Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Old 09-06-2010, 21:23   #1411
Av.Cengiz Aladağ

Bugün kendim için birkaç kez "bana ne" dedim.
Old 16-06-2010, 07:02   #1413
kordelya

Kafa karışıklığının kolay geçmeyeceğini bildiğim için kendimi rahat bırakmaya karar verdim, bakalım uygulamada ne kadar etkili olacağım???
Old 18-06-2010, 12:11   #1414
ege

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
"Hala vakit var" dedim...
belki de öyle sanıyoruz..

bugün yine çok sevdiğim bir dostumu (ve meslekdaşımı) kaybettim..ölüm ne kadar vakit olduğunu önceden bildirmiyor iyi ki..
Old 18-06-2010, 12:19   #1415
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ege

bugün yine çok sevdiğim bir dostumu (ve meslekdaşımı) kaybettim..ölüm ne kadar vakit olduğunu önceden bildirmiyor iyi ki..

Başınız sağolsun. Ümit ses tonunu kıskandığım ender insanlardandı. Toprağı bol olsun.
Old 18-06-2010, 20:36   #1416
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan ege

Başınız sağ olsun.
Old 19-06-2010, 10:48   #1417
Armağan Konyalı

Ümit Aydil bir yıldızdı: Yol gösterici, tutarlı, şiirsel, romantik, insanların içine doğan bir insandı. Her zaman da öyle olacak. Kutup yıldızına her baktığımda onu göreceğim.

Ne var ki, kutup yıldızı onun kadar güzel şiir okuyamıyor.
Old 23-06-2010, 07:47   #1418
kordelya

Bugün kendim için "yeniden" demenin ne kadar güzel olduğunun farkına vardım...
Old 23-06-2010, 08:35   #1419
Av.Denizcan Sarıkaya

Bugün kendim için bir bilet alayım ve gideyim şu Ankara dan
Old 23-06-2010, 08:43   #1420
kordelya

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
Bugün kendim için bir bilet alayım ve gideyim şu Ankara dan

Aaaa aşkolsun ben de kendim için bilet Ankara'ya gelmek için çırpınıyorum burda, kaçılır mı o şehirden
Old 23-06-2010, 09:10   #1421
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan kordelya
Aaaa aşkolsun ben de kendim için bilet Ankara'ya gelmek için çırpınıyorum burda, kaçılır mı o şehirden
çırpınmak mı ..efendim benim ki terk etmek değil anlaşarak ayrılmak
Old 23-06-2010, 15:21   #1422
ege

HER ŞEY YETERLİ OLSUN

Seni ayakta tutmaya yetecek kadar
Güzelliklerle dolu bir yaşam sürmeni dilerim.

Aydınlık bir bakış açısına sahip olmana
Yetecek kadar güneş diliyorum.

Güneşi daha çok sevmene
Yetecek kadar yağmur diliyorum.

Ruhunu canlı tutmaya yetecek kadar
Mutluluk diliyorum.

Yaşamdaki en küçük zevklerin daha büyükmüş
Gibi algılanmasına yetecek kadar acı diliyorum.

İsteklerini tatmin etmeye yetecek kadar
Kazanç diliyorum.

Sahip olduğun her şeyi taktir etmene
Yetecek kadar kayıp diliyorum.

Son 'Elveda'yı atlatmana yetecek kadar
'Merhaba' diliyorum..

(ABORJİN duası imiş.. çok beğendim)
Old 24-06-2010, 07:12   #1423
kordelya

Bugün o kadar yorgunum ki dinlenmeye ihtiyacım var ama hayat kendim için buna bile izin vermiyor
Old 24-06-2010, 07:13   #1424
kordelya

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
çırpınmak mı ..efendim benim ki terk etmek değil anlaşarak ayrılmak

Aman efendim anlaşarak bile ayrılmak zordur o şehirden insanın içini burkar, aaah aahhh ben nasıl da severim Ankara'yı....
Old 25-06-2010, 09:12   #1425
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan kordelya
Aman efendim anlaşarak bile ayrılmak zordur o şehirden insanın içini burkar, aaah aahhh ben nasıl da severim Ankara'yı....
Aynı Ankara dan bahsettiğimize göre emin olmasam da .sizin Ankara aşığı olmanızdaki sebepleri bilebilirsem belki ben de aşık olabilirim ..siz de böylece büyük bir sevaba girersiniz. ....yanılıyorsam affola
Old 25-06-2010, 13:34   #1426
kordelya

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
Aynı Ankara dan bahsettiğimize göre emin olmasam da .sizin Ankara aşığı olmanızdaki sebepleri bilebilirsem belki ben de aşık olabilirim ..siz de böylece büyük bir sevaba girersiniz. ....yanılıyorsam affola

Üniversite hayatım Ankara'da geçti 4 yıllık çok eğlenceli bir dönemdi, tüm arkadaşlarım ve güzel anılarım var orada bu nedenle çok seviyorum Ankara'yı; bir şehri sevdiren içindekiler ve yaşadıklarınızmış öyle derdi babaannem haklıymış yaşadıkça görüyorum, Dilerim Ankara size de sevdirir kendini en az benim sevdiğim kadar
Old 25-06-2010, 18:26   #1427
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan kordelya
Üniversite hayatım Ankara'da geçti 4 yıllık çok eğlenceli bir dönemdi, tüm arkadaşlarım ve güzel anılarım var orada bu nedenle çok seviyorum Ankara'yı; bir şehri sevdiren içindekiler ve yaşadıklarınızmış öyle derdi babaannem haklıymış yaşadıkça görüyorum, Dilerim Ankara size de sevdirir kendini en az benim sevdiğim kadar
teşekkür ederim ilişkimizi tekrar gözden geçireceğim
Old 26-06-2010, 12:09   #1428
Gülümse

Can dostumla buluştum. Onu en sevdiği sanatçının "Edip Akbayram"ın konserine götürdüm...
Old 26-06-2010, 12:21   #1429
Chi

Alıntı:
Yazan Av.Habibe YILMAZ KAYAR
Günaydın ,
Bu gün benim payıma sabahın ilk ışıklarında bir kumru sesi,ilkbahar kokusu,kaldırım kenarından fışkırmış yaban bir çiçek,bahçenin bir kenarındaki küçücük nar ağacının inanılmaz duruşu,bir otomobilin üstüne cıkıp uyumaya dalan bembeyaz bir kedicik düştü,gülümsedim hayata...
Günaydın hayat))

Çok güzel

Birileri veya bir şey için sürekli bir şey yapıyor durumunda olabiliriz... Ki, çoğunlukla böyle geçiyor zaman. Biz yaptıklarımızla sürekli kendimizi ifade ediyoruz. Yaptığımız her etkinlikle kendimizi oluşturuyoruz.
Kendimiz için bir şey yapmanın yolunun dışımdaki herşey için bir şeyler yapmaktan geçtiğini düşünüyorum.
Ve yukarda, mesajda yazdığı gibi ... Kendimizi ve yaşamı algılayarak, farkederek yaşamak kendimiz için yapabilecğimiz en iyi şey
Old 30-06-2010, 12:50   #1430
kordelya

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
teşekkür ederim ilişkimizi tekrar gözden geçireceğim

İşte buna çok mutlu oldum
Old 01-07-2010, 13:30   #1431
Av.Özgür KARABULUT

Varsayılan Dut yedim :)

Bugün değildi ama bu hafta içinde kendim için birşey yaptığım tek sabahtı:

İşe giderken yolda gördüğüm dut ağaçlarına saldırdım :

Old 02-07-2010, 09:09   #1432
kordelya

Bugün kendim için "oluruna bırakmayı" öğrenmeye çalışıyorum, başarılı olmam için şans dileyin olur mu
Old 04-07-2010, 14:36   #1433
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan kordelya
Bugün kendim için "oluruna bırakmayı" öğrenmeye çalışıyorum, başarılı olmam için şans dileyin olur mu
bol şanslar
Old 04-07-2010, 18:33   #1434
Av.Suat Ergin

Dün Adli Tip için yapılan toplantıya; İzmir'e gitmiştim. Bugün kendim için döndüm.
Old 05-07-2010, 07:20   #1435
kordelya

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
bol şanslar

Teşekkür ederim
Old 09-07-2010, 19:40   #1436
Av.Denizcan Sarıkaya

Bugün başkası için bir şey yaptım ve içim garip bir huzurla doldu
Old 12-07-2010, 07:02   #1437
kordelya

Bugün kendim için "huzur" treninin yakınlarda bir yerde olduğunu düşünerek rahatlamaya çalıştım...
Old 12-07-2010, 14:48   #1438
FATGUN

bugün bir hiçliğin ortasında olup olmadığımı düşünüp durdum adliyeden dönerken...
Old 13-07-2010, 14:50   #1439
Gülümse

Bugün kendim için cep telefonuma geri döndüm... Efendim her sene bugünlerde tüm yeğenlerim başıma toparlanırlar. Genelde çok tatlı ve neşeli zaman geçiririz.

Bu sene yeğenlerimden biri (nasıl olsa kendisinden sakınmayacağım düşüncesiyle) cep telefonuma el koydu... Bizim telefon "Gitti gelmez, uçtu konmaz" misali bir daha geri gelmedi. Geri geldiğindeyse senelerin yorgunu olan cep telefonum hayata küstü.

Hemen görenlerin buharlı ile çalıştığını düşündükleri eski model olan cep telefonumu çekmecemden çıkardım. Baktım kendileri sık sık kapanıp duruyor, oğlumun kullanmadığı eski model iphone kullanmaya başladım.

Kısaca, bugün kendim için cep telefonu hizmetlerine geri döndüm...
Old 13-07-2010, 16:12   #1440
Av.Mehmet Saim Dikici

Bugün, kızımın avukatlık mesleğini sevmesi için çaba sarfettim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 2 (0 Site Üyesi ve 2 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi