Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

Mernis adresini sorgulama bedeli 0,50 TL oldu

Yanıt
Old 05-07-2011, 17:46   #1
OLCAYK

Varsayılan Mernis adresini sorgulama bedeli 0,50 TL oldu

Baro Kartlarımız sayesinde mernis kayıtlarından sorgulama yapılabilen illerde (ki sadece İzmir) henüz icra dosyası açılmamış ise müstakbel dosya borçlusunun mernis adresini sorgulama bedeli 0,50 TL olup, kart bakiyesi yetersiz olduğundan sorgulanamadı ......
Old 06-07-2011, 07:43   #2
av.murat kılıç

Alıntı:
Yazan OLCAYK
Baro Kartlarımız sayesinde mernis kayıtlarından sorgulama yapılabilen illerde (ki sadece İzmir) henüz icra dosyası açılmamış ise müstakbel dosya borçlusunun mernis adresini sorgulama bedeli 0,50 TL olup, kart bakiyesi yetersiz olduğundan sorgulanamadı ......

Sorgulama nerden yapılıyor? Baro'dan mı? Yoksa avukatın kendi bürosundan aldığı şifre ile mi?
Old 06-07-2011, 07:48   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan av.murat kılıç
Sorgulama nerden yapılıyor? Baro'dan mı? Yoksa avukatın kendi bürosundan aldığı şifre ile mi?

UBAP üzerinden "Barokart websayfası" seçilerek giriş yapıldığı zaman "ofis" altında "sorgulama" bölümünden yapılabiliyor. UBAP, malumunuz Barolar Birliği sitesinde ve e-imza, mobil imza ya da avukatkart şifresi ile girilebiliyor.
Old 15-07-2011, 15:42   #4
Avukat Hakan Eren

İlk izlenimler...

Girdim UBAP'a, 50-kuruş ödeyip ilk sorgulamamı yaptım. Heyecanlandım... Da, neden sadece (umarım sadece şimdilik) İzmir?

Neyse bekleyip görelim.

Old 15-07-2011, 20:42   #5
Av.Barış

Alıntı:
Yazan Av. Hakan EREN
İlk izlenimler...

Girdim UBAP'a, 50-kuruş ödeyip ilk sorgulamamı yaptım. Heyecanlandım... Da, neden sadece (umarım sadece şimdilik) İzmir?

Neyse bekleyip görelim.

neden izmir olduğunu bence diğer barolara sorduktan sonra izmir barosunu girişimlerinden ötürü tebrik etmek lazım
Old 22-07-2011, 15:20   #6
Burak Ülker

Alıntı:
Yazan Av. Hakan EREN
Da, neden sadece İzmir?

neden ücretli?...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi