Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

Tablet PC Kullanan Hukukçular

Yanıt
Old 03-06-2011, 21:12   #1
tiryakim

Olumlu Tablet PC Kullanan Hukukçular

Merhabalar ;

Tablet PC kullanan Meslektaşım var mı acaba kullanıyorsa kullandığı tablet pc nin markası, fiyatı, kullandığı ürünün artıları ve eksileri vb...hakkında bilgi verebilirse çok sevinirim.
Old 04-06-2011, 02:18   #2
Adli Tip

Alıntı:
Yazan tiryakim
Merhabalar ;

Tablet PC kullanan Meslektaşım var mı acaba kullanıyorsa kullandığı tablet pc nin markası, fiyatı, kullandığı ürünün artıları ve eksileri vb...hakkında bilgi verebilirse çok sevinirim.

Ben samsung galaxy tab kullanıyorum. Şu anda fiyatları 1000 TL civarında bildiğim kadarıyla. Android tabanlı telefonlardan ekran büyüklüğü dışında bir farkı yok.

Tablet PC'nin "esas oğlanı" bildiğiniz üzere I-pad. Ancak I-Pad'ler -tıpkı ıphone'lar gibi-, kullanıcıya çok çok sınırlı bir özgürlük tanıyor.

Şu anda piyasada uygun fiyatlı ve USB girişi de olan (ki mevcut tablet pc'lerin birçoğunun en önemli eksikliği USB girişidir) tablet PC'ler var.

Burada belirleyici olan tercih, ne kadar bütüklükte ve ağırlıkta bir cihaz aradığınız ve ne kadar çok "uygulama" kullanacığınız. Uygulama zenginliği açısından Apple'ın -bildiğim kadarıyla- rakibi yok. Andorid uygulamaları hem kısıtlı hem de birden çok markete dağılmış durumda. Apple ise hem zengin hem de tek kaynaktan hepsine ulaşılabiliyor.

Eğer ihtiyacınız notebook ve netbook'a göre daha kolay taşınabilir ve daha pratik bir bilgisayar ise windovs tabanlılara bakmanızı öneririm. Hem yumuşak hem hesaplılar.

Office programlarına ihtiyaç duyuyorum ama mobil internet uygulamaları da ilgilimi çekiyor, hem de kolay taşınabilir bir cihaz isitiyorum diyorsanız galaxy tab'ı öneririm. (Aceleniz yoksa biraz daha bekleyerek yenisini almanızı da öneririm.)

"Mobil internet uygulamaları dikkatimi çekiyor. Ben bu işlere çok meraklı değilim, uğraşamam" diyorsanız ise bütçenize uygun bir I-pad alın derim.

Saygılar,
Old 04-06-2011, 11:00   #3
Admin

Ne amaçlı kullanacağınızı söylerseniz ona göre bir tavsiyede bulunabiliriz.

Ben kendi adıma tabletleri bilgisayar gibi kullanamıyorum, zira klavyeleri ve işlemci hızları bana hitap etmiyor. O nedenle tablet yerine küçük ekranlı bir dizüstü, hatta netbook'u internet bağlantısı vs. bilgisayar işleri için tablete her zaman tercih ediyorum.

Ama mesela seyahatlerde birşeyler okuyayım, seyredeyim, fazla yazma işlemi yapmadan internette bir iki siteyi ziyaret edeyim, bir yere yemeğe gittiğimizde çocuğuma oyun açayım, bizi taciz etmesin, bunları yapmak için de yanımda dizüstü taşımayayım diyorsanız, o zaman tablet tavsiye edebilirim.

Ancak dünya standardı olmasına rağmen, ipad'i bu anlamda ben kendi adıma tavsiye edemiyorum, zira o bence taşınabilir boyutlarda değil, bir tablet için çok büyük! Ipad taşıyacağıma ben kendi adıma aynı boyutta 10-12' ekranlı bir laptop taşırım ve ipad'le yaptığım herşeyin daha fazlasını, daha hızlı olarak onda yaparım daha iyi. (kişisel görüşümdür, kimseyi bağlamaz!). O yüzden 10 inch ve üstü ekranlı tabletleri ben kendi adıma tabletin olmazsa olmazı taşınabilirlik özelliğini yitirmeleri anlamında doğrudan eliyorum.

Samsung Galaxy tab ve onun akrabaları olan 7 inch ekranlı tabletler ise çok hoşlar gerçekten. Pantolon cebinize olmasa bile montunuzun cebinde her yere götürebilirsiniz ve yukarıda belirttiğim tüm tablet fonksiyonlarını da yerine getiriyorlar. Bu serinin en iyisi ise tartışmasız şekilde Samsung Galaxy tab. Eğer iyisi olsun diyorsanız, onu öneririm. Ama fiyatının pahalı olduğu da bir gerçek, hemen hemen aynı özelliklerde başka tabletleri galaxy tab'in 5'te biri fiyatına alabilirsiniz. Eğer çok kullanmayacaksanız, sadece arada sırada kullanılacak bir tabletim olsun diyorsanız bu daha düşük alternatiflilerden birini tercih edebilirsiniz. Mesela ben de poly pad var:
http://www.hepsiburada.com/Liste/polypad-100-android-7-tablet/ProductDetails.aspx?productId=bd760281&categoryId= 3008012
Süper bir cihaz değil ama arada sırada kullandığım bir araç olarak işimi görüyor. Daha yoğun kullanıyor olsaydım tercihim galaxy tab olurdu ama dediğim gibi ben genelde netbook/notebook'ları (küçük olanlarını) tablete hemen her durumda tercih ediyorum.
Old 04-06-2011, 11:32   #4
Adli Tip

Sayın Admin,

Madem öyle, kadük kalan http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=53223 formu yerine, THS Android uygulaması formu mu açsak?
Old 04-06-2011, 14:25   #5
tiryakim

Hepsi Burada nın sitesinde bir tablet pc buldum. Bu tablet pc hakkındaki önerileriniz bekliyorum...

http://www.hepsiburada.com/Liste/vie...08012#Yorumlar
Old 04-06-2011, 16:44   #6
Admin

Alıntı:
Yazan tiryakim
Hepsi Burada nın sitesinde bir tablet pc buldum. Bu tablet pc hakkındaki önerileriniz bekliyorum...

http://www.hepsiburada.com/Liste/viewsonic-viewpad-10-tablet/ProductDetails.aspx?productId=bd760630&categoryId= 3008012#Yorumlar
Artılar:
+ Viewsonic eski, güvenilir ve çok iyi markadır (Asıl alanları monitördür, tabletlerini bilmiyorum ama marka olarak iyidirler)
+ Çift işletim sistemi olması ve bunların da Windows ve android olması bence olağanüstü.
+ 16 GB SSD mükemmel.
+ LED ve multitouch (çoklu dokunmatik) ekran çok iyi.
+ 2 USB çıkış, mini vga çıkış, bluetooth iyi.
+ Fiyatı yüksek görünüyor, ama özelliklerine ve diğer tabletlere kıyasla bence iyi.
Eksiler:
- Netbooklarda kullanılan atom işlemciyi kullanıyor. Bazı işlemlerde (özellikle windows altında) yavaş kalabileceğini düşünüyorum.
- Pili diğer tabletlere oranla muhtemelen az gidiyordur.
- Fiyatı diğer tabletlere göre ve özellikleri düşünüldüğünde iyi olabilir ama üzerine biraz daha konulduğunda iyi bir notebook almak mümkün.
- Klavyesiz Windowsta çalışmak (mesela ofis altında) işkence olabilir.
Old 04-06-2011, 19:02   #7
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Ben samsung galaxy tab kullanıyorum. Şu anda fiyatları 1000 TL civarında bildiğim kadarıyla. Android tabanlı telefonlardan ekran büyüklüğü dışında bir farkı yok.

Tablet PC'nin "esas oğlanı" bildiğiniz üzere I-pad. Ancak I-Pad'ler -tıpkı ıphone'lar gibi-, kullanıcıya çok çok sınırlı bir özgürlük tanıyor.

Şu anda piyasada uygun fiyatlı ve USB girişi de olan (ki mevcut tablet pc'lerin birçoğunun en önemli eksikliği USB girişidir) tablet PC'ler var.

Burada belirleyici olan tercih, ne kadar bütüklükte ve ağırlıkta bir cihaz aradığınız ve ne kadar çok "uygulama" kullanacığınız. Uygulama zenginliği açısından Apple'ın -bildiğim kadarıyla- rakibi yok. Andorid uygulamaları hem kısıtlı hem de birden çok markete dağılmış durumda. Apple ise hem zengin hem de tek kaynaktan hepsine ulaşılabiliyor.

Eğer ihtiyacınız notebook ve netbook'a göre daha kolay taşınabilir ve daha pratik bir bilgisayar ise windovs tabanlılara bakmanızı öneririm. Hem yumuşak hem hesaplılar.

Office programlarına ihtiyaç duyuyorum ama mobil internet uygulamaları da ilgilimi çekiyor, hem de kolay taşınabilir bir cihaz isitiyorum diyorsanız galaxy tab'ı öneririm. (Aceleniz yoksa biraz daha bekleyerek yenisini almanızı da öneririm.)

"Mobil internet uygulamaları dikkatimi çekiyor. Ben bu işlere çok meraklı değilim, uğraşamam" diyorsanız ise bütçenize uygun bir I-pad alın derim.

Saygılar,

Ben de aynsını kullanıyorum. Adli tip'e katılıyorum.
Old 04-06-2011, 22:37   #8
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Admin
Artılar:
+ Viewsonic eski, güvenilir ve çok iyi markadır (Asıl alanları monitördür, tabletlerini bilmiyorum ama marka olarak iyidirler)
+ Çift işletim sistemi olması ve bunların da Windows ve android olması bence olağanüstü.
+ 16 GB SSD mükemmel.
+ LED ve multitouch (çoklu dokunmatik) ekran çok iyi.
+ 2 USB çıkış, mini vga çıkış, bluetooth iyi.
+ Fiyatı yüksek görünüyor, ama özelliklerine ve diğer tabletlere kıyasla bence iyi.
Eksiler:
- Netbooklarda kullanılan atom işlemciyi kullanıyor. Bazı işlemlerde (özellikle windows altında) yavaş kalabileceğini düşünüyorum.
- Pili diğer tabletlere oranla muhtemelen az gidiyordur.
- Fiyatı diğer tabletlere göre ve özellikleri düşünüldüğünde iyi olabilir ama üzerine biraz daha konulduğunda iyi bir notebook almak mümkün.
- Klavyesiz Windowsta çalışmak (mesela ofis altında) işkence olabilir.

Gerçekten güzel bir cihaz gibi görünüyor.

Ancak en önemli eksikliği dahili modemi olmaması.
Gerçi USB girişi olduğu için, -vınn benzeri- mobil modem kullanmak sorun olmayabilir ama bence yine de bu önemli bir eksiklik.
Old 09-06-2011, 21:44   #9
tiryakim

Teşekkürler Önerileriniz için Peki Apple I Pad 2 Nasıl ... Apple I Pad 2 yi kullanana meslektaşım var mı ? Artıları eksileri Nedir?

Teşekkürler...
Old 09-06-2011, 23:11   #10
Adli Tip

Üstad;

Ipad kullananlardan edineceğiniz izlenimleri iphone kullananlardan da edinebilirsiniz.
Office dosyalarıyla çok haşır neşir olacaksanız çok pratik bire çözüm değil.
Internette gezeyim, zaten bilgisayar işlerinden de çok anlamam diyorsanız iyidir. Zira apple store'dan uygulamaları indirmekten başka bir müdahale etmeniz zaten mümkün değil.
Old 26-06-2011, 22:55   #11
tiryakim

Olumlu Motorola Xoom Tablet İlk Kez ve Sadece Türk Telekom'da

Android tabanlı tablet Motorola XOOM Ev telefonu faturasına taksitle Türk Telekom'da

Türk Telekom, Motorola’nın Android tabanlı ödüllü tablet bilgisayarı XOOM™’u ilk kez Türkiye’ye getiriyor. Türk Telekom müşterileri, ev telefonu faturalarına yansıtılacak aylık 55 TL'den başlayan taksitlerle Motorola XOOM’a sahip olabilecek. ABD ve Almanya'nın ardından Motorola Xoom ilk kez ve sadece Türk Telekom'la Türkiye'de satışa sunuluyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, en yeni teknolojileri, en uygun koşullarla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türk Telekom teknoloji dünyasında ses getiren çift çekirdekli yeni Android tabanlı tablet bilgisayar Motorola XOOM’u Türkiye’ye getiriyor. Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt ve Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery’nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısıyla Türkiye lansmanı gerçekleşen Motorola XOOM, Türk Telekom müşterilerine çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt, Türk Telekom bayi ve ofislerinde çok cazip fiyatlarla satışa çıkan Motorola XOOM’u Türkiye’ye getirmekten dolayı heyecan duyduklarını belirtti. Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi olarak en yeni teknolojileri, avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam ettiklerini belirten Bozkurt, “Ülkemiz, internet alanında hızlı bir dönüşüm içinde ve internet kullanımı her geçen gün daha üst noktalara çıkıyor. 2005 yılında yaklaşık 1,5 milyon olan ADSL kullanıcı sayısı 2011 Mart ayı itibariyle 6.7 milyonu aşmış durumda. ADSL kullanıcılarının ortalama veri kullanımı ise yine 2011 Mart ayı itibariyle 16.7 gigabayt ulaştı. Bu iki yılda yüzde 136 artış anlamına geliyor. Bizler de bu talebi karşılayabilmek üzere aynı hızla altyapımıza yatırım yaparken farklı müşteri ihtiyaçlarını, teknolojik ürünler ile karşılamaya ve uygun fiyata sunmaya devam edeceğiz” şeklinde görüş bildirdi.

Motorola XOOM’un CES 2011 etkinliği sırasında tanıtıldığı andan itibaren tüm dünyada büyük heyecan yarattığını belirten Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery, “Türkiye pazarına Motorola XOOM gibi güçlü bir ürünü, Türk Telekom gibi güçlü bir markayla birlikte sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Motorola Xoom, günümüzün bilgi ve eğlenceye dilediği her yerden ulaşmak isteyen kullanıcıları için bir üründe aradıkları beceri ve kolaylığı aynı anda sağlayan eşsiz bir tablet bilgisayar. Wi-Fi ve 3G desteği sağlayan Motorola Xoom ile kullanıcılar web sayfalarını çok sayıda sekme üzerinden hızla gezme, HD kalitesinde mükemmel görüntü sağlayan bir ekranda filmleri pırıl pırıl izleme ve arkadaşlarıyla video sohbet etme deneyimini keyifle yaşıyor. Motorola Smart Accessories gibi araçlar ise tüm bu keyfin kolayca yaşanmasını sağlıyor” dedi.

Ödemeler fatura yansıtılıyor

Kampanyaya katılarak 36 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri, tüm vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 TL ödeyerek Motorola XOOM sahibi olabilecek. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri ise tüm vergiler dahil 24 ay boyunca aylık 79 TL ödeyerek Motorola XOOM’u satın alabilecek. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom ofis veya bayilerine uğrayarak başvuru yapabiliyor. Ödemeler ise aylık olarak Türk Telekom ev/iş telefon faturasına yansıtılıyor. 14 Haziran 2011 itibariyle başlayan kampanyanın bitiş tarihi ise 30 Eylül 2011. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom ofislerine ve bayilere başvurmak yeterli.

Google Android 3.0 platformunu kullanan ilk cihaz

Google Android™ 3.0 (Honeycomb) platformunu kullanan ilk cihaz olan Motorola XOOM’da 1GHz çift çekirdekli işlemci, 32 GB bellek ve 1 GB RAM bulunuyor. Ön ve arka yüzde iki ayrı kamera, gerçek çoklu işlem fonksiyonu ve 10.1 inçlik geniş HD ekran Xoom’un öne çıkan özellikleri arasında.

Çift çekirdekli işlemcisi ve 1 GB belleği ile sıra dışı bir performans sunan Motorola XOOM tablet, Honeycomb işletim sisteminin getirdiği yenilikçi kullanıcı deneyimini en uç noktalara taşıyor. Görsel içeriği, 10.1 inç büyüklüğünde ve 1280x800’lük HD geniş ekranı üzerinde şimdiye kadar görülmemiş net ve zengin biçimde sunan XOOM, hareket eden ‘widget’ları ile kişiselleştirilebilir ana ekran, uyarılar ve sekmeli gezinme olanağı sağlarken cihazın HDMI desteği videoların ve filmlerin HD televizyonlar gibi geniş ekranlarda izlenmesini mümkün kılıyor. XOOM’un arkasında yer alan 5 MP’lik kamera HD kalitesinde video çekimi yapabilirken, ön taraftaki 2 MP’lik kamerası da video sohbet yapmak için kullanılıyor.

XOOM ile birlikte gelen en yeni Google Mobile hizmetleri arasında 3 boyutlu etkileşim desteği bulunan Google Maps 5.0™ ile 150 binden fazla uygulamaya erişim sağlayan Android Market™ desteği de yer alıyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

MOTOROLA XOOM TABLET PC TAAHHÜTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ

MOTOROLA XOOM TABLET PC KULLANIM KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

HABER LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ
Old 13-08-2011, 21:24   #12
tiryakim

I Pad 3 ' ler ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı ?
Old 08-09-2011, 20:55   #13
üye31284

Ne yaptınız?

Tabletler bana da çok işlevsel gelmiyor, ben de onu taşıyacağıma dizüstü bilgisayar taşırım daha iyi. Galaxy tab s2 ise hem telefon hem tabletcik bu sınıfta tek düşünülebilecek tab bence

Yine de hala almamışsanız iphone 5 i düşünün derim. Ben almayacağım yeter artık bu kadar teknoloji ama yine de teknoloji çok ilerlemiş şaşırdım.

http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg
Old 08-09-2011, 21:56   #14
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Zeytinn
Ne yaptınız?

Tabletler bana da çok işlevsel gelmiyor, ben de onu taşıyacağıma dizüstü bilgisayar taşırım daha iyi. Galaxy tab s2 ise hem telefon hem tabletcik bu sınıfta tek düşünülebilecek tab bence

Yine de hala almamışsanız iphone 5 i düşünün derim. Ben almayacağım yeter artık bu kadar teknoloji ama yine de teknoloji çok ilerlemiş şaşırdım.

http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg
Az önce bir avm'de yeni samsung galaxy tab`ı gördüm, çok beğendim.
Eklediğiniz Iphone 5 videosuna ise inanmak istemiyorum.
Old 08-09-2011, 22:19   #15
tiryakim

Alıntı:
Yazan Adli Tip

İnanmayın zatan Fake Video
Old 08-09-2011, 22:34   #16
üye31284

Alıntı:
Yazan Adli Tip

O laser keyboardla ekrana yazıldığı gibi "This is amazing"

Eminim çok eleştirisi vardır: Çok ince olduğundan çabuk kırılabilir, büyük hasar alabilir, laser aydınlık ortamda ve kasisli alanda işlevi yitirebilir, bataryası hemen bitebilir vs vs vs... Yine de süper ötesi...

Ama galaxy tab s2 kesinlikle her açıdan çok işlevsel, düşse de olur, görüntü de iphone 5 gibi zarif olmasa da yine de iyi Zaten Samsung aştı artık çok iyi bu konuda...Ama işte laser keyboard yok. Fark atmış iphone
Old 08-09-2011, 22:37   #17
üye31284

Alıntı:
Yazan tiryakim
İnanmayın zatan Fake Video

Ya evet ben de duydum fake ihtimalini ama bilemiyorum! Yine de bunun fake olması bile 6 nın bu olacağını gösterir Az kaldı bakalım.
Old 09-09-2011, 07:05   #19
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip

İphone 5'in tanıtım videosunun sonundaki "Produced by Aatma studio" ya takıldım ben.
Old 09-09-2011, 07:48   #20
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
İphone 5'in tanıtım videosunun sonundaki "Pruduced by Atmaa studio" ya takıldım ben.
Old 09-09-2011, 09:53   #22
üye31284

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Asus padfone da ilgi çekici bir çözüm.

Evet inceledim, teknoloji açısından harika ve gerçekten yaratıcı.

Ama fiyat konusunda çok çok ucuz değilse diğerleri dururken, bir telefonun beyniyle çalışan boş bir tab almak iyi olmayabilir. Ama tablarla yarışacak telden farklı işlemcileri de varsa düşünülebilir.

Yine de bilemiyorum ama aatma studio daha yaratıcı çözümler üretiyor gibi geldi.

Alıntı:

İphone 5'in tanıtım videosunun sonundaki "Produced by Aatma studio" ya takıldım ben.

Alıntı:
Android için çok kullanışlı Türkçe klayve programını http://www.taypo.com/blog/turkce-klavye.html adresinde bulabilirsiniz.

Aslında bunu da üşenmeyip yüklemem lazım, teşekkürler.
Old 09-09-2011, 10:01   #23
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Android için çok kullanışlı Türkçe klayve programını http://www.taypo.com/blog/turkce-klavye.html adresinde bulabilirsiniz.

Aslında ben "Swype" klavyeye alıştım ve çok keyifle kullanıyorum.

Bu klavyeyi de indirdim şimdi. Kesinlikle başarılı.
Old 10-09-2011, 21:07   #24
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Aslında ben "Swype" klavyeye alıştım ve çok keyifle kullanıyorum.

Swype ne güzel bir klavyeymiş... Ben de sayende öğrendim. Resim çizmek gibi zevkli.

http://www.swype.com/category/get-swype/
Old 18-09-2011, 10:15   #25
umutyalcin

Samsung aldim hukuki uygulamalar varmi nasil yararlaniyorsunuz bundan sorabilirmiyim
Old 04-11-2011, 15:24   #26
namutenahi

Meslektaşların teknolojiyle içli dışlı olması beni çok mutlu ediyor. (Gerçi bakanlık bizi UYAP'ı dahi paralı hale getirerek teknolojiden soğutmaya çalışıyor, ama olsun.)

Benim isteğim, UYAP arayüzüne bağlantı sağlayabilecek (yani java uygulamaları çalıştırabilecek ve elektronik imzayı tanıyabilecek) bir tablet almaktan yana. Bu özellikleri taşıyan bir tablet var mı bir bilgisi olan meslektaşım vardır belki.

Şimdiden bayramınızı kutlarım.
Old 10-11-2011, 09:54   #27
umutyalcin

soruya cevap gelmemiş hukuki işlemlerde kullanabileceğimiz bir program yada çalışma varmı uyaptan yararlanamıyormuyuz samsung tablet pc de bu konuda kendisi yararlanan varmı acaba???
Old 10-11-2011, 15:45   #28
tiryakim

XP yada windows 7 olan tabletlerde hukuk programlarından yararlanabilirsiniz...
Old 14-11-2011, 12:21   #29
Evren Osman

Excel Word için hangi programı yüklüyorsunuz Arkadaşlar ?
Old 14-11-2011, 17:11   #30
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Evren Osman
Excel Word için hangi programı yüklüyorsunuz Arkadaşlar ?

Tablet bilgisayarınızın işletim sistemine uyumlu Thinkfree, QuickOffice ya da DocumentsToGo gibi bir ofis programı yükleyebilirsiniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi