Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Konu Notu: 15 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 06-11-2009, 18:10   #1261
suskun_juliette

Dün kendim için,sağlığım için hasta olmadan soğuk algınlığı ilacı içtim,bir saat sonra bayılmış bir şekilde uyuyup kalmışım.Ve dolayısıyla üşütüp hasta oldum,dünyada ilaç içerek hasta olmayı başarabilen bir ben varım sanırım,bugün kendim için o ilaçtan uzun bir süre uzak durmaya karar verdim
Old 07-11-2009, 00:23   #1262
supernatural

Bugün(ama aslında dün 20 dakika yüzünden) bişeyleri düşünmeden 1-2 saat zaman geçirdim.
Old 07-11-2009, 08:26   #1263
kordelya

Bugün kendim için kızıl-kahveye boyadığım saçlarıma şekil verdim, geri dönüp baktım ve hımmmm beğendim Evet bugünün iş temposu biterse akşama arkadaşlarımla buluşup müzik dinlemeye gidebilirim, yaşasın
Old 07-11-2009, 23:55   #1266
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bugün kendim için bebek sevdim, kokladım.

Genellikle kadınların bebek kokusunu sevdiklerini zannederdim Suat Bey Bugün kendiniz için gerçekten de güzel bir şey yapmışsınız
Old 09-11-2009, 08:52   #1267
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bugün kendim için bebek sevdim, kokladım.

Aynısını bende dün yaptım 6 aylık bir bebek ama çok sevimliydi hiç ağlamadı bile Annesi de Sivaslı olunca resmen miniciğe kanım kaynadı
Ayrıca dün kendim için 5 bölüm supernatural,1 bölüm how I met your mother izledim
Bugünde Buz Devri 3 ve cehennemden gelen(from hell) filmlerini izleyeceğim
Old 09-11-2009, 15:05   #1268
kordelya

Yaaa bende how I met your mother izlemek istiyorum, pardon hangi siteden izlediğinizi öğrenebilir miyim?
Old 09-11-2009, 15:08   #1269
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan kordelya
Yaaa bende how I met your mother izlemek istiyorum, pardon hangi siteden izlediğinizi öğrenebilir miyim?

burdan bulabilirsiniz
Old 10-11-2009, 09:20   #1271
Atahun

Bu gün kendim için hiç bir şey yapmayacağım. (Sanki çok şey yapıyormuşum gibi...)

Bu gün; bize onurlu, demokratik, laik, çağdaş bir yaşam olanağı sağladığı için ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için dua edecem.

Bu vesileyle Atatürk' ümüzü sevgi, saygı ve özlemle bir kez daha anıyorum.
Old 10-11-2009, 09:55   #1272
Academic

Bugün anlamlı bir gün ama diğer günlerden farklı değil.. bugün Atamızı kaybımızın 71. yıldönümü ama yarın da bugün kadar onu anmaya, sevmeye, yürekten bağlı olmaya devam edeceğiz..

Bugün de yarın gibi ya da dün gibi yine çok çalışmaya devam edeceğiz..

Dün olduğu gibi bugün de yarın da ONU SEVMEYE, SAYGI DUYMAYA, VATAN SEVGİSİNİN VE ATATÜRKE OLAN BAĞLILIĞIN, VATAN MİLLET BAYRAK AŞKININ ÇOK ÇALIŞMAK OLDUĞUNU unutmayacak ve dört elle yine elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz..
Old 10-11-2009, 12:00   #1273
kordelya

Bugün bizler için kendilerinden vazgeçmiş insanları anımsayacağım[zaten unutmuyorum ki]. Ve bunu bize en çok hissettiren insanı Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha saygıyla anacağım, insanlardan da aynı saygıyı bekleyeceğim!
Old 10-11-2009, 18:25   #1274
Gülümse

Bugün kendimi için ailemle birlikte yemek yiyeceğim.
Old 11-11-2009, 21:29   #1275
suskun_juliette

Bugün deyim yerindeyse 'gel beni kaşı,döv' diye bas bas bağıran birini parçalamadığıma göre ben kendim için sabırlı bir insan olmuşum demek ki,şiddet eğilimine son:P
Old 11-11-2009, 22:52   #1276
Av.Burhan Akcan

bugün çok gitmek isteyipte birtürlü fırsat bulamadığım Atatürk Orman Çiftliği Hayvanat Bahçesi'ne gittim.
yılandan çok korktum, aslanın heybetine hayran oldum.
Old 12-11-2009, 17:02   #1277
kordelya

Bugün kendim için bir mülakat başvurusu yaptım dillere destan. resmen sokak sokak koşturdum saatlerce trafikte kaldım ama sonunda başvuruyu yaptım. Bir de çağırırlarsa görüşmeye bu kadar koşturmaya değecek sanırım
Old 17-11-2009, 00:23   #1278
Gülümse

Bugün ne zamandan beri merhaba demeyi ihmal ettiğim site dostuma merhaba dedim ve pazartesi günü sigarayı bırakacağını öğrendim.
Old 17-11-2009, 09:37   #1279
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bugün ne zamandan beri merhaba demeyi ihmal ettiğim site dostuma merhaba dedim ve pazartesi günü sigarayı bırakacağını öğrendim.
Yaptıklarınız dostunuzu sevindirdiğinden, keşke öyle bir başlık olsaydı da bunları "Bugün Bir Dostunuz İçin Ne Yaptınız" başlığı altına yazsaydınız.
Old 17-11-2009, 09:54   #1280
Atahun

2 gün önce zorunlu olarak bir minik av köpeği konuğumuz oldu. Bakımının zor olacağını düşünerek, bir aile bulup dün akşam bıraktık. Ancak çok zaman geçmeden başta kızım olmak üzere, oğlum ve ben onun yokluğuna dayanamadık. Ve gecenin bir yarısı soluğu tekrar o evde aldık. Kuzey, bizi görünce neler neler yaptı.

Şu an evde. Bundan sonra nasıl olacak bilmiyorum.

Yani yine kendim için bir şey yapmadım. Bu sefer de kızım ve oğlum için.
Old 17-11-2009, 18:06   #1281
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Yaptıklarınız dostunuzu sevindirdiğinden, keşke öyle bir başlık olsaydı da bunları "Bugün Bir Dostunuz İçin Ne Yaptınız" başlığı altına yazsaydınız.

Sevgili ve vefakar dostum Armağan Konyalı'nın yaktığı ışığa doğru uçup, bugün tam dostlarımı aradım ya da mesaj atım.. Onları bilmem ama ben onların sesini duyduğum ve düşündüğüm için mutlu oldum...

Teşekkür ederim sevgili dosta Konyalı...
Old 17-11-2009, 18:11   #1282
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Sevgili ve vefakar dostum Armağan Konyalı'nın yaktığı ışığa doğru uçup, bugün tam dostlarımı aradım ya da mesaj atım.. Onları bilmem ama ben onların sesini duyduğum ve düşündüğüm için mutlu oldum...

zıp......zıp......zıp...

Onlarda hallerinden çok ama çok memnunlar..
Kendimden biliyorum..
Old 17-11-2009, 20:00   #1283
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gülümse

Aynı mutluluğu bana da yaşattınız merak etmeyin, efendim.
Old 18-11-2009, 16:22   #1284
kordelya

Bugün kendim için bayramda eve gitmeye çalışacağım umarım başarılı olurum
Old 20-11-2009, 21:39   #1285
Av.Turan

Bugün kaç gündür yollarda geçirdiğim zamanda sonra geldiğimde ilk iş olarak buraya girdim. uzun zaman önce bana yazılmış bir yazıyı fark ettim. supernatural e o yazı için teşekkür etmek istedim. siteden yazamdığım için buradan teşekkür edeyim dedim umarım yayınlanır.
Old 22-11-2009, 14:59   #1286
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için...Genetiği ile oynanmış biber; hormonlu domates; kuş gribi riskine rağmen yumurta ile menemen yaptım.
Old 23-11-2009, 08:29   #1287
kordelya

Bugün kendim için sadece siyah ve beyazı değil ara renkleri de keşfetmeye çalışacağım. Renkli olmak iyidir
Old 23-11-2009, 11:28   #1288
Av.Turan

Alıntı:
Yazan supernatural
yazıyı beğenmenize sevindim
Teşekkür ederim ve ellerine sağlık.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi