Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Çalışma Grupları Hakkında THS Hukuk Çalışma Grupları [HÇG] hakkında sohbetler, yeni grup önerileri, mevcut gruplara davet mesajları ve gruplar arası iletişime yönelik genel forum [THS Hukuk Çalışma Grupları Hakkında Detaylı Bilgi]

Anket Sonucu: Sigorta Hukuku Çalışma Grubu Açılırsa katılır mısınız?
Evet bu HÇG'ye katılırım ve aktif olarak makale yazmak vs. faaliyetlere katılımda bulunurum. 40 70,18%
Katılmayı düşünürüm ancak kesin değil. 17 29,82%
Oy Verenler: 57. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 217)

Sigorta Hukuku Çalışma Grubu

Yanıt
Old 01-02-2008, 19:40   #31
Admin

Sayın Trinity ve Sayın Av.Sibel GÜRSEL'in HÇG'ye katılımını yaptım.

Bu arada diğer katılmak isteyen üyelerimiz aşağıdaki adımları takip ederek de katılabilirler:

1- THS Çalışma Gruplarına katılma sayfamıza gidiniz:
http://www.turkhukuksitesi.com/profi...editusergroups

2- En Altta "İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Çalışma Grubu " yanındaki "Gruba Katıl" kutusunu işaretleyip, onun altındaki Gruba Katıl Düğmesine basınız.

3- "Başvuru Notu" bölümüne sigorta hçg'ye katılmak istediğinizi belirtiniz.

Sn.Engin Özoğul sizi onaylayacak ve alana erişiminiz açılacaktır.
Old 12-02-2008, 11:28   #32
Meryem DUYUL ERDOĞAN

Varsayılan Hayırlı olsun...

sayın meslektaşlarım,

dört gözle sigorta hukuku çalışma grubunun açılışını bekliyordum.Nihayetinde bana yollanan özel mesajla grubun kurulacağını öğrenmiş bulunmaktayım.Bu grubun kurulmasına ön ayak olan meslektaşım sayın Hartavi'ye teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.Ben de varım...

Saygılarımla
Av.Meryem DUYUL ERDOĞAN
Adana Barosu
Old 22-02-2008, 13:26   #35
Av.Selim HARTAVİ

Varsayılan Sigorta Hukuku Çalışma Grubu Toplantısı Hakkında

Toplantı Tarihi : 22.02.2008
Toplantı Yeri : http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=24126 bu linke ulaşamıyorsanız avukatselim@hotmail.com
Toplantı Saati : 20.00

GÜNDEM:

1- Çalışma Grubumuz Katılımcılarının tespiti.
2- Koordinatör adayları ve koordinatör seçimi
3- Sigorta Hukuku Çalışma Grubu üyelerinin çalışma konularının şekli ve faaliyetlerinin görüşülmesi
4- Periyodik Toplantı için uygun tarihlerin belirlenmesi
5- Dilek ve Temenniler.
Old 23-02-2008, 16:14   #36
Av.Selim HARTAVİ

Sn Meslektaşlarım

Sigorta Hukuku Çalışma Grubu Toplantısıyla ilgili olarak görüş ve yorumlarınızı belirteceğiniz forum adresine ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız...

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=24888
Old 25-02-2008, 12:05   #37
konkhra

Alıntı:
Yazan Av.Selim HARTAVİ
Sn Sibel hanım hoşgeldiniz aramıza
Sayın meslektaşım çalışma grubunuza katılmak va katkıda bulunmaktan mutlu olduğumu bildirir çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Old 29-05-2008, 16:29   #38
Av.Menekşe İlhan Tığ

En büyük sorunlardan biri de sigorta şirketleri ile ilgili ihtilaflarda yaşanmaktadır. bu sebeple sizleri desteklemekteyim.
Old 15-06-2008, 21:31   #39
şeker

merhaba.. bende katılmak istiyorum ama daha öğrenciyim istediğiniz verimde olmayacağımdan çekindiğim için uzun suredir mesaj atıp atmama konusunda çelişkideydim ama bir yerlerden başlamak lazım.. beni de aranıza alırsanız bende dahil olmak isterim
Old 08-11-2008, 22:03   #40
lawyercakir

Varsayılan Kayseri Barosu'nda görev yapan bir kaç genç meslektaş olarak

Geçen hafta baroda otururken artık sadece kararlarla ,önümüze gelen konularda kısmi bilgilerle değil ,çeşitli konularda genel bilgi doktrinel okumalar yapmaya karar verdik ve ilk konu olarak Sigorta Hukuku'nu seçtik sizlerden de faydalanacağımızı ,çalışmalarımızı sizlerle paylaşacak olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.
Old 28-01-2009, 09:43   #41
Murat Özyılmaz

Bu yararlı çalışmaya ben de katılmak isterim.
Old 06-02-2009, 19:39   #42
münzevi hukukçu

Merhaba,
ben de Yapı Kredi sigorta bünyesinde çalıştım bir sene. elimden gelen bilgi paylaşımına , yeni içtihatların kritiğini ve takibini yapmaya varım.

saygılar..
Old 25-02-2009, 18:23   #43
Av.Şenel DELİGÖZ

Çalışma grubuna kesinlikle katılmak ve katkıda bulunmak isterim.
Old 31-03-2009, 10:10   #44
angel82

bende kesinlikle katılmak isterim bu çalışmaya
Old 18-05-2009, 18:51   #45
Malik Eskişehirli

Çalışma Grubu açılması için yeterli üye sayısına ulaşılamamıştı. Şimdi hangi durumda acaba?
Old 23-05-2009, 11:19   #46
Av. Fatih KARACA

Sn. Meslektaşlarım,

Henüz üye sayısı arzu ettiğimiz seviyede değil. ancak bu, sigorta konusundaki görüş, öneri ve sorularımızı yazmamıza engel değil diye düşünüyorum.
İsteyen herkes, buraya yazabilmeli ve cevap alabilmeli. Böylece, bir süre sonra "meslektaşların soruları" bölümüne de önemli katkılar sağlayabiliriz.

İyi çalışmalar dilerim.
Old 15-11-2009, 18:25   #47
Admin

Sigorta Hukukuna ilişkin bir çalışma grubu açılması ile ilgili halen istek varsa aşağıdaki iki başlığın okunmasını rica ediyorum:
1- http://www.turkhukuksitesi.com/showp...35&postcount=4
2- http://www.turkhukuksitesi.com/showp...67&postcount=3 (Cevap no 6).

Bu konudaki yeni kriterlerimize olumlu bakan ve katılım sözü veren üyelerimizin projemize eklenmesini istedikleri kanunun ismini yazarlarsa THS Şerhimize ekleyebilir ve katılımların yeni bir HÇG oluşumu için yeterli olup olmadığını beraberce değerlendirebiliriz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi