Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 02-09-2012, 01:03   #721
AV Sezin

Alıntı:
Yazan özlem küçükbahar
Herkese merhaba,

paylaşımın bir parçası olmak beni daima mutlu kıldı ve umuyorum daima mutlu kılacak.

"PAYLAŞMAK" Bence "VAROLMAK" ............

Merhabalar

Başım sıkıştığında, kafama takılan her sorunda herdaim bana yardımcı olan, tarafımcada naçizane paylaşımlarımla katkıda bulunmaya çalıştığım THS ailesine hoşgeldiniz
Old 03-09-2012, 12:39   #722
özlem küçükbahar

çok teşekür ederim. Yarar göreceğime emin olarak umarım ben de bu sitenin yeni bir üyesi olarak siz de dahil olmak üzere tüm site üyelerine katkıda bulunabilirim.
Old 06-10-2012, 01:18   #723
Cyclops

Herkese merhabalar.Hukukçu adayı olarak Hukuk Fakültesi birinci sınıf öğrencisiyim.Böyle saygın ve özgün bir platformun üyesi olmak benim adıma çok onur verici.Umarım bu camiaya layık olabilirim.

Saygılar.
Old 07-10-2012, 13:44   #724
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Burak Sarı
Umarım bu camiaya layık olabilirim.
Hoşgeldiniz.

Bence umudunuz gerçekleşecek:
Camiaya layık olma konusunda endişe taşıyanlar camiaya layık olur.

Saygılarımla
Old 08-10-2012, 14:06   #725
kezzy

Alıntı:
Yazan Burak Sarı
Herkese merhabalar.Hukukçu adayı olarak Hukuk Fakültesi birinci sınıf öğrencisiyim.Böyle saygın ve özgün bir platformun üyesi olmak benim adıma çok onur verici.Umarım bu camiaya layık olabilirim.

Saygılar.

Bilgi ve yaşam paylaşımı adına katkılarınızı bizlerden esirgememeniz dileğiyle.
Ailemize hoş geldiniz
Site Karşılama Komitesi Üyesi

Old 09-10-2012, 10:53   #726
üye7160

Alıntı:
Yazan Burak Sarı

Saygılar.

THS ailesine hoşgeldiniz...
İmza Site Karşılama Komitesi Üyesi :
Old 09-10-2012, 10:59   #727
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Burak Sarı

Saygılar.

Komite üyesi kadın meslektaşlarıma öncelik vermek için beklemiştim. Artık iki kelam da ben edebilirim.

Efendim, başımızın tâcı sitemize hoş geldiniz, bezme revnak verdiniz...
Bu değerli platformdan azamî düzeyde yararlanmanızı ve yararlandırmanızı; meslekî, insanî ve sosyal paylaşımlarla renk katmanızı dilerim...

Site Karşılama Komitesi Üyesi.
Old 09-10-2012, 11:16   #728
üye7160

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Komite üyesi kadın meslektaşlarıma öncelik vermek için beklemiştim. Artık iki kelam da ben edebilirim.

Efendim, başımızın tâcı sitemize hoş geldiniz, bezme revnak verdiniz...
Bu değerli platformdan azamî düzeyde yararlanmanızı ve yararlandırmanızı; mesleki, insanî ve sosyal paylaşımlarla renk katmanızı dilerim...

Site Karşılama Komitesi Üyesi.

Şahsım adına, nezaketinize teşekkür ederim Sayın Güntay

Hoş karşılama mesajınızda ayrıca takdire şayan
Old 09-10-2012, 19:54   #729
Cyclops

Sayın Armağan Konyalı,Sayın kezzy,Sayın YILDIZ HUKUK ve Sayın Ömer Güntay çok teşekkür ederim efendim hoş buldum.
Old 13-10-2012, 19:47   #730
AV Sezin

Alıntı:
Yazan Burak Sarı

Saygılar.

hoşgeldiniz..
Şimdiden üye olarak çok doğru ve güzel bir karar vermişsiniz, zira şahsım adına bu denli güzel bir paylaşma platformunda epeyce geç keşfettiğim için pişman, ama yine de sonuç itibari ile keşfettiğim için şanslı ve mutluyum
Old 14-10-2012, 10:56   #731
Cyclops

Sayın Sezin,
Teşekkür ederim hoş buldum
Ben de burayı keşfettiğim ve sizin gibi güzel insanlar tanıdığım için şanslıyım. Meslek hayatınızda başarılarınızı dilerim...
Old 14-10-2012, 12:19   #732
Cumhur Okyay

Türk Hukuk Sitesi, bir nimet, fırsat ve adeta bitmeyen bir okuldur. Saygılarımla...
Old 22-11-2012, 14:03   #733
Abalı

Varsayılan Kaymakamlık Uygulamaları

Merhaba arkadaşlar...

Türk Hukuk Sitesi ailesine yeni dahil oldum. Çok yeni, henüz bugün katıldım aranıza.

Kaymakamlık Mahalli İdareler Şef V. olarak görev yapıyorum ve aynı zamanda Hukuk İşleri Şefliğine ait 3091 ve 4483 sayılı Kanunlarla ilgili işleri yürütüyorum. Kaymakamlık ve bağlı birimleri genel uygulamaları hakkında elimden geldiğinde yardımcı olabileceğimi belirtmek isterim.

Burada olmak büyük mutluluk, herkese merhabalar...
Old 22-11-2012, 14:47   #734
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Abalı
Merhaba arkadaşlar...

Türk Hukuk Sitesi ailesine yeni dahil oldum. Çok yeni, henüz bugün katıldım aranıza.

Kaymakamlık Mahalli İdareler Şef V. olarak görev yapıyorum ve aynı zamanda Hukuk İşleri Şefliğine ait 3091 ve 4483 sayılı Kanunlarla ilgili işleri yürütüyorum. Kaymakamlık ve bağlı birimleri genel uygulamaları hakkında elimden geldiğinde yardımcı olabileceğimi belirtmek isterim.

Hoş geldiniz..
Old 26-11-2012, 17:15   #736
üye7160

Alıntı:
Yazan Abalı
Merhaba arkadaşlar...

THS ailesine hoşgeldiniz,yararlanmanız ve yararlandırmanız dilekleriyle..
İmza : Tek temsilcili site karşılama komitesi üyesi
Old 26-11-2012, 20:47   #737
Av.Bülent AKÇADAĞ

Alıntı:
Yazan Abalı
Merhaba arkadaşlar...

Sayın Abalı, hoş geldiniz.

Ailemiz çok büyük olabilir ancak birbirine sıkı sıkıya bağlı ilişkilerimiz de mevcuttur. Yaşadıkça anlayacaksınız.
Old 26-11-2012, 23:39   #738
Abalı

Yıldız Hukuk ve Av. Bülent AKÇADAĞ,

Her ikinize de teşekkür ederim. Hoşbulduk...
Old 10-12-2012, 09:42   #739
Av. Ayşe Yanarsönmez

Varsayılan yeni üye!

Sevgili üstatlarım öncelikle hepinize merhaba demek istiyorum.
Yaklaşık 4 yıldır sizleri ve yazılarınızı takip ediyorum. Ruhsatımı alalı yaklaşık bir ay olacak mesleğime adımımı yeni attım ve merak ettiğim ve aklıma takılan her konu başlığı altındaki bilgi ve paylaşımları burada görüyorum.
Şunu belirtmek istiyorum iyiki böyle saygılı, hukuki donanıma sahip meslektaşlarım var ve bende aralarındayım
Saygılar...
Old 10-12-2012, 16:08   #740
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Ayşe Yanarsönmez
Yaklaşık 4 yıldır sizleri ve yazılarınızı takip ediyorum. Ruhsatımı alalı yaklaşık bir ay olacak mesleğime adımımı yeni attım ve merak ettiğim ve aklıma takılan her konu başlığı altındaki bilgi ve paylaşımları burada görüyorum.
Şunu belirtmek istiyorum iyiki böyle saygılı, hukuki donanıma sahip meslektaşlarım var ve bende aralarındayım
Saygılar...

Aramıza hoş geldiniz.
Old 10-12-2012, 16:31   #741
üye7160

Alıntı:
Saygılar...

Ruhsatınız hayırlı olsun ve THS ailesine hoşgeldiniz.Yararlanmanız ve yararlandırmanız dileğiyle
Old 10-12-2012, 20:34   #743
Av.Bülent AKÇADAĞ

Alıntı:
Saygılar...

Hoş geldiniz sayın Yanarsönmez,

Ruhsatınızda hayırlı olsun. Mesleki hayatınızda başarılar dilerim.
Old 17-12-2012, 22:45   #745
Nur Deniz

Yeni gelen tüm üyelerimiz, hepiniz hoş geldiniz.
Old 26-05-2013, 02:16   #747
abdullah_çetin

merhaba arkadaşlar, aranıza bugün katıldım, böyle seviyeli bir ortamın bir parçası olmak gerçekten mutluluk verici. umarım birlikte çok güzel zamanlarımız olur.
Old 29-05-2013, 09:59   #748
üye7160

Alıntı:
Yazan abdullah_çetin
merhaba arkadaşlar, aranıza bugün katıldım, böyle seviyeli bir ortamın bir parçası olmak gerçekten mutluluk verici. umarım birlikte çok güzel zamanlarımız olur.

THS'ye hoşgeldiniz.Yararlanmanız ve yararlandırmanız dileklerimizle
Old 24-07-2013, 22:56   #749
labor inspector

Hukukun bir yerinden tutma amacıyla aranıza katılmaktan mutluluk duydum.
Old 25-07-2013, 11:02   #750
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan labor inspector
Hukukun bir yerinden tutma amacıyla aranıza katılmaktan mutluluk duydum.

Hoş geldiniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi