Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

Bilgisayar Programı İsteklerinizi bana iletebilirsiniz.?

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-05-2010, 16:17   #1
Av.AliDursunTuran

Varsayılan Bilgisayar Programı İsteklerinizi bana iletebilirsiniz.?

Saygıdeğer Türk Hukuk Sitesi üyeleri ve konukları;

Bu forumda yeralan Faiz hesaplama proğramımın siz değerli site üyeleri tarafından indirildiğini gördüm.
Şuan için amatör olarak Bilgisayar Proğramlama ile hobi olarak ugraşmaktayım. Kendimi geliştirme amacıyla sizlerden gelecek programlama isteklerine cevap vermenin,kendime sorduğum, nasıl bir proğram yapmalıyım şeklindeki sorularıma cevap olabileceğini düşünmekteyim.
Yukarda belirttiğim üzere siz değerli site üyeleri özellikle hukukla ilğili olmak üzere nasıl bir program istediklerini (çok fazla profesyonel bilgi gerektirmeyen ve iş görebilecek nitelikte olan programlar) bana bu site aracılığıyla iletirlerse kendilerine mail aracılığıyla ve diğer yöntemlerle ÜCRETSİZ proğram gönderebilirim. Tabi kendi bildiğim kadarı ile, bu hem beni bu konuda geliştirir, hem de sizlere yararlı olabilir.
Eğer site yöneticileri uygun görürse bana buradan ve mail adresimden ulaşabilirsiniz.
Göstereceğiniz ilgiye teşekkür ederim.
Sevgiler, saygılar.

NOT:Email ile bana dturan09@mynet.com adresinden veya bu site üzerinden ulaşabiliirsiniz

Av. Dursun TURAN
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi