Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

Tpe Yidk Kararinin Iptali

Yanıt
Old 19-03-2014, 10:45   #1
cdm

Varsayılan Tpe Yidk Kararinin Iptali

Merhabalar herkese.

Elimdeki Türk Patent Enstitüsünün, Yeniden İnceleme ve Değerlendirme Kurulu Kararının iptali için dava açacağım; ancak daha önce buna ilişkin bir dava açmadım. Bu nedenle, elinde konuya ilişkin örnek dilekçe olan arkadaşlarımdan paylaşmalarını rica ediyorum.

İyi çalışmalar,
Old 26-03-2014, 14:29   #2
bilal_gedikci

Alıntı:
Yazan cdm
Merhabalar herkese.

Elimdeki Türk Patent Enstitüsünün, Yeniden İnceleme ve Değerlendirme Kurulu Kararının iptali için dava açacağım; ancak daha önce buna ilişkin bir dava açmadım. Bu nedenle, elinde konuya ilişkin örnek dilekçe olan arkadaşlarımdan paylaşmalarını rica ediyorum.

İyi çalışmalar,

merhaba sayın cdm,
Mesajınız geçerliliğini koruyor mu bilmiyorum ama şu sıralar ben de YİDK kararının iptali için dilekçe örneği aradım fakat bulamadım maalesef. Ben de oturdum kendim yazdım. Bu alanda uzmanlaşma asıl olduğu için kimse dilekçe örneği paylaşmamış sanırım. Mail adresinizi verirseniz naçizane yazdığım dilekçeyi gönderebilirim.
Saygılar..
Old 26-03-2014, 16:40   #3
cdm

Alıntı:
Yazan bilal_gedikci
merhaba sayın cdm,
Mesajınız geçerliliğini koruyor mu bilmiyorum ama şu sıralar ben de YİDK kararının iptali için dilekçe örneği aradım fakat bulamadım maalesef. Ben de oturdum kendim yazdım. Bu alanda uzmanlaşma asıl olduğu için kimse dilekçe örneği paylaşmamış sanırım. Mail adresinizi verirseniz naçizane yazdığım dilekçeyi gönderebilirim.
Saygılar..

Bilal Bey,

Ilginiz için çok teşekkür ederim. Başka bir meslektaşım yardımcı oldular ama sizin hala dilekçeye ihtiyacınız varsa ben de sizinle paylaşabilirim.

Iyi çalışmalar,
Old 02-06-2014, 10:18   #4
aysunasil

Varsayılan Merhaba

Herkese merhabalar,

Ben de sayın meslektaşlarım gibi TPE Yidk kararının iptali için ilk defa dava açacağım ancak hiçbir yerde örnek dilekçe bulamadım.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim gerçekten
Old 02-06-2014, 10:30   #5
aysunasil

Varsayılan Yardım :)

Alıntı:
Yazan cdm
Bilal Bey,

Ilginiz için çok teşekkür ederim. Başka bir meslektaşım yardımcı oldular ama sizin hala dilekçeye ihtiyacınız varsa ben de sizinle paylaşabilirim.

Iyi çalışmalar,

Sayın meslektaşım merhaba,

Bu konuda örnek dilekçeyi benimle paylaşmanız mümkün müdür ?
Old 02-06-2014, 10:35   #6
cdm

Alıntı:
Yazan aysunasil
Sayın meslektaşım merhaba,

Bu konuda örnek dilekçeyi benimle paylaşmanız mümkün müdür ?

Sayın Meslektaşım, mail adresinizi paylaşabilirseniz, dilekçe örneğini gönderebilirim.
Old 02-06-2014, 10:39   #7
aysunasil

Varsayılan Yanıt

Alıntı:
Yazan cdm
Sayın Meslektaşım, mail adresinizi paylaşabilirseniz, dilekçe örneğini gönderebilirim.

Mail adresim: aysun_asil@hotmail.com

Bu kadar çabuk dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Süremiz dolmak üzereydi, şu an inanılmaz sevindim
Old 02-06-2014, 11:31   #8
aysunasil

Varsayılan Yardım :)

Alıntı:
Yazan bilal_gedikci
merhaba sayın cdm,
Saygılar..

Bilal Bey merhaba,
Yidk kararının iptali davası için Çiğdem hanımdan dilekçe örneği istedim, mailde bir sıkıntı oldu sanırım henüz tarafıma ulaşmadı. Aynı zamanda sizden de yardım istesem olur mu ?
Old 05-06-2014, 08:50   #9
bilal_gedikci

Alıntı:
Yazan aysunasil
Bilal Bey merhaba,
Yidk kararının iptali davası için Çiğdem hanımdan dilekçe örneği istedim, mailde bir sıkıntı oldu sanırım henüz tarafıma ulaşmadı. Aynı zamanda sizden de yardım istesem olur mu ?

Merhaba Aysun Hanım,

Biraz gecikmeli de olsa elimdeki YİDK kararının iptali dava dilekçelerini mail adresinize gönderdim.

İyi çalışmalar.
Old 09-03-2015, 18:22   #10
brn-34

Meslektaşlar merhaba;

Ben de aynı dertten muzdaribim YİDK kararı iptali dava dilekçesi örneğini gönderirseniz çok müteşekkir olurum azizbabac@gmail.com

tşk ederim şimdiden
Old 24-03-2015, 11:05   #11
cdm

Alıntı:
Yazan brn-34
Meslektaşlar merhaba;

Ben de aynı dertten muzdaribim YİDK kararı iptali dava dilekçesi örneğini gönderirseniz çok müteşekkir olurum azizbabac@gmail.com

tşk ederim şimdiden

Sayın brn-34;

Dilekçeye hala ihtiyacınız bulunmakta ise; mail adresinizi gönderebilirseniz, dilekçe örneği gönderebilirim.

İyi günler,
Old 07-04-2015, 15:23   #12
aysun nalbant

Sayın meslektaşım "cdm", dilekçenizden yararlanmam mümkün müdür ? aysunnalbant@gmail.com adresine gönderirseniz sevineceğim. Teşekkürler.
Old 24-12-2015, 16:54   #13
Av. Dilek Duran Hanif

Alıntı:
Yazan cdm
Bilal Bey,

Iyi çalışmalar,

Merhaba,
Bende şu anda aynı sorunla karşı karşıyayım. Dilekçe örneğinizi bana da gönderebilirseniz çok sevinirim. Mail adresim durandilek@windowslive.com Şimdiden çok teşekkür ederim.
Old 10-01-2017, 10:37   #14
Av.AlperArslan

Sevgili Meslektaşlarım,
Ben de YİDK kararının iptali davası açacağım, örnek dilekçenizi bana da gönderirseniz çok sevinirim. mail adresim alperarslan@istanbulbarosu.org.tr
Çok teşekkür ederim.
Old 03-01-2018, 14:50   #15
Hukukcu 9806

Meslekdaşlarımla benzer bir sıkıntı da ben yaşıyorum. Dilekçemin içeriğini kendimce tamamladım ancak şablon, netice-i talep konusunda sıkıntı yaşıyorum. husumet konusunda da ciddi tereddütlerim var ne yazık ki.

Müsait meslekdaşım varsa mustafa@akdogan.av.tr mail adresimden dilekçe taslağını paylaşırsa minnettar olurum.
Şimdiden teşekkürler.
Old 03-01-2018, 15:01   #16
Hukukcu 9806

Alıntı:
Yazan cdm

Meslekdaşlarım Merhabalar,

Benzer bir sıkıntı da ben yaşıyorum. Dilekçemin içeriğini kendimce tamamladım ancak şablon, netice-i talep konusunda sıkıntı yaşıyorum. husumet konusunda da ciddi tereddütlerim var ne yazık ki.

Müsaitseniz mustafa@akdogan.av.tr mail adresimden dilekçe taslağını paylaşmanız mümkün müdür?

Şimdiden teşekkürler.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi