Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

cmk ücretlerimizin çözümü için İstanbul Barosunda Toplantı - İstanbul

Yanıt
Old 26-03-2007, 13:35   #1
__av.zeynep__

Varsayılan cmk ücretlerimizin çözümü için İstanbul Barosunda Toplantı - İstanbul

değerli meslektaşlarım
11aydır ödenmeyen cmk ücretlerimizin çözümü için 30.03.2007 tarihinde İstanbul Barosu 3.kattaki çalışma odasında toplanacağız.
Çabalarımızı bireysellikten kurtarmak adına tüm meslektaşlarımızı güç birliğine davet ediyoruz.
Ne kadar çok olursak o kadar güçlü oluruz inancından hareketle hepinizi bekliyoruz.
Desteğinizi bekliyoruz.
Old 26-03-2007, 13:50   #2
--Av.Derya--

Varsayılan Destekliyorum....

Bende sayın meslektaşımızın bu yöndeki çağrısını destekliyorum ve artık sessiz kalınmaması gerektiği düşüncesindeyim.Bu güne kadar yapılan girişimlerin,sadece "o günü kurtarmak" mantığıyla yürütüldüğüne hepimiz şahit olduk.Artık kendi haklarımız için bizlerinde hareket etme zamanı geldiğini düşünüyorum ve tüm meslektaşlarımızdan da aynı duyarlılığı göstermesini diliyorum....
Old 26-03-2007, 21:09   #3
aqua

Sevgili Zeynep toplantıyı kim organize ediyor?Baro Yönetimi mi? Servis mi? Yoksa kendiliğinden bir toplantı istemi mi? Perşembe Yönetim Kurulu Toplantısı zamanında neden yapılmıyor?Sevgilerle
Old 27-03-2007, 11:54   #4
__av.zeynep__

Bizim 30 martta baroda toplanma girisimimiz artık sesimizi bireysel de olsa bir yerlere duyurma cabamızdan ibaretti.
Ancak biz bu planı yaptıktan hemen sonra Çagdas avukatlardan 28 mart saat 14de baro onunde basın acıklaması yapılacagını duyduk.katılımda bulunmamızı istediler.Cuma gunu icin 3-5 kisi ile toplanıp derdimizi anlatmaya cabalamaktansa Cagdas Avukatlar Grubunun Carsamba Gunu saat 14deki baro onunde gerceklestirecegi basın aciklamasına destek vermeyi planlıyoruz.Önümüzdeki günlerde de buna dair genç avukatlar birliğinin toplantısı olacaktır.Sizin de desteginizi bekliyoruz.Saygılar.
Old 27-03-2007, 22:52   #5
aqua

Savunmanın Bağımsızlığına ilişkin her türlü eylemi destekliyoruz.
Old 28-03-2007, 15:01   #6
__av.zeynep__

bugün saat 14.00da istanbul barosu önünde yapılan basın açıklamasına katılım düşünüldüğünden de azdı.
Sayın Yücel Sayman ve Mehmet Durakoğlu da aramızdaydı.
Bize desteklerini gösterdiler.
Pankartlarımızla sessiz protestomuzu yaptık.
Umuyoruz ki bu eylem biraz da olsa bir hareketlenme sağlar ve amacımıza ulaşırız.
saygılar.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi