Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 02-04-2007, 21:10   #151
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Turan Paşa
Bugun insanlik icin ne yaptin? Icin rahat mi?

Ahu bu soruna cevap veriyorum.

Bu gün kendim için küçük insanlık için büyük bişiy yaptım. Onlara yarın elimden geldiğince yardım etmek sorunlarına çare olmak için çalışıp kendimi hazırladım.

Harika, insanliga hizmetlerinizin devam etmesi dilegiyle!
Zaten sizin de imzaniz bir nev'i cevap benim soruma
Darisi herkesin basina!
Old 02-04-2007, 21:13   #152
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Darisi herkesin basina!

İtiraf ediyorum: Kesinlikle!
Old 02-04-2007, 21:15   #153
A.Turan

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Doğrusu yeni görünümünüzü ben de pek beğendim. İsim de avatar da yakışmış!

Sayın Demirel, bu gün iltifat kabul günümde bulunoyurum. Böyle giderse çok çok şişeceğimi düşündüğümü itiraf ediyorum

Değerli dostlarım siz genede iltifata devam ediniz. Marifet iltifata tabidir derler eski paşalar
Old 02-04-2007, 21:18   #154
A.Turan

Bu arada bişiyind ikkatimi çektiğini itiraf etmeliyim. Site ve forum yöneticileri bizim gibi sıradan üyelerden farklı avatar kullanmak hakkını haiz olduklarını Sayın Demirel ve Sayın Ahu'nun avatarlarından anladığımı itiraf ediyorum.
Sayın demirel yeni avatarınız çok güzel olmuş..
Old 02-04-2007, 21:19   #155
Cest la vie

Ben siz oncekini begenmiyordunuz diye degistirmistim, benimki guzel olmamis mi?
Kiskandigimi itiraf ediyorum.
Old 02-04-2007, 21:25   #156
A.Turan

Aaraştırmacı gazeteci ve tam teçhizatlı casus kılığındaki avatar çok hoş ve komik Ahucuk)
Old 02-04-2007, 21:28   #157
Av.Mehmet Saim Dikici

Ya benim zavallı avatarım? Yok mu itiraf edecek? Nerde bu millet...
Old 02-04-2007, 21:35   #158
A.Turan

Saim paşam, sizin bu avatarınıza bir çok ( çoguda numaradan ah ne hayvansever desinler diye) iltifat gelmesi icap ediyordu. Diyorumki acaba hayvan hakları hçg diye bir forum mu açsak. Aslında açtığımı düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 03-04-2007, 15:26   #159
Jeanne D'arc

Sayın Turan Paşa,
Söz avatardan açılmışken; daha dikkatli olduğunuzu düşündüğümü ancak hayal kırıklığına uğradığımı itiraf ediyorum.

Alıntı:
Yazan Turan Paşa

Site ve forum yöneticileri, bizim gibi sıradan üyelerden farklı avatar kullanmak hakkını haiz olduklarını...

Lololistan'ınızda taş üstünde taş, boyun üstünde kelle bırakmamanıza, ferman üstüne ferman buyurmanıza ve dahi mahlasınızdaki koskoca "Paşa" titrine ve dahi paşalığınıza layık libasınıza rağmen; terk-i diyar ve tedbil-i forum edince, sessiz sedasız "sıradan üye'liği" kabulünüze şaşırdığımı ve ancak işbu hali, yüce Admin'in -bilinçaltınıza işlemiş- kudretine bağladığımı itiraf ediyorum.
Old 03-04-2007, 15:43   #160
A.Turan

Sayın D'arc,
Bizim paşalığımızın kılıcı Lolistan da keser. Biz haddimizi biliriz.
Sözlerimiz ölçülerek ve biçilerek söylenmiştir.
Admin'inin kudreti değil de ona karşı saygımız desek.
Bu cevabın sonunu itiraf ederimle bitiremediğimi itiraf ediyorum
Old 03-04-2007, 15:48   #161
Jeanne D'arc

Sayın Turan Paşa,

Bu yazınız, iletimin ikinci kısmına el-cevap. Birinci kısmı neden es geçtiğinizi merak ettiğimi itiraf edeyim tam olsun, oh olsun.
Old 03-04-2007, 15:49   #162
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Admin'inin kudreti değil de ona karşı saygımız desek.

İşte bir paşaya yaraşır cümle örneği. itiraf ediyorum.
Old 03-04-2007, 17:48   #163
persona

yaklasik 1 aylik uyelik boyunca 3 forum konusu acmama karsin kimsenin yanit yazmamasi (sanirim bu THS tarihinde rekor) sonucu kendimi surudeki siyah koyun gibi hissettigimi itiraf ediyorum, sanirim bu forum acma isini ustalara birakmak en iyisi...
Old 03-04-2007, 18:13   #164
Cest la vie

Alıntı:
Yazan persona
yaklasik 1 aylik uyelik boyunca 3 forum konusu acmama karsin kimsenin yanit yazmamasi (sanirim bu THS tarihinde rekor) sonucu kendimi surudeki siyah koyun gibi hissettigimi itiraf ediyorum, sanirim bu forum acma isini ustalara birakmak en iyisi...
Cok erken pes ettiginizi dusundugumu itiraf ediyorum.
Bu iste ustalik yok ki!
Ayrica o actiginiz konulari farketmedigimi de itiraf ediyorum
Ama yogunluktan son zamanlarda bir cok seyi okuyamadagimi da bir onceki itirafima mazeret olarak itiraf etmem gerekir.
Old 03-04-2007, 18:16   #165
Cest la vie

Ayrica bu mesajimdan sonra acmis oldugunuz konulari aradim da, hic forum acmamissiniz gorunuyor? Acaba teknik bir hata mi, yoksa yanlislikla acamadiniz mi? Linkleri verebilir misiniz?
Old 03-04-2007, 18:34   #166
persona

sanirim sistem, bu basarisiz girisimleri elemine ediyor (hakli olarak tabiki) ...
ama bu yureklendiren mesaj icin tesekkurler.
pes etmek yok...

utanarak veriyorum
http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=12807

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=12894
Old 04-04-2007, 15:13   #167
*sinequanon*

Alıntı:

Sayın persona,
İtiraf ediyorum açtığınız forum başlıklarını az önce okudum ve çok da güzel konulardı.Yalnızca ben de Sn. Turan gibi daha kısa olsalar daha çok okunacaklarını düşündüm.Okunmamaları ilgi çekici olmadıklarından değil sadece çok uzun olmalarından kaynaklanıyor.Yoksa emin olun "persona non grata" değilsiniz

Saygılar...
Old 04-04-2007, 15:45   #168
persona

galiba her konuda oldugu gibi ,bu konuda da biraz pratik yapmak sart... ne demisler practice makes perfect
Old 05-04-2007, 08:25   #169
av.sally

Mailimde THS tarafından teşekkür notu geldiğini gördüğümde itiraf ediyorumm inanılmazz mutlu oluyorrrrummm.İtiraf ediyorum sanırım kendimi daha önemli hissediyorumm)
Old 05-04-2007, 09:49   #170
av.sally

Tıpkı şimdi olduğu gibi Sayın Işıl Hanıma ve Admine ayrıca burdan da teşekkürler
Old 05-04-2007, 20:53   #171
A.Turan

Sabahları THS.strse.son.com'a baktıktan sonra işe başladığımda daha stressiz olduğumu itiraf ediyorum
Old 06-04-2007, 23:15   #172
Cest la vie

Artik strese-son.com kisminda darbe-pasa konusunda ayni seylerin birbirini tekrarladigini dusundugumu,
bu nedenle o alandan sIkIlmaya basladigimi,
eskisi gibi yaratici eglence anlayisina geri donulmesinin beni cok mutlu edecegini,
ancak bunu orda soylemeye cekindigimi

itiraf ediyorum.
Old 06-04-2007, 23:21   #173
Jeanne D'arc

Malum forumdan sıkılanın, kendini THS İtiraf.com'a attığını düşündüğümü itiraf ediyorum. )
Old 06-04-2007, 23:24   #174
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Malum forumdan sıkılanın, kendini THS İtiraf.com'a attığını düşündüğümü itiraf ediyorum. )

D'arc'in da kendini bu sebeple bu foruma atip atmadigini merak ettigimi itiraf ediyorum.
Old 06-04-2007, 23:30   #175
Jeanne D'arc

"Şu karşı tepeler hep benim Ahu'cum" derkene, hatırlayamamana şaşırdığımı itiraf ediyorum.
Old 06-04-2007, 23:42   #176
Kadir COŞKUN

İtiraf edenlere hayran olduğumu itiraf ediyorum
Old 06-04-2007, 23:59   #177
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av.Kadir COŞKUN
İtiraf edenlere hayran olduğumu itiraf ediyorum
Artik kendinize de hayran oldugunuzu dusundugumu itiraf ediyorum.
Old 07-04-2007, 00:22   #178
Kadir COŞKUN

Alıntı:
Yazan Ahu
Artik kendinize de hayran oldugunuzu dusundugumu itiraf ediyorum.

İtiraf ederken kendime hayran olmayacağımı yazmayı unuttuğumu itiraf ediyorum.
Old 07-04-2007, 10:32   #179
Av.Turhan Demiroğlu

Alıntı:
dusundugumu,
USA'ya Türkçe -karakter sahibi- klavye ihracatı işine el atmak gerektiğini ciddi ciddi düşünmeye başladığımı itiraf ediyorum.
Old 07-04-2007, 12:32   #180
Jeanne D'arc

Sayın Av.Turhan Demiroğlu'na katıldığımı; klavye dediğinin,az buçuk "kişilikli" olması lazım geldiğini düşündüğümü itiraf ediyorum.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05010390 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.