Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

Türk Hukuk Sitesi Zaman Tüneli : THS ve İnternet Nostaljisi

Yanıt
Old 13-02-2007, 14:30   #31
Av. Adil Giray ÇELİK

Sehper Hanıma Teşekkür Ederim;

Ben kimlik bildirmede nereden nerelere geldik düşünmekte iken çok güzel bir alıntı yaptınız. Teşekkür ederim.

Hani gücümüz, bilgimiz, sabrımız yetse şu ADMİN i devireceğizde. Devirdikten sonra başımıza ne işler gelcek, buraların hali ne olcek onu düşünemiyorum...

Sn Levent Öge yıllar önce bu günkü toplantıların temelini atmıştı..

Alıntı:
Sayın admin bu açıklamamdan sonra sözüm size,
Bu siteye vede özellikle bu foruma katılan arkadaşları yılda bir kere İstanbul veya ankarada bir araya getirmek ve bu insanları yüz yüze taniştirsak fene olmaz mı?Bence çok iyi olur. 15.10.2002
Old 13-02-2007, 14:37   #32
A.Turan

Sayın Admin'in üyeliğin tekliği, sitenin tümlüğü, üyenin inanırlılığı konusunda aldığı tedbirler büyük oranda yeterlidir. Daha fazlası zaten fazladır. Sonuçta burda forum yapılmakta ve görüş eklenmektedir. Suç oluşturan yazılar derhal silinmekte ve engellenmektedir. Fazlası fazladır. Hele liberal anlayışın savunucuları için çok çok fazladır. Bence ise fazladır. Teşekkürler sayın Admin yolunuzu ve yönteminiz destekliyoruz devam lütfen..
Old 13-02-2007, 15:22   #33
Jeanne D'arc

THS Zaman Tüneli:THS ve İnternet Nostaljisi adlı forum gezisi izlenimleri:

1)Eski dönem THS sayfaları ile ilgili linkleri okumayı nasıl başarıyorsunuz? Benim ekranımda açılınca, hemen küçülüp, okunaksız hale geliyor?

2)Bir dönem Admin imzasını, THS Site Yönetici diye atarken; sonra Admin olmuşmuş efendim bilginize. Türkçe HÇG Koordinatörü Av.Suat Ergin sözüm size, duyuyor musunuz?

3)14.03.2002'den beri üye olmayı bekleyen bir "üye adayı" var!?! THS ne kadar da nazlı imiş meğer!

4)
Alıntı:
Yazan Baro 20
...Bu formu okuduktan sonra, nick name değiştirmeye çalıştım, ancak bu bölüm sanırım yok,...

Alıntı:
Yazan Admin
Nick'inizi neyle değiştirmek istediğinizi email ile bana ulaştırırsanız, değiştirmeyi denerim (emin değilim ama sanırım mümkün olabilir).
Admin de bilmiyormuş! En azından bir vakitler.

5)Sayın Av.Adil Giray Çelik "Kimlik Bildirmeyenlerin Dramatik Analizi" formunda ne kadar da keskin fikirlere sahipmiş ve dahası fikren Sayın M.Saim Dikici Bey'le sanırım ilk kez ayrı düştüm.

6)Yazısına ilk kez tesadüf ettiğim Seyyah adlı üyenin artık yazmıyor olması site ve okuyucular adına (en azından benim için) ne kadar büyük bir kayıpmış!

7)Ve bilmeden artık hayatta olmayan birine teşekkür ettim, öğrendiğimde de üzüldüm. Sayın Murat B.Alkanat'a, Allah'tan rahmet dilerim.

8)Eklenen linklerle, oradan oraya bir labirentin içinde, kayboldum. Bu alana bir rehber fena olmazdı.

Saygılar.
Old 13-02-2007, 16:03   #35
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Hani gücümüz, bilgimiz, sabrımız yetse şu ADMİN i devireceğizde. Devirdikten sonra başımıza ne işler gelcek, buraların hali ne olcek onu düşünemiyorum...

Adminsiz THS olmaz. O bunu istediği takdirde bile olmaz.

Babalar çocuklarını terketmemeli. Admin, zaten terketmez.

Saygılarımla...
Old 13-02-2007, 17:20   #36
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Babalar çocuklarını terketmemeli.

Hele ki Büyükbabalar asla..
Old 14-02-2007, 10:26   #37
Av. Adil Giray ÇELİK

Alıntı:
Hani gücümüz, bilgimiz, sabrımız yetse şu ....

İfadesi anladığım kadarıyla tarafımca eksik ifade edilmiştir.
Tamamlıyorum.

Hani BU İŞİ YAPABİLECEK gücümüz, bilgimiz, sabrımız yetse ....
Old 15-02-2007, 02:32   #38
Cest la vie

Hatirliyorum da, 56K cevirmeli baglanti zamanlariydi... Internete bagli oldugunda telefon mesgul edilmis olurdu ve ev halkiyla aranda buyuk bir problem cikmamasi icin, telefonun cok kullanilmayacagi saatlerde internete girmek, ya da mecbur gireceksen fazla kalmamak gerekirdi.
Cevirmeli baglantinin telefonun dusmemesi, hatlarin yogun olmasi ve zoraki baglanabilmek, baglandiktan sonra yaklasik 5 dakika sayfanin acilmasini beklemek de cabasi olurdu.
Dakika basina da telefon parasi yazdigi icin, faturada asiri derecede buyuk(!) suprizlerle karsilasmamak icin de dikkatli olmak, hatta mumkunse aksam 10:00'dan sonra internete girmek, aile huzuru icin bir zorunluluktu.

Boyle zamanlarda THS hastaligim basladi iste...

Uzun konulari actiktan sonra baglantiyi keser, tum mesajlari okur, outlook express'te ya da word belgesinde cevabimi yazar, tekrar baglanir ve cevabimi postalardim.

Vaay beee... Bir de simdiki rahatligimiza bakin...
Alıntı:
Page generated in 0.13271208 seconds

**Bu hemen hemen her babanin anlattigi 'biz gaz lambasi altinda/sokak lambasi isigiyla ders yapardik' anisina, yakinmasina ve 'kiymetini bilin' imasina benzedi sanki... Yaslaniyorum sanirim...
Old 15-02-2007, 07:06   #39
A.Turan

**Bu hemen hemen her babanin anlattigi 'biz gaz lambasi altinda/sokak lambasi isigiyla ders yapardik' anisina, yakinmasina ve 'kiymetini bilin' imasina benzedi sanki... Yaslaniyorum sanirim...

Bence de Galiba yaşlanıyorsun. Benseni tanıdığımda el kadar çocuktun. Hukuk fakültesi ikinci sınıf öğrencisi. mini minnacık THS site kurdu. Şimdi işe yaşlı başlı bir bilim adamı oldun

eee. ne oldu şimdi .. ben çok mu yaşlanmış oldum yoksa...
Old 16-02-2007, 00:14   #40
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Turan

Bence de Galiba yaşlanıyorsun. Benseni tanıdığımda el kadar çocuktun. Hukuk fakültesi ikinci sınıf öğrencisi. mini minnacık THS site kurdu. Şimdi işe yaşlı başlı bir bilim adamı oldun

Yanlis.. Simdi ise yasli basli bir ogrenciyim.. O zamandan beri degismeyen tek sey ogrenciligim! Bir yerde hata yapiyorum ama...
Old 22-10-2007, 14:15   #41
REİS BEY

Yenİ Üyeler İÇİn Ths GeÇmİŞİ İle İlgİlİ GÜzel Anilar Ve Bİlgİler Sunan Bu Nostaljİ ÇaliŞmasini Ve ÇaliŞanlarini Tebrİk Edİyoru.gerÇekten HoŞ OlmuŞ. Reİs Bey
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi