Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Old 24-11-2009, 08:05   #1291
supernatural

Neşeli

Bugün kendim için uyuyacağımAyrıca yıkılan bayram tatili hayallerim için yanacağım
Old 24-11-2009, 08:21   #1292
kordelya

Bugün kendim için sakin bir gün geçirmeyi planlıyorum bakalım ne kadar başarılı olacağım?
Old 26-11-2009, 14:58   #1296
Av.Turan

Alıntı:
Yazan supernatural
Bugün kendim için sakin olmayı deneyeceğim
mutlu olmayı dene
Old 26-11-2009, 18:16   #1297
üye8180

Alıntı:
Yazan Av. Turan
mutlu olmayı dene

Bir de sorgulamamayı, o neden böyle, bu neden şöyle dememeyi...

Mutluluk, az düşünmekte belki...
Old 26-11-2009, 20:17   #1298
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için, Beyoğlu'na gittim. Hava güzeldi ve İstiklal yine harikaydı. Alışveriş yaptım. Hacı Abdullah'ın nefis yemeğini yedim. Kendimi ödüllendirdim.
Old 26-11-2009, 21:00   #1299
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

deme şu niçin şöyle herşeyi olduğu gibi kabullenmek, birşeylerde art niyet aramamak ve mutlu olmayı gerçekten istemek gerek
Old 26-11-2009, 21:10   #1300
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

dostum sanırsam bu benim için imkansız bişey

Alıntı:
Yazan Av.Turan
mutlu olmayı dene

zaten mutluyum sadece insanın istemediği şeyler vardır sinirlenir benim durumumda o
Old 26-11-2009, 21:14   #1301
Av.Turan

Alıntı:
Yazan supernatural
zaten mutluyum sadece insanın istemediği şeyler vardır sinirlenir benim durumumda o
bazan affetmeyi dene. hata yapmak bizden affetmek senden olsun ama bence herşeyin güzel yanlarınıda görmeden geçme. o zaman mutlu olursun. Hayatta mutluluklar dileğimle iyi bayramlar
Old 26-11-2009, 21:19   #1302
Av.Turan

Kendim için herkese iyi bayramlar dileyerek tüm bayram süresince çalışıp eldeki işleri toparlayacağım
Old 30-11-2009, 20:30   #1303
suskun_juliette

İki hafta önce çok ağır bir grip geçirmiştim,meğer domuz gribi olmuşum.Bugün kendimle gurur duydum o hastalık bile bana işlemedi,helal olsun bana!
Old 30-11-2009, 20:31   #1304
Refya

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
İki hafta önce çok ağır bir grip geçirmiştim,meğer domuz gribi olmuşum.Bugün kendimle gurur duydum o hastalık bile bana işlemedi,helal olsun bana!
Geçmiş olsun, atlatmanıza sevindim.
Old 30-11-2009, 20:41   #1305
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan refya
Geçmiş olsun, atlatmanıza sevindim.

Teşekkür ediyorum
Old 30-11-2009, 22:16   #1306
ege

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
geçmiş olsun

sanırım bende domuz gribiyim,3 gün önce kırıklıkla başladı ve 3-4 saat içinde 39.5 ateşim oldu. şimdi o kadar yükselmiyor ama öksürük ve acaip kırıklık beni yorgun düşürüyor. Dr. da "başka ne yapsak bilmem ki" dedi "adaçayı ıhlamur, grip ilaçları (threaflu vb.) ve kesin evde yatmak lazım" dedi.
benimse yarın adliyede olmam gerek..
hani damdan düşenin halinden yine bir damdan düşen anlar mış ya,
başka birşey yapmak lazım mı?? diye soracaktım..
daha hızlı iyileşmek için
Yoksa domuzları ve griplerini geri püskürteceğimden eminim
Old 30-11-2009, 22:26   #1307
Refya

Alıntı:
Yazan ege
geçmiş olsun

sanırım bende domuz gribiyim,3 gün önce kırıklıkla başladı ve 3-4 saat içinde 39.5 ateşim oldu. şimdi o kadar yükselmiyor ama öksürük ve acaip kırıklık beni yorgun düşürüyor. Dr. da "başka ne yapsak bilmem ki" dedi "adaçayı ıhlamur, grip ilaçları (threaflu vb.) ve kesin evde yatmak lazım" dedi.
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
Adliyeye giderken, maske takmayı ihmal etmeyin
Old 30-11-2009, 22:59   #1308
inci_hukuk

bu gün kendim için birşeyler yapayım dedim ve at çiftliğine gittim ata bindim....harika bi gündü.... herkese tavsiye ederim hayatnızda güzel bir yer bırakacağına inaniyorum ;özellikle hayvansever dostlar için...
Old 01-12-2009, 02:41   #1309
ltınbilek

Alıntı:
Yazan ege
Yaşamın gerektirdiği yoğun günlük koşuşturmalar içinde ,aslında ne kadarını kendimiz için koştuğumuzu düşündüğüm çok olmuştur.
Vekaleten stres, vekaleten zamana karşı yarış,sorumluluk,yorgunluk ve uykusuzluk..derken bir bakıyoruz ki,mesleki hazlarımız gittikçe azalmaya başlamış,(çünkü daha seçici olmaya başlamışız), ama artan bir tempo ile vekaleten yüklendiklerimizi asaleten de yerine getirmeye başlamışız..

Aslında tehlikeli bir soru bu ama ; "Bugün Kendimiz için NE yaptıK?" hadi biraz düşünelim

Belki,bir şarkı söyledik,yeni bir şiir okuduk,yağmurda ıslandık,bir sokak köpeğini sevdik,sevdiğimiz birine rastladık..

Bu Lokalde kendimize biraz zaman ayırmaya ne dersiniz?

ben şiirleri severim mesela

Değerli dostum! Mesleğe başladığımızdan bu yana vekaleten geldik.Vekaleten devam ediyoruz.Umarım vekaleten veda etmeyiz saygılarımla
Old 01-12-2009, 03:43   #1310
BUSRA1907

bugün kendim için sabahın 7inden gecenin 3üne kadar roma hukuku ve genel kamu çalıştım..
Old 01-12-2009, 11:16   #1311
supernatural

Neşeli

Bugün kendim için büyük bir söz verdim bakalım tutabilecek miyim
Old 01-12-2009, 20:46   #1312
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan ege
geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun,syn Ege.Bol bol istirahat etmeniz gerekiyor gerçekten.Eğer bu imkanınız bulunmuyorsa,ballı süt içmenizi önerebilirim.Boğazınızı ve ciğerlerinizi yumuşatacaktır.Onun haricinde çok kalın kazaklar giymeyin,yoksa daha kötü hasta olabilirsiniz.Mutlaka hırkanız olsun yanınızda.Ve moralinizi çok yüksek tutun,neşeniz bol olsun,yoksa o hastalık psikolojisiyle uzun süre bu merete katlanıyorsunuz.Tekrar acil şifalar diliyorum.
Old 02-12-2009, 22:33   #1313
ege

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Çok geçmiş olsun,syn Ege.Bol bol istirahat etmeniz gerekiyor gerçekten.Eğer bu imkanınız bulunmuyorsa,ballı süt içmenizi önerebilirim.Boğazınızı ve ciğerlerinizi yumuşatacaktır.Onun haricinde çok kalın kazaklar giymeyin,yoksa daha kötü hasta olabilirsiniz.Mutlaka hırkanız olsun yanınızda.Ve moralinizi çok yüksek tutun,neşeniz bol olsun,yoksa o hastalık psikolojisiyle uzun süre bu merete katlanıyorsunuz.Tekrar acil şifalar diliyorum.

Çok teşekkür ederim sevgili juliette

bugün dahada iyiydim, hatta ben hasta falan değilim dedim ,ofise uğrayıp dosyalar aldım.
Domuzları ve griplerini geri püskürtmeye başladım yani

(Ama galiba bir kaç güne daha ihtiyaç var hakikaten çok yorgun hissettim kendimi. )
Old 02-12-2009, 23:04   #1314
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ege
Çok teşekkür ederim sevgili juliette

bugün dahada iyiydim, hatta ben hasta falan değilim dedim ,ofise uğrayıp dosyalar aldım.
Domuzları ve griplerini geri püskürtmeye başladım yani

(Ama galiba bir kaç güne daha ihtiyaç var hakikaten çok yorgun hissettim kendimi. )

Geçmiş olsun..
Mecbur kalmadığınız takdirde parmağınızı bile kaldırmayın, cidden fena sarsıyor, kendinizi yormayın..
Old 07-12-2009, 08:25   #1315
kordelya

Bugün kendim için sabırlı ve dirayetli olup sınav sonucuna bakmaya karar verdim. İnşaallah bu soğukkanlılığımı sınav sonucunu görünce de koruyabilirim
Old 07-12-2009, 19:55   #1316
suskun_juliette

Bugün kendim için bir sürü makyaj malzemesi aldım.Böylelikle dünyada makyaj malzemesi kıtlığı olsa ben yine de rahatça yapabilirimGelin ruh halimi görün,kendimi mükemmel hissediyorum.
Old 07-12-2009, 21:23   #1317
Gülümse

Alıntı:
Yazan inci_hukuk
bu gün kendim için birşeyler yapayım dedim ve at çiftliğine gittim ata bindim....harika bi gündü.... herkese tavsiye ederim hayatnızda güzel bir yer bırakacağına inaniyorum ;özellikle hayvansever dostlar için...

At binmeye devam mı diye sorsam ?

Efendim son zamanlarda kendim bir şey yapma fırsatım olmadı. Geçen gün Adli Tip dostumla telefonda konuşurken kuaföre gidip saçlarını kestirmekten bahsetti. Telefonu kapattıktan sonra düşündüm bizim "cennetten düşen" erkek haliyle kuaföre gidiyorsa benim hatun hatun evde oturmasının anlamı yok. Bende kalkıp kuaföre gittip radikal bir kararla saçımın belli bir kısımını kırmızıya boyattım...
Old 07-12-2009, 21:25   #1318
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
At binmeye devam mı diye sorsam ?

Efendim son zamanlarda kendim bir şey yapma fırsatım olmadı. Geçen gün Adli Tip dostumla telefonda konuşurken kuaföre gidip saçlarını kestirmekten bahsetti. Telefonu kapattıktan sonra düşündüm bizim "cennetten düşen" erkek haliyle kuaföre gidiyorsa benim hatun hatun evde oturmasının anlamı yok. Bende kalkıp kuaföre gittip radikal bir kararla saçımın belli bir kısımını kırmızıya boyattım...

Haftaya bende kestireceğim...
Old 07-12-2009, 21:26   #1319
Gülümse

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Haftaya bende kestireceğim...

Size de mor rengi tavsiye ederim...
Old 07-12-2009, 21:29   #1320
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Size de mor rengi tavsiye ederim...

Patlıcan moru mu?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi