Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

TOKAT 1.İŞ MAHKEMESİNDE 14 Şubat 2017 TARİHLİ DURUŞMA İÇİN YARDIM TALEBİ

Yanıt
Old 05-02-2017, 18:51   #1
elzemseyler

Varsayılan TOKAT 1.İŞ MAHKEMESİNDE 14 Şubat 2017 TARİHLİ DURUŞMA İÇİN YARDIM TALEBİ

Tokat 1.iş Mahkemesinde 14 Şubat 2017 Tarihindeki 11:35 Duruşmasina Ücreti Mukabilinde Girebilecek Meslektaşim Var Mi Acaba ?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
tokat shm'de duruşma ve keşif AV.MUSTAFA ÇEVİK Şehirlerarası Nöbetçi Avukat 0 16-06-2016 15:04
tokat shm'de duruşma AV.MUSTAFA ÇEVİK Şehirlerarası Nöbetçi Avukat 0 25-05-2016 12:26
tokat shm'de duruşma AV.MUSTAFA ÇEVİK Şehirlerarası Nöbetçi Avukat 0 10-02-2016 17:48
Sakaryada Onayli İcra Dosyasi İÇİn Yardim Talebİ Av.Fatih KISA Şehirlerarası Nöbetçi Avukat 0 02-02-2011 17:02
29 Şubat Tarİhlİ Çek Av. Bahadır ÖZTÜRK Meslektaşların Soruları 3 29-01-2010 18:11

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04216290 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.