Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

5.Nisan Avukatlar (Hukukçular) Günü Kutlu Olsun!

Yanıt
Old 05-04-2010, 19:25   #91
cunapiedra

Avukat meslektaşlarımın 5 Nisan Avukatlar Gününü kutlarım.
Old 05-04-2010, 19:28   #92
Adli Tip

Avukatlığın saygın bir meslek olmaktan uzaklaşmasına üzüldüğümüz günlerden, yargıya duyulan güvenin tümden azalmasına üzüldüğümüz günlere geldik.

Bu avukatlar gününün, bağımsız ve saygın bir yargıya yaklaştığımız günlerin başlangıcı olması dileğimle.
Old 05-04-2011, 00:28   #94
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Avukatlar günümüz kutlu olsun meslektaşlarım...

Birlik unutabilir, Barolar unutabilir (Misal geçen sene karanfillerimiz bir gün sonra gelmişti ), ama THS unutmaz

Adil yıllar dileğiyle...
Old 05-04-2011, 08:24   #95
avcihansahin

Tüm meslektaşlarımın avukatlar gününü kutluyorum....
Old 05-04-2011, 08:34   #96
Av. Hakan VARAN

Ülkemizin hukuk devleti olması yanı sıra adalet devleti olması temennisi ile tüm meslektaşlarımın avukatlar gününü kutluyorum.
Old 05-04-2011, 08:41   #97
Av.Özlem PEKSÜSLÜ

Ben de tüm meslektaşlarımın avukatlar gününü kutlarım.
Old 05-04-2011, 08:48   #98
Av. Musa TAÇYILDIZ

Bütün meslektaşlarımın avukatlar günü kutlu olsun
Old 05-04-2011, 10:32   #99
kezzy

Savunma Görevini yaparak adaletin tecellisine katkı sağlayan tüm meslektaşlarımın 5 Nisan Avukatlar Günü Kutlu Olsun.
Old 05-04-2011, 10:40   #102
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Avukatlığın saygın bir meslek olmaktan uzaklaşmasına üzüldüğümüz günlerden, yargıya duyulan güvenin tümden azalmasına üzüldüğümüz günlere geldik.

Bu avukatlar gününün, bağımsız ve saygın bir yargıya yaklaştığımız günlerin başlangıcı olması dileğimle.

Avukatlığın saygın bir meslek olmaktan uzaklaşmasına üzüldüğümüz günlerden, yargıya duyulan güvenin tümden azalmasına BİRAZ DAHA üzüldüğümüz günlere geldik.

BARİ bu avukatlar gününün, bağımsız ve saygın bir yargıya yaklaştığımız günlerin başlangıcı olması dileğimle.
Old 05-04-2011, 10:58   #103
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Avukatlığın saygın bir meslek olmaktan uzaklaşmasına üzüldüğümüz günlerden, yargıya duyulan güvenin tümden azalmasına BİRAZ DAHA üzüldüğümüz günlere geldik.

BARİ bu avukatlar gününün, bağımsız ve saygın bir yargıya yaklaştığımız günlerin başlangıcı olması dileğimle.

"AVUKATIN ADI YOK"

Adı var kendi yok Hukuk Devletinde, adı var kendi yok avukatın/savunma'nın "senede bir günü" nasılsa varmış !!!

Ben de bu günü maalmemnuniye ve doya doya değil, maalesef kutluyorum !!!
Old 05-04-2011, 12:42   #105
Av.PUDY

tüm meslektaşlarımın avukatlar gününü kutlarım...
Old 05-04-2011, 15:56   #106
Av.Barış

Her yıl olduğu gibi bu yılda sönük bir 5 nisan günü yaşıyoruz. Baroların Siyasi meselelere gösterdiği önemi avukatlara gösterseydi eminin çok daha coşkulu bir kutlamamız olurdu.

Hepimizin günü kutlu olsun...!
Old 05-04-2011, 16:30   #107
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Adli Tip

Bence de.
Ben de.
Old 05-04-2012, 07:40   #109
Admin

Tüm hukukçuların bu özel günü kutlu olsun!
Old 05-04-2012, 07:49   #110
Av.Cengiz Aladağ

Adil bir dünya için bin taş taşıdık, bin tuğla ördük, bin ağaç diktik... Biz görmedik, çocuklarımız görecek mutlaka. Avukatlar günümüz kutlu olsun.
Old 05-04-2012, 08:20   #112
kezzy

Hakkın adaletli dağıtılmasında ve doğruya ulaşmada kullanılacak en hızlı vasıtadır Avukatlık...
Bireyin umudunu kaybettiğinde umudunu yeşerten ve haksızlığa karşı yine hukukun kendisine çizdiği sınırlar içinde mücadele ederek bu kutsal mesleği ifa eden tüm emekçi meslektaşlarımın günü kutlu olsun.
Old 05-04-2012, 08:21   #113
Av.Ömer Güntay

Adil, yansız, bağımsız ve nitelikli bir yargı ve hukukun egemen olduğu bir toplum idealinin gerçekleşmesi yolunda mücadele eden tüm meslektaşlarımın Avukatlar Günü'nü kutlarım.
Old 05-04-2012, 08:48   #114
Av. İbrahim YİĞİT

Mutlu günler bize, mutlu günler bize, mutlu günler mutlu günler, mutlu günler biizzee Tüm meslektaşlarımın bu özel gününü tebrik ediyorum
Old 05-04-2012, 08:56   #115
Adli Tip

Bu böyle olmayacak gibi. 1+1+1+1+1 Nisan şeklinde kutlamayı mı denesek biz de?
Old 05-04-2012, 09:50   #116
Av. Engin EKİCİ

Başlık altındaki mesajları baştan itibaren şöyle bir tarayayım dedim ve Sayın Av. Adil Giray ÇELİK'in bilgilendirmesiyle Sayın Admin tarafından belirtildiği şekilde 5 Nisan tarihinin dünyada değil Türkiye'de "Avukatlar Günü" olarak kutlandığını öğrendim. "Avukatlar dahil herkesin "adil" yargılanabildiği bir ülke diliyorum.

Saygılarımla..
Old 05-04-2012, 09:53   #117
üye7160

Tüm meslektaşların ve hukukçuların gününü kutlarım.Adil Yıllar geçirmeniz dileği ile
Old 05-04-2012, 10:03   #118
Nur Deniz

Keşke siz de bugün çalışmak zorunda olmasanız. Bugün hiçbir avukat iş telaşına düşmese, hepsi bugünü sevdikleriyle geçirme şansını yakalasa. Tabiri caizse felekten birgün çalsa!

Ne yazık ki benim dileklerimin yeri yok memleketimde. Tüm hukukçular bugün daha çok çalışmalı, güzel ülkem adalet bekler.

Tüm hukukçu dostlarımın avukatlar günü kutlu olsun.
Old 05-04-2012, 10:16   #119
amon

(keşke siz de bugün çalışmak zorunda olmasanız. Bugün hiçbir avukat iş telaşına düşmese, hepsi bugünü sevdikleriyle geçirme şansını yakalasa.Tabiri caizse felekten birgün çalsa!)
Aksine tam da bu günlerde 7/24 kesintisiz stresle çalışmaya devam . Bugünün hediyesi bol bol Teoman dinliyorum dilekçeleri yazarken .Kutlu olsun yinede...
Old 05-04-2012, 10:19   #120
Av.H.Sancar KARACA

Sevk mi edildik, sürüklendik mi bilmiyorum; ama bu mesleği seviyorum.
Alanımızın daha da daralmaması dileğiyle günümüz kutlu, geleceğimiz aydınlık olsun.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi