Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Türk Hukuk Sitesi Yeni Üye Başvuruları ve Üye Referans Sistemi

Yanıt
Konu Notu: 3 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 11-03-2009, 12:17   #31
Kerem Özgündüz

Sn
Site Üyeleri ben yaklaşık 5-6 aydır site üyesiyim.Zaman Zaman da gerek sosyal gerekse konumuma uygun icra ile ilgili kesin olarak bildiğim konularda yardımcı oluyorum.
Bilgisayar konusunda ise 29 harfin bir tanesinin bir bacağının milyonda birisi kadar bilgiye sahibim.
Ancak isim bizlere verilmiş en güzel bir
Bağıştır. Kerem, Ahmet Senem Elif vesair gibi.
Neden arkadaşlar isimlerini gizleme gereği duylarlar?

bilemiyorum.
Bunu detaylı olarak açıklayacak bir dost çıkarsa aydınlanmış olurum. Kerem Özgündüz
Old 11-08-2009, 13:18   #33
Av. Taner BAŞ

Alıntı:
Yazan Kerem Özgündüz
Sn
Site Üyeleri ben yaklaşık 5-6 aydır site üyesiyim.Zaman Zaman da gerek sosyal gerekse konumuma uygun icra ile ilgili kesin olarak bildiğim konularda yardımcı oluyorum.
Bilgisayar konusunda ise 29 harfin bir tanesinin bir bacağının milyonda birisi kadar bilgiye sahibim.
Ancak isim bizlere verilmiş en güzel bir
Bağıştır. Kerem, Ahmet Senem Elif vesair gibi.
Neden arkadaşlar isimlerini gizleme gereği duylarlar?

bilemiyorum.
Bunu detaylı olarak açıklayacak bir dost çıkarsa aydınlanmış olurum. Kerem Özgündüz

Üstadım kesinlikle size katılıyorum. Türk Hukuk Sitesi gibi; meslektaş yoğunluklu katılımı olan bir sitede takma isim yerine kendi isimlerimize yer vermemizin daha güzel olduğu düşüncesindeyim ben de sizin gibi.
Old 20-08-2009, 15:38   #34
av .ayşe kaya

evet sevgilimeslekdaşım burada meslekdaşlarımızla mesleki sorunları paylaşacaksak neden saklanme gereği duyuyoruz
Old 16-05-2011, 11:19   #35
Av.Deniz Dilek

Olumlu Site Kuralları

Bilgi kalitesinin güvenilirliği ve çeşitliliği açısından bu gibi kurallar amacın daha iyi gerçekleştirilmesi için gayet olumlu benim fikrime göre, ayrıca bilgi karmaşasının da yaratabileceği sorunları önlemiş oluyor bu kurallar bu sayede..'' Bilginiz olmadan fikriniz olmasın .''
Old 28-09-2013, 00:31   #36
AHMET01

Varsayılan Yardimlaşma Çok Önemli

Günümüzde internetin doğru bir şekilde kullanıldığında nekadar faydalı olduğunu ve işlerimizi ne kadar kolaylaştırdığını hepimiz biliriz. Ben şahsen çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

İnşallah bu güzel siteye ben de yazılarımla daha çok katkıda bulunarak bir yerde borcumu ödemek isterim. Bilgi paylaştıça büyür. Hep beraber daha iyiye, daha güzele ulaşmak dileğiyle.
Old 07-02-2014, 20:02   #37
Demeter

Acil

Teşekkürler.Öğrenme dile hakimiyetle orantılıdır.
Old 11-08-2014, 12:43   #38
dgkan

belirli bir süre hiç giriş yapmayan kişiler(örneğin 1 yıl ) siteyi gereksiz bulmuş veya forumu kullanmasının gereklerini çözememiş ve foruma ihtiyaç duymamaktadır.

Bu kişilerin üyeliklerinin silinmesi , üye sayısının azaltılmasında büyük fayda sağlayacaktır ve ilerleyen zamanda referans sistemi ile üye alınmasına da gerek kalmamasını sağlayabilecektir
SAYGILARIMLA
Old 27-08-2014, 15:12   #39
Sabuhi Rahimov

Bu sitede emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ederim.Şu görüşe eminimki sizde benimle hemfikirsiniz bu sitede milyonlarca insan var ve sitenin sorumluğu insan çoğunlugu arttıkca fazlasıyor ve kasvetli olmaya başlıyor aslında en önemlisi DİN IRK DİL ayrımından uzak bir prosüdür yürütmeleridir çünkü bu gibi ayrımı yapan siteler varki bu THS bundan arınmıs bir sekilde sektorunu sürdürmektedir oyuzden tekrardan tesekkur eder ıyı günler dilerim
Old 28-08-2014, 04:21   #40
Av.Ergün Vardar

Sayın öğrenci Arkadaşım,öncelikle Türk Hukuk Sitesine hoş geldiniz.Hangi Hukuk Fakültesinde öğrenci olursanız olun veya hangi Hukuk Fakültesinden mezun olursanız olun siz Türk Hukuk Sitesinden biraz zor mezun olursunuz.Her gün yeni bir şey öğreniyorsunuz.Öğrenmenin keyfine varınca zaten buradan uzaklaşmak istemiyorsanız.Sitenin adı bence TÜRK HUKUK SİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ.Saygılar...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi