Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

THS Adliyeye Gidiyorum Mesleki Dayanışma Projesi

Yanıt
Old 26-08-2009, 08:30   #61
av.sultan esgi

Kesinlikle harika bir düşünce.Tebrik ederim
Old 14-09-2009, 09:25   #62
petrochelli.tr

Bu site avukatlığı daha keyifli,daha eğlenceli ve kolay hale getiriyor..Meslektaşları birleştiriyor,bir yardımlaşma arzusu yaratıyor..Tebrik ediyorum
Old 22-11-2010, 19:05   #66
Av. Olgu Altuğ Kemaller

Çok faydalı bir çalışma , tebrikler.Ben de KKTC'de avukatlık yapıyorum.KKTC seçeneği olmadığı için kayıt olamadım.Ama dileyen meslektaşlarıma, burada ihtiyaç duydukları anda yardımcı olmak isterim.Saygılar,
Old 22-11-2010, 21:06   #67
Admin

Alıntı:
Yazan Av. Olgu Altuğ Kemaller
Çok faydalı bir çalışma , tebrikler.Ben de KKTC'de avukatlık yapıyorum.KKTC seçeneği olmadığı için kayıt olamadım.Ama dileyen meslektaşlarıma, burada ihtiyaç duydukları anda yardımcı olmak isterim.Saygılar,
KKTC'yi listemize ekledik, bildirdiğiniz için çok teşekkürler!
Old 22-09-2011, 22:53   #68
Recep Gürkan KARAKAŞ

Varsayılan Projeye İlgi ve Destek

Projenin herkese yararlı olduğu bir gerçek.
İlginin artan biçimde sürdüğünü ve daha fazla kişinin yardımlaşarak yayar sağladığı, zaman kazandığı tartışılmaz.
Ancak, adliyelerin taşınıp birleşmesini takiben yeni noktaların (Çağlayan) ve (gelecekte Kartal) gibi dikkate alınarak ilanların güncellenmesi gerekmektedir.
Bu konudaki duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler.
Old 29-08-2012, 17:22   #69
Semender33

Stajına yeni başlayacak yeni bir üye olarak sayfayı inceledikçe avukatlık mesleğine olan sevgim arttı. Sayfadaki en güzel projelerden biride Adliyeye Gidiyorum zira öğrenimim boyunca avukat yanında çalışırken çok küçük şeyler için dahi İstanbulda saatlerce Adliyeye gidip gelmek için zaman harcıyorduk. Projede emeği geçenlere ve projeye destek olan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.
Old 27-11-2017, 11:22   #71
Av.Halil İslam Bulut

Ellerinize sağlık iyi bir proje olmuş, mesleki dayanışma açısından fevkuladenin fevkinde.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi