Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

MSN'de kim(ler) sizi arkadan vurdu, hiç merak ettiniz mi?

Yanıt
Old 01-11-2006, 19:03   #1
Tiocfaidh

Mutlu MSN'de kim(ler) sizi arkadan vurdu, hiç merak ettiniz mi?

Sizi MSN listesinden silen dost(!)larınızın kara listesini görmek için;

http://www.blockstatus.com/msn/delete-checker

Sürpriz sonuçlara açık olun
Old 03-11-2006, 00:06   #2
Ayfer Gökçen

Dikkat Daha pratik yol

Sayın Tiocfaidh,
Sizi msn listesinden silenleri görmenin daha pratik yolu var.MSN pencerenizin üst kısmında araçlar menüsü var,Orayı tıklayın ve açılan pencerede seçeneklere girin.Oradan da sol tarafta bulunan "gizlilik" sözcüğünü tıklayın.Küçük bir pencerede tüm listenizi göreceksiniz.İstediğiniz ismin üstüne sağ tıklayın eğer "sil" sözcüğü koyu renkse arkadaşınız sizi listesinden silmiş,eğer "sil" sözcüğü silik bir renkse halâ listesindesin demektir.Buyrun deneyin ve sürprizleri görün
Old 03-11-2006, 00:48   #3
kağanulaş

ben bu sayfanın pek güvenli olduğunu düşünmüyorum. Bir sayfa sizden herhangi bir hesabınızın (bu msn hesabı da olabilir) hem kullanıcı bilgisini hem de şifresini isterse ben o işten kıllanırım. Sonra bu sayfayı kullananların msn hesapları çöktü diye okumalayalım
Old 02-12-2006, 00:04   #4
ergenekon

Bu tarz sitelere fazla güvenmemek lazım.MSN adreslerinden olabiliriz.Saygılarımla
Old 04-12-2006, 19:58   #5
allegria

Alıntı:
Yazan Ayfer Gökçen
Sayın Tiocfaidh,
Sizi msn listesinden silenleri görmenin daha pratik yolu var.MSN pencerenizin üst kısmında araçlar menüsü var,Orayı tıklayın ve açılan pencerede seçeneklere girin.Oradan da sol tarafta bulunan "gizlilik" sözcüğünü tıklayın.Küçük bir pencerede tüm listenizi göreceksiniz.İstediğiniz ismin üstüne sağ tıklayın eğer "sil" sözcüğü koyu renkse arkadaşınız sizi listesinden silmiş,eğer "sil" sözcüğü silik bir renkse halâ listesindesin demektir.Buyrun deneyin ve sürprizleri görün

dediğinizi yaptım bunu öğrenmem iyi oldu gerçekten süprizle karşılaştım
Old 04-12-2006, 20:39   #6
gülşah

arkadaşlar silenleri görebiliyoruz da benim merak ettiğim acaba engelleyenleri nasıl görebiliyoruz? bir bilgisi olan var mı ??
Old 04-12-2006, 23:01   #7
Av. Galip DAĞTEKİN

Sayın Gülşah hanım sorunuzun tam cevabını bilmemekle birlikte www.siberaktif.net hackerlık ve güvenlik sitesi sorunuzun cevabını burada bulacağınızı tahmin ediyorum...Saygılarımla...
Old 04-12-2006, 23:38   #8
Ayfer Gökçen

Neşeli Kolay gelsin

Sevgili Gülşah,
Aşağıda verdiğim linki tıkla ve orada karşına çıkacak olan "messengerdicovery" programını indir.Bu program sayesinde engelleyenleri yani çevirimdışı girenleri görebilirsin.Yani hatta olup da seni engelleyenleri. Ekranın sağ alt köşesinden minik kutular açılıyor ve gireni anında görebiliyorsun.Görmeyi bırak senin sohbet kutunu açtığını bile gösteriyor Yazmasa bile Kolay gelsin

http://program.supermp3.org/messenge...live-8303.html
Old 05-12-2006, 13:29   #10
Veysel

Sayın Tio ve Hocam ; size ne kadar dua etsem azdır. Vay be ! Bu gözler neler gördü neler . İhanet ne ki ? hafif kalır.
Old 19-12-2006, 14:24   #11
niles82

bu msn discovery programı engelleyenleri göstermiyorki. sadece benim engellediklerimi gösteriyor??
Old 19-12-2006, 14:36   #12
Av. Çetin

bu programlar kötü oldu, artık gönül rahatlığı ile kimseyi engelleyemiyecek miyiz
Old 19-12-2006, 16:12   #13
Av.Duygu Işık Behrem

Bu programlardan birinin doğruluğunu denetlemek için bir keresinde bir arkadaşımla çevirimiçi haldeyken, karşılıklı olarak bunu denemiştik. Önce o beni engelledi ve ben kontrol ettim, ardından ben onu engelledim ve kontrol etti. Sonuç doğru çıkmamıştı. O yüzden sizlere tavsiyem hemen sinirlenmeyin ya da üzülmeyin.
Old 19-12-2006, 17:22   #14
Ayfer Gökçen

Neşeli

Sevgili Selin,
Senin engellediklerin belli zaten.Seni engelleyenler msn ye çevirimdışı girdikleri zaman sağ alt köşeden bir kutu çıkıyor ve burdan kimin çevirimdışı girdiğini görüyorsun.Kolay gelsin Sevgilerimle.
Old 19-12-2006, 17:34   #15
Veysel

Sayın Ayfer Hocam ;
- Selim kim?
- Msn' ye çevrimdışı nasıl girilir. ?
- Benimkinde niye kutu çıkmıyor ?

Gerçekten ben teknoloji özürlümüyüm ?
Old 19-12-2006, 18:49   #16
cLaW

Ayfer hocam verdiğiniz linke tıkladığımda çıkan hata aynen şudur:
MySQL ile bağlantı kurulamıyor.

Hata: 1129
Açıklama: Host 'resim' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'
bu programı indirebileceğimiz baska bir link varmıdır?
Old 19-12-2006, 19:51   #17
Ayfer Gökçen

Neşeli "Selim " değil "Selin" :))))

Veysel Bey,
Siz sadece teknoloji özürlü değil,aynı zamanda görme özürlüsünüz

Eğer Selin diye yazdığım ismi "Selim" diye anladıysanız o sizin hatanız

Selin "niles82" in gerçek adı.Selin'den tepki gelir diye bekledim ama sanıyorum yanlış bir şey yapmadım.Gerçek isimleri kullanmak hoşuma gidiyor.

Çevirimdışı nasıl girilir?
MSN de daha şifrenizi yazarken alt kısımda kutu var ve burda msn yi nasıl açmak istediğinizi belirtmenizi isteyen bir kutu vardır.Eğer girer girmez kabak gibi görünmek istemezseniz Çevirimdışı girersiniz ve duruma göre istediğiniz arkadaşınızla konuşursunuz.Bunu yapmak için de tüm listenizdekileri engellersiniz,kiminle konuşmak isterseniz onun engelini kaldırırsınız

Bilmem anlatabildim mi Veysel Bey Daha çok çalışacaksınız çooookkk Sevgiler.
Old 19-12-2006, 23:45   #18
Ayşegül Kanat

Kesinlikle denemeyi istemem. Bilmediğim bir şey bana zarar veremez beni üzemez. Böyle kalsın. Engelleyen arkadaşım, yakınım varsa, bir süre bekler, sonra meraklanır telefonla ulaşmaya çalışırım. "Neden MSN'ye girmiyorsun, kötü bir şey mi var?" diye sorarım. Nasıl yanıt vereceğini ise o düşünsün.=))
Old 20-12-2006, 00:30   #19
Av. M. Yasir Bağce

bu tür programlar çoğunlukla stabil çalışmıyor, hatta çoğu hiç çalışmıyor. arada doğruyu gösterir bozuk saat misali. internette biraz araştırma yaparsanız özellikle yazılım ve hack ile ilgili forumlarda detaylı bilgileri bulabilirsiniz. msn de sizi kimin listeden sildiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz ancak sizi kimin engellediğini öğrenmeniz çok zor. bu programlara ve özellikle sitelere ise hiç itibar etmeyin, boş yere arkadaşlarınızın veya sizin kalbiniz kırılabilir
Old 20-12-2006, 14:20   #20
Veysel

Alıntı:
Yazan Ayfer Gökçen
Veysel Bey,

Çevirimdışı nasıl girilir?
MSN de daha şifrenizi yazarken alt kısımda kutu var ve burda msn yi nasıl açmak istediğinizi belirtmenizi isteyen bir kutu vardır.Eğer girer girmez kabak gibi görünmek istemezseniz Çevirimdışı girersiniz ve duruma göre istediğiniz arkadaşınızla konuşursunuz.Bunu yapmak için de tüm listenizdekileri engellersiniz,kiminle konuşmak isterseniz onun engelini kaldırırsınız

Bilmem anlatabildim mi Veysel Bey Daha çok çalışacaksınız çooookkk Sevgiler.

Anlamaz olurmuyum hocam. Sizden çok şey öğrendim çoooooookkk.

Saygılarımla.
Old 20-12-2006, 17:01   #21
niles82

Veysel bey merhaba ben selin
.........
ayrıca bu program süper calısıyor ama şöyle bir detay var dikkat edilmesi gereken bu programı yüklerken msn messenger programı kapalı olucak,bu program yüklendikten sonra msn messenger programını açıcaksınız. bilginize
Old 24-12-2006, 16:32   #22
niles82

Varsayılan sanırım tehlikeli

discovery programı 1 hafta normal ve sorunsuz çalıştıktan sonra aksamalar meydana getirdi sanırım bilgisayara virüs yerleştiriyor. bazen msn de yazdıklarınız gitmiyor,size gönderilen iletiler size gelmiyor.
.....
lütfen dikkat edin
Old 08-01-2007, 12:40   #23
bozoli

yazık vallahi yazık ihanet entrika her şeyi gösterdi bu program ağlamak istiyorum. şaka şaka ne ağlayacam be kendileri bilir bozzy yine dvm eder her şeye.
Old 28-01-2007, 19:06   #24
avukat zuhal sever

Tiocfaidh çok saol bu program iyi oldu..Biraz üzgünüm ama olsun gerçekler acıdır..
Old 04-02-2007, 12:21   #25
Av. Galip DAĞTEKİN

Msn de sizleri arkadan vuranları yani engelleyenleri görmek için aşağıdaki adrese tıklayın;
http://www.msngeeks.com/index.php?page=deletechecker
ve ayrıca sizinde sildiğiniz ya da kimleri engelediğinizi görmek içinde aşağıdaki adrese tıklayın;
http://www.msngeeks.com/index.php?pa...edeletechecker
kesin sonuç veriyor emin olabilirsiniz ve ayrıca vermiş olduğum site güvenlidir içiniz rahat olsun
Saygılarımla...
Old 05-02-2007, 16:29   #26
Av.Görkem TURGUT

Bu programlar cidden iyi oldu ama programı kullanıp süpriz yaşayanların bozulan ruh sağlıklarını düzeltecek bir programda var mı acabaVarsa çok makbule geçerBilgilerinize...
Old 07-02-2007, 18:42   #27
kağanulaş

sayın westinglove daha önce de söylemiştim, bu tür adresleri girip msndeki kullanıcı ID'nizi ve şifrenizi yazmanız ciddi problemlere neden olabilir. Soylememe rağmen dayanamadım girdim, şimdi mailimde problem var
Old 14-02-2007, 18:35   #28
Av. Galip DAĞTEKİN

Sayın Kağan Bey çok haklısınız bu siteler hakkında söyledikleriniz çok doğrudur...Ama bu yukarıda linkini vermiş olduğum siteyi aldığım formlarda da güvenli rahat kullanabilirsiniz gibi yorumlar vardı.Biraz da buna güvenerek verdim; kendimde kullandım...Bütün herkese son bi tavsiyem olacak her ay ya da 15 güne bir şifrenizi değiştirmenizde yarar vardır çünkü bu internet ortamında neyin ne olacağı belli olmaz...Saygılarımla...
Old 04-03-2007, 21:52   #29
Batu Han

en güzeli msn listemizdeki herkezi toptan engelleyip, günlük hayattaki kişisel ilişkilerimizi de zehir zemberek bir konuşmanın ardından kesmek!!!
Old 04-03-2007, 22:51   #30
_Halise_

Mutlu

Kimse beni engellememişşşş ve de silmemişş
teşekkürlerrr

umarım bilgisayarımda bir problem olmazzz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi