Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 12-06-2007, 15:42   #421
persona

bana filmi izlememissiniz gibi geldigini itiraf ediyorum

Old 12-06-2007, 15:52   #422
Jeanne D'arc

Şöyle bir baktığımı hatırlıyorum ama bütünüyle izlemedim sanırım. İç muhakeme, zindan ve yargılama sahneleri aklımda. Enteresan Dustin Hofman'ı hatırlayamıyorum ama Mila aklımda. (Film sınavından geçtim mi?) Çok beğenmediğimi anımsar gibiyim.

Ancak tespitinizin doğru tarafı şu; ben filmden bağımsız yorum yapmıştım, sizin film üzerinden konuştuğunuzu anlayınca uzatmak istemedim. Sadece "ismi sahiplendiği yetmiyormuş gibi bi de Jeanne D'arc adına cevap hakkı kullanıyor" durumu olmasın diye şahsen (yani ben olarak) üzüldüğüm noktayı belirtmek istedim. Yoksa THS ahalisi anında bir psikolojik bir teşhis koyuverir mazallah! Korktuğumu itiraf ediyorum!
Old 12-06-2007, 16:17   #423
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan ege

ben bişi yapmadımm.."henüz"

Alıntı:
Alıntı:Yazan Av.H.Sancar KARACA
"N'olacakdur terk-i ışk etme Fuzûlî vehm edüb
Gâyeti derler ola bir bende sultânın sever"

Ege'miz ;
Bizden iyi bir paket çıkarmışsınız ama, beyitin ilk satırında şair adı geçtiği için ayrıca şairini belirtmemişizdir yani. Yoksa bu beyiti bizim yaz(a)madığımız ve yaz(a)mayacağımız belli değil mi?
Bir de, şiir türünden tek satırımız yokken sitemizde.
Old 12-06-2007, 16:18   #424
Ahmet Turan

Uzun bir aradan sonra kısa bir süre için de olsa THS ye yeniden dönmenin mutluluğunu yaşadığımı itiraf ediyorum
Old 12-06-2007, 16:20   #425
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Ahmet Yıldırım
Uzun bir aradan sonra kısa bir süre için de olsa THS ye yeniden dönmenin mutluluğunu yaşadığımı itiraf ediyorum

Ooooo hoşgeldiniz!

Site adına sizi özlediğimizi itiraf etmemize gerek olmadığını itiraf ediyorum
Old 12-06-2007, 16:22   #426
Jeanne D'arc

Sayın Şehper'e katıldığımı ve Sayın Ahmet Yıldırım'a da "uzun bir aradan sonraki kısa bir ara için" kızdığımı itiraf ediyorum.
Old 12-06-2007, 17:10   #427
Admin

Filmin büyük bölümünü (+ D'arc'ın hayatını) anlatmak suretiyle seyir keyfimi öldürdüğünüzü itiraf ediyorum.
Old 12-06-2007, 17:11   #428
Av. Meral Akçınar

Mutlu

Engin'in düzenlediği izmir'den bir önceki toplantıya giderken, ne kadar rahat görünsem de aslında çok gergin olguğumu, ya beni sevmezlerse, ya iğrenç bir gece olursa endişesine kapıldığımı ama daha sonra eğer hoşlanmazsam ortamdan erken ayrılacağımı, eğer beni sevmezlerse bulunduğum platformun doğruluğunu sorgulamam gerektiğini düşündüğümü , gecenin sonunda bu düşüncelerime kendi kendime güldüğümü, bu kadar strese değdiğini gördüğümü vee enn çok saygıdeğer Admin'imizi, Suat Bey'i ve Bay Tikici'yi merak ettiğimi itiraff ediyorum.

Bir de toplantıya giderken içimden Sting'in "ooo I am alien, I am a legal alien, I am an Englishman in New York" şarkısını durmadan söylediğimi..
Old 12-06-2007, 17:21   #429
persona

Alıntı:
Bu akşam (12.Haziran.2007) saat 21.45'te FOX TV'de

bugunun tarihinin 12 haziran degil 13 haziran zanneden birisi olarak, filmle ilgili yazilar yazdigimi, ama butun bu yazilanlarin bu guzel filmle ilgili istah acici vazifesi gormesi gerektigini dusundugumu itiraf ediyorum ama yine de saskinligimin verdigi zararlardan dolayi ozur diliyor, sayin D'arc inda bu vesile ile aksamleyin televizyon koltuguna oturup eline patlamis misirlarini ve iceceklerini alarak bu filmin zevkini cikarmasini siddetle tavsiye ediyor ve yarinki filmle ilgili itiraflarini bekliyorum
Old 14-06-2007, 17:03   #430
persona

itiraf.com un ahalisinin, streseson.com bolumune GOC ettigini dusundugumu itiraf ediyorum
Old 14-06-2007, 17:20   #431
Jeanne D'arc

İ.E:Her ne kadar streseson.com'dan önce biz vardıysak da;

Alıntı:
Yazan Turan Paşa

Sayın jeanne d’arc’ın itiraf.com başlığından ilham alarak bu formu açıyorum.

yine de belirtmeliyim THS İtiraf.com ile THS streseson.com kardeş sitelerdir.

Hatta laf aramızda şu an yarı özerk bulunmakla birlikte, yeterince büyüyünce bağımsızlarını ilan edecekler.
Alıntı:
Yazan Anarşist

Sayın Turan,
THS itiraf.com ve THS sterese.son.com olarak (ayrılıkçı TeHeSe gerillaları) şimdi özerkliğimizi ve büyüyünce de bağımsızlığımızı ilan edelim ne dersiniz?

Saygılar.
Old 14-06-2007, 17:37   #432
Av.Suat Ergin

THS'deki IQ testinde yüksek puan alanların puanlarını gördükten sonra;

Hiç 100 puanın altında kalan üyemizin olmaması; THS'ye sadece yüksek zekalıların kabul edildiğini düşünmeme yol açtığını;

100 puanın altında puan alan üyenin de olabileceği, ancak utandığından foruma yazamadığını; iddia edenlere ise inanmayacağımı;

İtiraf Ediyorum.
Old 14-06-2007, 20:08   #433
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Hatta şu an yarı özerk bulunmakla birlikte, yeterince büyüyünce bağımsızlarını ilan edeceklerdir, laf aramızda.
Alıntı:
Yazan Anarşist

Sayın Turan,
THS itiraf.com ve THS sterese.son.com olarak (ayrılıkçı TeHeSe gerillaları) şimdi özerkliğimizi ve büyüyünce de bağımsızlığımızı ilan edelim ne dersiniz?

Saygılar.

www.streseson.com adresinin tescil edilmiş olabileceğini, bu akıllı tavrın sadece ve sadece cin ünvanlı üye tarafından sergilenmiş olabileceğini düşündüğümü, ve bu temelde
Alıntı:
Congratulations! streseson.com is available

sonucunu görünce rahatladığımı itiraf ediyorum.
Old 14-06-2007, 21:10   #434
Jeanne D'arc

İtiraf ediyorum: Anlamıyorum işte ne teknikten ne de FSEK'ten anlamıyorum! Ühüüüü...

İmza itirafı:Cin fikirli üye.

Ayrıca sakın ola fikrimi tırtıklamayı aklınıza getirmeyin! İlk ben demiştim bi kerem.
Old 14-06-2007, 23:02   #435
cesur_yürek

İtiraf forumuna, itiraf etmeyen üyelerin ;en kısa zamanda bu foruma itiraf etmenin artık zorunluluk taşımaya başladığını ; edilen itirafların içeriğinden de anlayacakları üzere bilmeleri gerektiğini itiraf ediyorum..
Old 14-06-2007, 23:15   #436
Doomswar

itiraf ediyorum çalınan dondurmaları yerine be koydum
bir yaz günü arkadaşlarım dondurmacıdan dondurma çalmışlardı bende dondurmacıya üzülüp başka bir marketten parayla 6 dndurma alıp yerine koymuştum içimde kalmasın sizlerle paylaşıyım hüzünlendim bi an
Old 15-06-2007, 08:39   #437
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Jan Dark
İtiraf ediyorum: Anlamıyorum işte ne teknikten ne de FSEK'ten anlamıyorum! Ühüüüü...

Bu da benim en beğendiğim itiraf oldu.
Old 15-06-2007, 13:36   #438
Cest la vie

Alıntı:
Bu akşam (12.Haziran.2007) saat 21.45'te FOX TV'de Jeanne D'arc'ın hayat hikayesini anlatan filmin oynayacağını

İlk defa bu mesaj sayesinde FOX TV diye bir kanalın varlığını öğrendiğimi ve Amerika'da en iyi kanal olan ve en kaliteli dizilerin ve filmlerin yayınlandığı bu kanalın, bir Türk televizyonunu satın almış olmasına şaşırdığımı ama sonradan sevindiğimi(çünkü şu anki durumunu bilmiyorum ama ordaki kalitesini devam ettirirse gerçekten TV'de izlemeye değer birşeyler olabilir) itiraf ediyorum.
Old 15-06-2007, 14:16   #439
Gülümse

itiraf ediyorum:

1. Bos zamanim olmasina ramen yazmayi ertelediklerimi
2. Seyretmem gerekenleri
3. Yapmam gereken isleri

sirf canim istemedigi icin halen jetlek oldugumu bahane ederek yapmiyorum...
Old 15-06-2007, 14:28   #440
avseher

site üyelerine ve siteye henüz yabancı olduğumdan dolayı ne itiraf etmem gerektiğini bilmediğimi itiraf ediyorum. Hatta böyle bir itiraf yapıp yapmamak konusunda bile ihtilaflı kaldığımı itiraf ediyorum..
Old 15-06-2007, 15:11   #441
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan korayad
Alıntı:
Yazan Jan Dark

Bu da benim en beğendiğim itiraf oldu.

Niye ki, diye meraklandığımı itiraf ediyorum.
Old 15-06-2007, 15:31   #442
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Niye ki, diye meraklandığımı itiraf ediyorum.

Meraklanacak ne olduğunu merak ettiğimi; itiraf ediyorum.
Old 15-06-2007, 15:36   #443
Doomswar

neden meraklanma ihtiyacı olduğunuzu merak ediyorum ve böyle bişey düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 15-06-2007, 15:36   #444
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan J.D.
"Niye ki, diye meraklandığımı itiraf ediyorum."

J.D. ile aynı merakı paylastıgımı itiraf ediyorum
Old 15-06-2007, 15:41   #445
Av.Suat Ergin

Sayın ParanoidAndroid'in THS ye ilk üye olduğunda Hukuk ve Türkçe Grubuna ilgi gösterdiğini,

Daha sonra ise sadece Hukuk ve İngilizce Grubu'na iltifat ve itibar ettiğini görünce;

Türkçeyi artık hatmetmiş olabileceğini sandığımı;

İtiraf ediyorum.
Old 15-06-2007, 15:43   #446
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Ben
Alıntı:Yazan J.D."Niye ki, diye meraklandığımı itiraf ediyorum."
J.D. ile aynı merakı paylastıgımı itiraf ediyorum

Bu iletiyi yazana kadar Sn. Ergin'in ve Sn. Doomswar'ın iletisi daha önce gönderilmiş oldugu için ikisine de sinir oldugumu itiraf ediyorum ve "J.D.nin merakı üzerine bu kadar ileti sıralacagını bilseydim ben yazmazdım" sekilinde bir itirafımı da paylasmak isterim Saygıdeger THS üyeleri ile
Old 15-06-2007, 15:48   #447
persona

fotolari olmayan site dostlarinin fiziksel ozelliklerini, yazdiklarindan anlamaya calistigimi itiraf ediyorum, darilmaca olmamasi halinde bunlari itiraf etmek istedigimi de itiraf ediyorum
Old 15-06-2007, 16:09   #448
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Sn.Persona
fotolari olmayan site dostlarinin fiziksel ozelliklerini, yazdiklarindan anlamaya calistigimi itiraf ediyorum, darilmaca olmamasi halinde bunlari itiraf etmek istedigimi de itiraf ediyorum
Sevgili, Saygıdeger, Pek Katkısal Bir O kadar da Kanıksar Kişilik Persona! Ben darılmam, söyleyin lütfen (Ama "darılmaca yok" dediginize göre foto koymayanların, fiziksel özgüven yetersizligi oldugunu düşündügünüzü ve hos görünmediklerine inandıgınızı düşündügümü "itiraf ediyorum" ve böylece bu iletinin yanlıs bir forumda yazılmamıs olmasını da saglamıs oluyorum )
Not: Sizi yakısıklı buldugumu da itiraf ediyorum ( THS'nin gelmiş geçmiş en CESUR itirafıdır! )
Old 15-06-2007, 16:25   #449
persona

bu konuyu insanlarin ozguven eksiklikleri nedeniyle fotograf koymamasi noktasina neden getirdiginizi anlamadigimi itiraf ediyorum

degerli dostlarin, gizli kalarak kendilerini daha ozgur hissettiklerini , ve rahatsiz edilmek istemediklerini ve de fiziksel ozellik nedeniyle degilde fikirleriyle bu platformda yer almak istediklerini dusundugumu itiraf ediyorum ..

benim, darilmaca yok dememdeki sebebinde insanlarin bu kararlarina saygisizlik etmemin bagislanmasi anlamindadir...

hem guzelligin goreceli kavram oldugunu dusundugumu itiraf ediyorum,

sayin ParanoidAndroid, yaptiginiz itiraf hakikaten okudugum en cesur itiraf diyebilirim

sanirim, bu konuyu kapatmak en iyisi... tamam aciklamayacagim, hicbirsey belki hic itiraf etmemeliyidim
Old 15-06-2007, 16:26   #450
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Sn. Ergin
Sayın ParanoidAndroid'in THS ye ilk üye olduğunda Hukuk ve Türkçe Grubuna ilgi gösterdiğini,

Daha sonra ise sadece Hukuk ve İngilizce Grubu'na iltifat ve itibar ettiğini görünce;

Türkçeyi artık hatmetmiş olabileceğini sandığımı;

İtiraf ediyorum.

Sayın Ergin, THS'ye kaydımı yaptırdıgım sıra sizin eşsiz yönetiminizdeki çalışma grubuna dahil olmaktan gurur duydugumu; sonra İstanbul'da calısma hayatının "tatil zamanı İstanbul"dan ne kadar farklı oldugunu ögrendigim vakit sükutuhayale ugradıgımı ve bunun THS'yi aksatmak türünden olumsuz etkilerini acı bir şekilde yaşadıgımı; çalışmalara katılamamam dolayısıyla beni gruptan "attıgınızı" ögrendigimde, "İstanbul vurmus, bir de siz vurun Suat Bey" cümlesiyle serzenişte bulundugumu, şu an yazdıgım cümleyi cok uzattıgımı, bir an önce bitirmem gerektigini ama nasıl oldugunu anlayamayaraktan bitiremedigimi, birilerinin parmaklarıma acilen mukayet olmasını, yoksa parmaklarımla kalmayıp aklımı da yitirebilecegimi hissettigimi, bu hislilikle baş etme konusundaki düsüncelerinizi.... hayır, ... hayır yazmıyorum.... bitti, herşey bitti,......irade,....hayır idare.... evet idare, idare edebilirim...parmaklarıma..mukayet....oluuuuuunnnn !
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05805206 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.