Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Avukatlara Özel Kasa Programi

Yanıt
Old 22-04-2009, 13:10   #1
Seyit Öztaş

Olumlu Avukatlara Özel Kasa Programi

Merhabalar,
Dijital Kasa Yönetimi, avukatlar için hazırlanan dijital D- Büro Yönetimi paketi ailesinin üçüncü üyesidir. Amacı avukatların, büro kasası-müvekkil, müvekkil-müvekkil, müvekkil-büro çalışanı (avukat ve diğer çalışanlar), büro çalışanı- büro kasası arasındaki hesap işlemlerinizi rahat ve kolay bir biçimde kaydetmenizi ve sorgulamanızı sağlar.

D- Kasa Yönetimi ile Neler Yapılabilir?

· Tüm kasa işlemlerini tek bir yerden giriş yaparak süratli kayıtlar ve kasalar arası aktarmamlar yapabilirsiniz.
· Günlün hesap işlem hacminizi görebilirsiniz.
· Tüm kasa hesaplarını yada istediklerinizi MS Excel ve MS Word formatına çevirebilir ve istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz.
· Ödeme ve Avans teslim tutanakları otomatik olarak arka planda dolduğu için ödeme, tahsilat veya avans alım/verimlerinde anında çıktı verebilirsiniz.
· İşlem sonucunda oluşan hesap listelerini istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bu sayede sadece programda görmek istediğiniz alanları görüp sadece onların çıktısını alabilirsiniz.
· Raporlama çok fonksiyonlu ve parametrik olarak hazırlanmıştır. Bu sayede arama kriterlerinde içini doldurmuş olduğunuz metin kutuları “ve” ifadesi ile bağlanarak arama özellikleri en üst safhaya çıkartılmıştır. Örnek olarak aşağıdaki şu sorulara kolaylıkla program verecektir.

o X müvekkilime ait belirlediğim tarihleri arası tüm hesap dökümü
o X müvekkilime ait tarih önemsenmeden yapılan tüm ödemeler
o X müvekkilimle yapmış olduğum anlaşmalara bağlı alınan avanslar veya sözleşme alacakları
o Bir veya tüm icrada yada mahkemeye bağlı tüm dosyalarımın yada belirli bir müvekkilime bağlı dosyalarım hesap dökümleri
o X çalışanımın belirlediğim dosyalar hakkında yapmış oldukları hesap işlemleri
o Belirli bir tarih arasında genel büro giderlerim (ayrı ayrı yada grup olarak)
Yukarıdaki bu örnekler daha da çoğaltılabilir. Yine rapor sonuçlarını MS Excel ve MS Word formatına çevirebilir ve isteyen herhangi bir müvekkile gönderebilirsiniz.

· Büro kasası modülüne geçerek büro kasasıyla ilgili işlem raporunu günlük ya da aylık olarak raporlamadan bağımsız bir biçimde dökümünü alabilirsiniz. İstendiği taktirde sonuçları MS Excel ve MS Word formatına çevirebilirsiniz.
· Hatırlatma takvimi ile ödemesi gelen yada hesap işlemleri ile ilgili size hatırlatılması gereken notları takvim bazlı kaydedebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için bana özel mesaj atabilirsiniz.

D-Kasa Yönetimi'nin demosunu http://www.aekotek.com/iletisim.aspx?syf=demotalep sayfasından isteyebilir veya özel mesaj ile bana bildirebilirsiniz.

Old 14-07-2009, 22:58   #2
concept

Kasa programını incelemek istiyorum.
Mümkünse büro yönetim paketi ile birlikte demo olarak bana gönderebilir misiniz ?
Old 15-07-2009, 13:40   #3
Seyit Öztaş

Tabiki gönderebilirim yanlız iletişim bilgilerinizi almam için aşağıdaki adresden demo talebinden bulunursanız sevinirim. Saygılarımızla.

http://www.aekotek.com/iletisim.aspx?syf=demotalep
Old 20-07-2009, 20:56   #4
Av. Taner BAŞ

Ben de aynı şekilde büro yönetim programının demosuna göz atmak istiyorum.

Düzeltme : Demo talep kısmına ilişkin yazıyı sonra gördüm. Demo talebinde bulundum. Teşekkürler.
Old 22-01-2010, 15:30   #5
Seyit Öztaş

Merhabalar , Web Sayfamız güncellenmiştir. Demo talepleriniz ve programlar hakkında bilgi almak için.Aşağıdaki Bağlantıyı kullanabilirsiniz. Teşekkürler.

http://www.aekotek.com/demotalep.aspx
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi