Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kisa SÜrelİ Hapİs Cezasina SeÇenek Yaptirimlar Anketİ

Yanıt
Old 05-11-2009, 18:58   #1
Av.Mustafa Çiçek

Varsayılan Kisa SÜrelİ Hapİs Cezasina SeÇenek Yaptirimlar Anketİ

Değerli Arkadaşlar , İ.Ü Sosyal Bilimler Adli Tıp Enstitüsünde Yüksek Lisans yapıyorum ve tez aşamasındayım. Konum "Kısa süreli hapis cezalarına seçenek olan yaptırımların değerlendirilmesi" Bu konu ile ilgili avukat, hakim ve savcılara yönelik bir anket hazırladım.

Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi ve ankekete katılabilirseniz memnun olacağım.

Ankete sadece avukat, hakim ve savcılar katılmaktadır. Diğer arkadaşlarım görüşlerini foruma yazarlarsa tezin sonuç ve değerlendirme bölümüne ekleyebilirim.
Site yöneticilerimizle konuştum. Anketi bu foruma koyabileceğim söylendi ancak bunu henüz beceremedim. Bu nedenle bu teknik aksaklığı giderene kadar www.icradosyasi.com adresinin ana sayfasında anket bulunmaktadır. Foruma ekleyene kadar buradan anket formunu indirip cevaplar bana gönderirseniz siz değerli meslektaşlarımında görüşleri teze yansıyacaktır.

Ayrıca anket metnini foruma nasıl ekleyeceğim konusunda meslektaşlarımın yardımını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Av. Mustafa Çiçek

avmustafacicek@gmail.com
Old 06-11-2009, 00:06   #2
Admin

Sayın Av.Mustafa Çiçek,

Anket çalışması dediğinizde ben bir soru ve işaretlenecek birkaç seçenek düşünmüştüm ve forumumuzun anket ekleme bölümü bu tip bir çalışma için kullanılabilirdi.

Ancak sizin formunuz değişik sorulardan oluşan uzun bir metin, o nedenle foruma bu anketi benim düşündüğüm şekilde eklemek mümkün olmuyor.

Ankete erişmek isteyen üyelerimizin için dosyanıza doğrudan bağlantı sağlayabilirim:
http://www.icradosyasi.com/UD_OBJS/D...cek_Ekim09.doc
Old 06-11-2009, 18:33   #3
Av.Mustafa Çiçek

Değerli yöneticimiz

yönlendirmeyi yaparsanız çok memnun olurum. Yardımınız için şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim Av. Mustafa Çiçek
Old 06-11-2009, 18:38   #4
Av.Mustafa Çiçek

Bu arada hukukçu mesektaşlarımın da katkıları bekliyorum. Tez sürem kısıtlı. Yardımlarınız için şimdiden herkese başta site yöneticilerimze ve katılan katılmayan tüm meslektaşlarıma teşekkürler. Av. Mustafa Çiçek
Old 23-02-2010, 16:29   #5
gastamoney

ben ankete katıldım ama size göndermeyi pek beceremedim..
Old 24-02-2010, 16:08   #6
Av.Mustafa Çiçek

Varsayılan gastomaneye yanıt

Değerli meslektaşım teşekkürler katıldığınız için . Ama anketin bana yollanması gerekiyordu. Sağlık olsun. 1 martta tez savunmam var. Çalışmalarınızda başarılar.
Old 25-02-2011, 13:46   #7
Mehmet'im ben

Varsayılan Tez?

Sayın Mustafa Çiçek, tezinize nasıl ulaşabilirim? Anket sonuçlarını paylaşabilmeniz mümkün müdür?
Old 18-03-2011, 18:37   #8
Av.Mustafa Çiçek

Sayın Mehmet im
yapılan tez yökün sitesinde bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul a yolunuz düşerse benden temin edebilirsiniz. Anket sonuçları tezde mevcut. Kaynak göstererek kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar. Av. Mustafa Çiçek
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi