki öğrenciden her birinin diğerini kızdırmak için durmadan el kaldırp öğretmene şikayet etmesi veya diğerini çimdiklemesi veya Sayın Ergin'in "Godafa"yı bilme, sonra da bana laf sokuşturmaya çalış. Olacak iş mi?türünden şeyler. Sizin muziplik yapmıyacağınız konusunda söz veremem.

2.
Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Alıntı 1. Üstadım, benzer bir anı da benden. Lise yıllarımız. Kantinde bir adet masa tenisi var. Bizden 2-3 dönem önce mezun olmuş bir çocuk, her teneffüste birileri ile maç yapıp yeniyordu. Karizması müthişti. İzmir liselerarası birincisiydi.

Bir gün maç teklif ettim. Kabul etti. 3-1 yendim. Sebep, onu seyrederken zaaflarını öğrenmiştim. Yani onu teknik olarak yenmem mümkün olmadığı için taktik geliştirirek yendim.

Günlerce peşimden koştu, bir daha maç yapmak için. Oynamadım. Çünkü 99 maç yapsak, hepsini kazanırdı. (Oynamamamın başka bir nedeni daha vardı)

Alıntı 2. Önce siz tahmininizi yazın, uyarsa ben "he" diyeceğim.

Sayın Ergin,
ben sizin durumunuzda olsaydım ve herkesi yenen bir kişiyi, benim hakkımdaki hislerine önem verdiğim ince belli uzun boylu ve dolgun dudaklı birisinin seyrettiği anda yenseydim, yenileceğimi bildiğim o kişi ile bir daha oynamazdım karizmamın bozulmaması için . Başka bir nedeniniz mı vardı yoksa? Merak ettim.

Saygılarımla
Old 28-06-2009, 16:21   #99
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Sn. Gemici
Sayın Ergin,
ben sizin durumunuzda olsaydım ve herkesi yenen bir kişiyi, benim hakkımdaki hislerine önem verdiğim ince belli uzun boylu ve dolgun dudaklı birisinin seyrettiği anda yenseydim, yenileceğimi bildiğim o kişi ile bir daha oynamazdım karizmamın bozulmaması için . Başka bir nedeniniz mı vardı yoksa? Merak ettim.

Suat "ağa"bey'in itirazı var, cümleyi şu şekilde düzeltmemizi istedi:

"Ben sizin durumunuzda olsaydım ve herkesi yenen bir kişiyi, benim hakkımdaki Fikirlerine önem verdiğim ince belli uzun boylu ve dolgun dudaklı birisinin seyrettiği anda yenseydim, yenileceğimi bildiğim o kişi ile bir daha oynamazdım karizmamın bozulmaması için ."
Old 28-06-2009, 20:17   #100
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Bu alanda daha cevaplandırmamış olduğum iki soru var:

1.

O na benzer bir şey. Biri diğerinden vaz geçemeyen, ortaokul veya lisede aynı sırayı paylaşan iki öğrenciden her birinin diğerini kızdırmak için durmadan el kaldırp öğretmene şikayet etmesi veya diğerini çimdiklemesi veya Sayın Ergin'in "Godafa"yı bilme, sonra da bana laf sokuşturmaya çalış. Olacak iş mi?türünden şeyler. Sizin muziplik yapmıyacağınız konusunda söz veremem.

2.

Sayın Ergin,

Saygılarımla

Sayın Gemici,

Sorularınıza sırasıyla yanıt vereyim.

1- Benim muhbirlik huyum değildir. Öğrencilik yaşamımda hiç kimseyi öğretmene ihbar etmedim. Çimdik atmışımdır muhakkak. Ama Saim Abi'nin beni Admin'e kaç defa şikayet ettiğini herkes bilir. Allahı var arada çimdik de atar. Ben kendi işimi kendim görmeyi seviyorum. "Nasılsa teneffüse çıkacağız " diye beklerdim. Sabırla koruk, helva olurmuş. Yani muhbiri bir nevi helvaya dönüştürürdüm.

2- Benim sözünü ettiğim olay 1978-1979 yıllarında olmuştu. Yani Netekim Paşa'nın olaya el koymasından az önce...Bir çok kişi gibi ben de politize olmuştum. O kardeşi ise, lümpen diye nitelendirirdik. Başka suçu olmadığı için de dövemiyorduk. Sebep buydu yani... Ha, bilinçaltında şöyle bir sebep olabilir mi? Takdiri size bırakıyorum. Vatandaş, çok güzel tenis oynuyor, önüne geleni yeniyor. Bütün kızlar hayran. "Ulan, şunun karizmasını bir çizeyim" demiş de olabilirim. Saim Abi, bu husustaki bilinçaltını yazar nasılsa...
Old 28-06-2009, 20:30   #101
Gemici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben kendi işimi kendim görmeyi seviyorum. "Nasılsa teneffüse çıkacağız " diye beklerdim. Sabırla koruk, helva olurmuş. Yani muhbiri bir nevi helvaya dönüştürürdüm.

Siz beklemeye başladığınızdan beri Saim Bey tenefüsse çıktı mı hiç? Açıkça 'teneffüse çıkmasını beklerim' demeniz taktik açıdan doğru olmadı herhalde! Bundan sonra yalnız başına teneffüse çıkmaz.

Saygılarımla
Old 28-06-2009, 20:33   #102
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Açıkça 'teneffüse çıkmasını beklerim' demeniz taktik açıdan doğru olmadı herhalde!

Üstadım, herkesin içinde dövemem ya... Teneffüste bir sebep bulurum nasılsa...(yan baktın, omuz koydun; gibi...)
Old 29-06-2009, 07:31   #103
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sevgili Ömer,

Ben bir hikaye duydum. Doğruluk derecesi nedir?

Çırmığtılıyı bir yılanla birlikte çuvala koymuşlar. "Çıkarın beni burdan!!!" diye bağırmaya başlamış. Çıkarmışlar...Bir bakmış karşısında Adıyaman'lı Saim Abi...Yine bağırmış "Sokun beni çuvala!!!".

Var mı böyle bir hikaye.

aslında ben bunun Gaziantep-Kilis versiyonunu biliyorum
Old 01-07-2009, 21:16   #104
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Benim için ne düşünüyorsanız, Allah size iki katını versin.

Niye iki yakamın bir araya gelmediğini bu an itibari ile anlamış bulunmaktayım.
Old 24-07-2009, 12:54   #105
Gülümse

En Yakışıklı : Av.Engin ÖZOĞUL'nun bugün doğum günüymüş
Old 24-07-2009, 13:44   #106
Nur Deniz

Bu siteye üye olurken, kendimi bal arısı kovanına gizlice sızmış eşek arısı gibi hissetmiştim..

Ama hiç beklediğim gibi gitmedi ve zamanla gardımı düşürdüm.Aksine bir topluluk anca bu kadar güzel olur dedim.

Ben çokça yazacağım için sırayla gitmeyi düşünüyorum.

Admin:En çok merak edilen, en çok tanınan, en tanınmayan, en sinirlerini aldıran, en tahammüllü, sabır abidesi, son nokta.İlk harf..Sürpriz..Siteye yeni üye olduğum zamanlarda, beyaz saçlı elinde asası ile yüksek bir yerde oturan ve yaramazlık yapan çocuklarını elindeki asası ile biraz ilerleten biri gibi düşünürdüm..

Armağan Konyalı:Adı gibi , ölçülü, hassas, güvenilir, ön yargısız, saygılı, ağır,en çok tanışmak istediğim, bazen bir mesajını görünce bile mutlu olduğum, sanki senelerdir tanıyormuşum gibi yakın, bir dostu kaybetmiş gibi uzak.

Habibe Yılmaz Kayar: İdealist, çalışkan, güçlü, cesur,yardımsever, lider, tam yeri ve zamanı dedirtecek kadar isabetli.Örnek bir kadın.

Özge Yücel:Türkçe , Özge, başarılı, çalışkan, idealist, hedefleri olan, ah bir de azıcık yaramazlığımız da hadi uyuyun demese..

Can Doğanel:Çok ciddi, neden bilmem beni korkutuyor.

Suat Ergin:Fevri, kısa cevaplı, her yaşa uyar, misafirperver, en çok kendini öven, içten, cumartesiyle arası bozuk, menemen ustası, köy ağası,salon delikanlısı, bilen..Çiçeksever. Hayat dolu.KHS ye takıldığım zamanlarda, Saim Bey le olan sohbetlerine takıldıkça, aman bulaşmayayım bu adama şimdi bir şaka yaparım, daha da bu diyarlara gelemem dediğim, kitapkurdu..

Devam edecek.

Mehmet Saim Dikici: Saim Baba, gizlidir, orda olduğunu bilirsiniz, cevap beklersiniz ama asla tahmin ettiğiniz cevabı bulamazsınız.Hep sürpriz bir cevap alırsınız. Duygusal adamdır Saim Abi, iyidir.Bazen şakaları ciddiye alır ama esprileri çok kalitelidir.Damarına basmamak lazım gelirki, özler durursunuz. Ama çok saygılıdır, uyarılarını öyle saygılı ve düzgün yapar ki , kurallar dışına çıkamazsınız. Çok laftan hoşlanmaz.Tekrarı sevmez.Yenilikçi..Hoş sohbet. Güzel türkü söylüyormuş son ipuçlarına göre..Bu durumu merak etmiyorum desem , yalan söylemiş olurum. Alıngan...

Cengiz Abi: Sn Cengiz Aladağ, Sn C.Aladağ, kızdığımda ilk zamanlar Sn C.A, Cengiz Abi, Abi, , şimdi ne yazsam diye düşündüğüm tek isim, yaz yaz bitmez, düzenli, saygılı, bazen beni gülmekten kopartan, Simay ın ve yakışıklı delikanlının babası, rakı-roka bağımlısı, gezme sevdalısı,ince ve zeki esprileri olan ki, hiç bir zaman şunu söyleyecek dediğim de yanılmadığım, feminist, beni en sevmeyen ama nedense en çok anlayan, şair,hatta şiir yazmakta öyle usta ki, ah o domatesin dili olsa da bir konuşsa, ben oğluma bu şiiri ezberlettim ve sınıfta okumuş, diğer sebzelerle ilgili yardıma ihtiyacı varsa, ortalığı yerli malı haftasına dönüştürecek çocuk şiiri var elimde. Ben Cengiz Abi ye, Cengiz Abi de bana kırılmıştı uzun bir süre , dilim resmen pas bağladı, şaka yapamıyorum, esprilerine gülüyorum ama ilerletemiyorum, ben espri yapıyorum ama daha keskin bir zeka ürünü cevap gelmiyordu.Kısaca zor günlerdi. Allah bir daha sohbetinden mahrum etmesin. Cengiz Abi bir yerdeyse, muhakkak orada bir THS li vardır.

Ufuk Abi:Bir insan nasıl bu kadar nazik, hassas, duygulu yardımsever, içten, samimi, doğal, sevilen, kibar ve hanım olabilir ki? Halen anlamış değilim.Teknoloji açısından özürlü olsakta, derdimizi anlatmakta sıkıntı yaşamıyoruz diyerek birbirimizi teselli ediyoruz. Biraz ikircikli, güzellik ayrıntıdadır felsefesini şiar edinmiş muhteşem varlık..

Şehper Ferda Demirel:Hani derler ya devlet gibi kadın, aynen öyle. Şiirleri takdire şayan.Özgüveni yüksek, yerinde söz söylemesini bilen harika insan.

Adli Tip:Dilim dolanır oldu Tip, Tıp derken ve üstelik ben bu Adli Tıpı kullanmak zorunda olan bir insanım. Adli Tıp demem gereken yerde, kaç kez Adli Tip dedim ki insanların bakışlarından salak muamelesine maruz kaldım.. Kendisine uygarca bir isim bulsa en çok ben sevineceğim galiba.Az sonra yazacaklarımdan sonra bana çok kızacak bunu biliyorum ama olsun yazmadan edemeyeceğim. Sn Adli Tip, boyuna bosuna aldırmadan sevimli bulacağınız bir insandır, minik kuş gibidir.Çok zeki, esprili, başarılı, samimi ve doğaldır.Eğlencelidir.THS nin en sıcak renkli insanlarından biridir.

Amca ve Yeğen:Nerede yazdığımı hatırlamamakla birlikte Sn S.Karaca için benim niye böyle bir dayım yok dediğim biri ve yeğen Karaca yı kıskanacağım kadar olgun, misafirperver, hatırnaz, mütevazi, karekterli, yakışıklı bir insandır.Hatta öyle hassastır ki, dayı sanmamı düzeltmeyecek kadar anlayışlıdır. Sn Karaca bir amcadır.(soyadını da mı görmedin diyerek kendime bir kaç gündür kızmışlığım vardır.Gelenekçi bir yapısı olduğuna inanıyorum ve tavrını naçizane gerçekten çok beğeniyorum.Yeğen Karaca ise amcasının gençliğidir.

Neslihan Hanım:Sitenin en oynak üyesidir.(Sakın kızma, dans etmeyi sevdiğin için söyledim. ) KHS ye girdiği zaman burnuma ince belli bardakta , tavşan kanı, serin esintiler, hoş sohbetler eşliğinde tadına varılan çay kokusu geliyor.Neşeli, eğlenceli, biraz vurdumduymaz, hayat dolu, içten ve samimi biridir.Bu arada Neslihan Hanım da çok geziyor.

S.B.Akyüz:THS nin en yağmurlu üyesi.Daha çok gece geç saatlerde gelir. Gelir ve ihtiyacı olanların sorunlarına derman olur ve gider.Hassas , asla üşenmeyen, hareketli, başarılı, sabırlı, düzenli, misafirperver , şaka kaldırandır.

Süperkardeş:En kardeş, en hayvansever, balıktan nefret etme durumunu hayvanseverlikle açıklayan supernatural kardeşimizdir, Halen tütüncübacı,doğalinsan sözlerine maruz kalan hafta sonu sürekli temizlik yapan, yeğenleri harika, sıcakkanlı kardeştir.İzmir deki hemen bütün toplantıları kaçırmayan, ama başka bir yerdeki her toplantı için de nedense hiç izni olmayandır.Biraz da sakar olduğunu kendisinin söylediği çalışkan bir kardeştir.En erken günaydıncılardan biri olup, kendisi kurs ve smiley hastasıdır.

Sn Gülümse: En güzel gülen, en güzel gülümseten, dost canlısı , hayat konusunda tecrübeli, birlikte Yusuf-Yusuf (oğullarımızın isimleri nedeni ile) dediğimiz, ihtiyaç anında, anında yetişen , hoşsohbet, esprili, gezmeyi seven ama Ankara da en kaybolan,mütevazi hoş ve iyi insandır. Abladır.

Işıl Yılmaz: İnsanı yerinde gaza getiren, stoper,kesin ve net, tartışmasız, kendine güvenir,feminist ,esprili, zeki, güçlü , bir şeyler söylemek istediğim de duraksadığım, Suat Bey in hakkından gelebilen yegane muhteşem kadındır. Sürekli kot pantolon giydiği halk arasında söylenir. İnsanın alelacele bir şeyler yapma isteğini uyandırır.

ege: Hoş , güleryüzlü, sakin, anlayışlı, yaşını kesinlikle göstermeyen, güzel, duru ve doğal, akıcıdır.

Future:Gider, merak edersiniz , gelir aynı yakınlığı hissedersiniz.Cesur, güvenilir, açık, sakinleştirici ama kuru fasülyeyi sade kabullenemeyen Abla dır.

Muzaffer Erdoğan:Sigarayı bırakmaya azmetmiş, beni de peşinden sürüklemiş, terliklere şiddet uygulatmış, ama sigarayı bırakmadığı için uzun süredir rastlamadığım Abi mizdir. Abi dön THS ye ben başladım 1.5 aydır içiyorum. İyi geldi. Kızan yok sitede içmek yasak sadece.

Dilge: Sessiz ve derinden bir merhaba ile Khs ye sızan, çok kısa bir zamanda kendini herkese sevdiren, sakin, kibar, buharı üstünde avukat,güle güle dilge denilen, İstanbul dan gidişi zeybeklerle olan, Adana dan karşılaması henüz yapılmamış, anne kucağını , İstanbul a tercih ederek, en doğru seçimini yapan genç kardeşimizdir.

Elkan:Taşlarla arası iyi olmayan, sıcaktan bunalmış, meyve tüketicisi KHS nin en taze kanıdır.

Özgür Diktaş:KHS nin yeni incisi, uykusuz ve yorgun, KAHDEM in yeni yardımseveri, menemeni gönlüne göre tasarlayan, içten samimi, nazik, hoş görülü, huzurlu , en aile annesi..En aşçısı diyemediğim için mazeretlerim var.

Kemal Yıldırım: Sabret kardeş şurda stajın bitmesine ne kaldı? Gelecek vadeden, temkinli, kendinden emin adımlarla ilerleyen, İzmir den çıkıp İstanbul a gelmeyi düşünen ,saygılı ve genç kardeşimiz.

zeynel bey:Makamına yakışır, ağır Abi, esprili, en baba savcı, zahmet ve sıkıntıdan kaçınmayan,karizmatik, fotoğrafları olduğu gibi çekmeye gayret gösterip, insanları toplu göstermeyen,yenilikçi, açık fikirli, azimli, çalışkan,mütevazi,olgun.

Hasan Alp Erdoğan:En vezinli , en kafiyeli, her söylemek istediğini şiirle anlatan ,dost canlısı.

Tavus: Çalışmadan geçerim diyerek, Romalarda kalan, gözlemlediğim de okumayı seven, sıcakkanlı, hemşerim olmayan hemşerikardeş..

Ömer Kavili: Sanık , savunman, öğretici, kelime üstadı,cesur,heyecanlı, atik, çok zeki,meslektaşlarının şimdiki yıllarda hayatını kolaylaştıran, gelecekte adı unutulmayacak,hep oturduğu esprilerini taşıyan onurlu insan.

Atahun: Öyle sohbetten kaçarak yorum yazdırmak kolay değil , dönün gelin KHS ye o zaman yazacağım.

Engin Özoğul:En yakışıklı yorumlarına katıldığım, hızlı, karizmatik, özgüvenli, saygılı daha dün doğmuş , iyi ve güzel insan.

Ben mi?:

Bir garip yolcuyum hayat yolunda...

Aranızda olmaktan çok mutluyum.

Saygılarımla.

Old 24-07-2009, 13:50   #107
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
fevri

Övgülere mazhar olmak, Mazhar Fuat Özkan grubunda şarkı söylemekten daha gurur verici. Teşekkür ederim.
Old 24-07-2009, 14:24   #108
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Ufuk Abi:Bir insan nasıl bu kadar nazik, hassas, duygulu yardımsever, içten, samimi, doğal, sevilen, kibar ve hanım olabilir ki? Halen anlamış değilim.Teknoloji açısından özürlü olsakta, derdimizi anlatmakta sıkıntı yaşamıyoruz diyerek birbirimizi teselli ediyoruz. Biraz ikircikli, güzellik ayrıntıdadır felsefesini şiar edinmiş muhteşem varlık..

aaaaaaaaaaaaaaa ufuk abi abi değil miymiş?
Old 24-07-2009, 14:25   #109
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan supernatural
aaaaaaaaaaaaaaa ufuk abi abi değil miymiş?

Daha bildiğin gibi değil diyeceğim çok şey var.
Old 24-07-2009, 14:32   #110
Nur Deniz

Yazmadığım üyeler bana bu günlerde iyi davransa iyi olur.
Old 24-07-2009, 14:55   #111
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Övgülere mazhar olmak, Mazhar Fuat Özkan grubunda şarkı söylemekten daha gurur verici. Teşekkür ederim.

Beğenmediğiniz başkaca bir şey var mı?

Onları da ekleyeyim vakit geçmeden.
Old 24-07-2009, 15:03   #112
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Beğenmediğiniz başkaca bir şey var mı?

Onları da ekleyeyim vakit geçmeden.

Est. Görüşlerinize saygı duyuyoruz.Hep övecek değilsiniz ya. Sadece yanlış bilgiler olmasın, diye uğraşıyorum. Şunun gibi mesela:

Alıntı:
cumartesiyle arası bozuk

Ben cumayı kaybetmiştim. En sevdiğim gün ise cumartesidir.

Ayrıca bana sadece 3 satır ayırmışken, Saim Abiye 4, Cengiz Abiye 7 satır ayırmanıza da bozulmadım.
Old 24-07-2009, 19:02   #113
Doç. Dr. Özge Yücel

Sayın Nur Deniz,
En çok Armağan Konyalı ve Ufuk Hanım hakkında yazdıklarınızı beğendim, yazılanları kendime yakın buldum galiba.
Old 24-07-2009, 19:05   #114
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Sayın Nur Deniz,
En çok Armağan Konyalı ve Ufuk Hanım hakkında yazdıklarınızı beğendim, yazılanları kendime yakın buldum galiba.

Demek ki bu vasıflara bir de olduğu gibi görünen üyeleri eklemek lazım gelir.
Old 24-07-2009, 19:14   #115
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Süperkardeş:En kardeş, en hayvansever, balıktan nefret etme durumunu hayvanseverlikle açıklayan supernatural kardeşimizdir, Halen tütüncübacı,doğalinsan sözlerine maruz kalan hafta sonu sürekli temizlik yapan, yeğenleri harika, sıcakkanlı kardeştir.İzmir deki hemen bütün toplantıları kaçırmayan, ama başka bir yerdeki her toplantı için de nedense hiç izni olmayandır.Biraz da sakar olduğunu kendisinin söylediği çalışkan bir kardeştir.En erken günaydıncılardan biri olup, kendisi kurs ve smiley hastasıdır.

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dertliyim ruhuma hicran
noktasına ve virgülüne herbişeyciği doğru sağol ablacım(Suat Bey nolur beni kıskanmayın hıh)
Old 24-07-2009, 19:53   #116
üye18721

Future:Gider, merak edersiniz , gelir aynı yakınlığı hissedersiniz.Cesur, güvenilir, açık, sakinleştirici ama kuru fasülyeyi sade kabullenemeyen Abla dır.
Ama kuru fasulye de etsiz, pilavsız ve yoğurtsuz yenir mi?
Old 24-07-2009, 20:33   #117
üye18721

Site'ye 3 sene önce kaydolmuşum.
Gerek sanal gerek reel alemde aktif olarak yazan bir çok site üyesini tanıdım.
Tanıdığım üyelerin en başında kendisine duyduğum büyük saygı nedeniyle Sn. Admin geliyor. Bunu sıradan bir övgü olarak yazmıyorum.
Site içinde -kendime göre- zor ve ayrılmam gerektiğini düşündüğüm zamanlar oldu-..Ama THS den hiç kopamadım.Hukuki konularda güvendiğim tek bilgi kaynağım THS oldu.Ve engin hoşgörüsüyle Sn.Admin...
Old 24-07-2009, 20:56   #118
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan supernatural
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dertliyim ruhuma hicran
noktasına ve virgülüne herbişeyciği doğru sağol ablacım(Suat Bey nolur beni kıskanmayın hıh)

Ben kimseyi kıskanmadım ki...Kıskanmam ki... Ben harika ve mükemmelim.
Old 24-07-2009, 20:57   #119
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ben mi?:

Bir garip yolcuyum hayat yolunda...

Aranızda olmaktan çok mutluyum.

Saygılarımla.

Ha hayret Nur Deniz Hanım,

Az kaldı, yaklaşık 21.800 üye daha var. N'olcak ki.
Old 24-07-2009, 21:00   #120
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ha hayret Nur Deniz Hanım,

Az kaldı, yaklaşık 21.800 üye daha var. N'olcak ki.

O kadar kıskanmaya kalbiniz dayanmaz bence...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi