Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Konu Notu: 12 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 21-08-2010, 12:00   #511
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan tüze
Bu siteden, mesleğe daha yeni adım atan biri olarak, çok yararlanacağımı düşünüyorum; zira daha öğreneceğim çok şey var. Umarım aynı şekilde ben de sitenize olumlu katkılarda bulunabilecek kadar kendimi geliştirebilirim. Herkese sevgiler...

Hoşgeldiniz meslektaşım!

Katkılarınız olacağı şüphesiz...

Saygılarımla
Old 21-08-2010, 16:32   #513
Av. Engin EKİCİ

Üşenmedim ve "THS'ye Hoşgeldiniz" başlığı altındaki tüm mesajları okudum. Evet, yeni bir üye değilim artık ama kimse bana "hoşgeldin" demedi Acaba, "hoşbuldum" demeyi unuttuğum için olabilir mi? Hukukumuzdaki "gecikmiş itiraz" müessesesinden (bir engelim de yoktu ama) yararlanmam mümkün mü? THS Ailesi'ne varlıkları ve paylaşımlarıyla katkıda bulunan herkese "hoşvarsınız" diyorum. Saygı ve sevgilerimle..
Old 21-08-2010, 16:42   #514
Av.Özgür KARABULUT

Varsayılan hoşgeldiniz!

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
... kimse bana "hoşgeldin" demedi ...
Sayın Ekici;

Cevaplarını ve yorumlarını zevk ve merak ile okuduğum ve artık evsahibi olduğuna fazlasıyla inandığım bir meslektaşımsınız. Size 'ilk' hoşgeldin diyen olmak beni sevindirdi. Hoşgeldiniz!
Old 21-08-2010, 17:16   #515
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Özgür KARABULUT
...Cevaplarını ve yorumlarını zevk ve merak ile okuduğum ve artık evsahibi olduğuna fazlasıyla inandığım bir meslektaşımsınız. Size 'ilk' hoşgeldin diyen olmak beni sevindirdi. Hoşgeldiniz!

Heyooohoşbuldum sayın meslektaşım.. Bundan böyle ölsem de gam yemem. Haketmediğim iltifatınız için de çok teşekkür ederim. "Av. Özgür KARABULUT'un yanıtı veya yorumuysa okumaya, takip etmeye değer" dedirten bir üyenin mesajı şahsımı ancak onore eder.

Saygılarımla..
Old 21-08-2010, 18:02   #516
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Üşenmedim ve "THS'ye Hoşgeldiniz" başlığı altındaki tüm mesajları okudum. Evet, yeni bir üye değilim artık ama kimse bana "hoşgeldin" demedi Acaba, "hoşbuldum" demeyi unuttuğum için olabilir mi? Hukukumuzdaki "gecikmiş itiraz" müessesesinden (bir engelim de yoktu ama) yararlanmam mümkün mü? THS Ailesi'ne varlıkları ve paylaşımlarıyla katkıda bulunan herkese "hoşvarsınız" diyorum. Saygı ve sevgilerimle..

Sevgili Özgür benden önce davranmış. Beyanına aynen katılıyorum. THS'de "Engin Bey, Özgür Bey yazmış nasılsa, benim ekleyecek bir şeyim yoktur" diyebileceğim üye sayısının artması dileğiyle...

Hoşgeldiniz.
Old 21-08-2010, 19:04   #518
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Old 23-08-2010, 07:25   #519
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sevgili Özgür benden önce davranmış. Beyanına aynen katılıyorum. THS'de "Engin Bey, Özgür Bey yazmış nasılsa, benim ekleyecek bir şeyim yoktur" diyebileceğim üye sayısının artması dileğiyle...

Hoşgeldiniz.

Uyanık davranıp ajitasyon yolunu seçmekle ne iyi etmişim Üstadların gerçekten haketmediğimi bildiğim iltifatlarına layık olmak için daha çok çabalıciiim efenim
Saygılarımla..
Old 23-08-2010, 10:59   #520
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan stajyer1616
Aranıza katıldığım için mutluyum.

Sn. stajyer1616

Hoşgeldiniz

Katkılarınızı bekliyoruz.
Old 26-08-2010, 11:54   #521
Av.Nur Hayat BURAN

Nasıl hoşuma gidiyor buradan sizlere yazmak, sizin yazdıklarınızı okumak... Hiç görmemiş olsam da Cengiz Bey, Suat Bey, Habibe Hn, Saim Bey, Engin Bey'in bu konuda diyecek bir şeyleri vardır diye düşünmek... Sanki onlarla bir lokalde oturmuş konuşuyormuşuz, tanışıyormuşuz gibi... Duygu Işık'ın adı gibi duygulu yazılarını beklemek... Özgür Bey'in hemen desteğini alacağımı bilmek... Benimle aynı duyguları paylaşan insanların varlığını bilmek... Hepiniz hoşgeldiniz sefa verdiniz... İyi ki varsınız...
Old 26-08-2010, 12:19   #522
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan alameti farika
Nasıl hoşuma gidiyor buradan sizlere yazmak, sizin yazdıklarınızı okumak... Hiç görmemiş olsam da Cengiz Bey, Suat Bey, Habibe Hn, Saim Bey, Engin Bey'in bu konuda diyecek bir şeyleri vardır diye düşünmek... Sanki onlarla bir lokalde oturmuş konuşuyormuşuz, tanışıyormuşuz gibi... Duygu Işık'ın adı gibi duygulu yazılarını beklemek... Özgür Bey'in hemen desteğini alacağımı bilmek... Benimle aynı duyguları paylaşan insanların varlığını bilmek... Hepiniz hoşgeldiniz sefa verdiniz... İyi ki varsınız...

Güzel sözler için kendi adıma çok teşekkür ederim. Siz de hoşgeldiniz ve iyi ki varsınız.
Old 26-08-2010, 12:21   #523
ncoban

ben acaba siteye katıldığımda haber vermiş miydim,hiç hatırlamıyorum.Ama hoşbuldum
Old 26-08-2010, 12:23   #524
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ncoban
ben acaba siteye katıldığımda haber vermiş miydim,hiç hatırlamıyorum.Ama hoşbuldum

Siz de hoşgeldiniz.
Old 26-08-2010, 14:21   #526
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan av.m.taçyıldız
Bende En Yenİlerden Bende HoŞgeldİm

Hoşgeldiniz Sn. Taçyıldız

-----------
NOT: Sn. Admin kolay yolu bulmuş :
Alıntı:
Yazan Admin
Ben tüm yeni üyelerimize peşinen hoşgeldiniz diyorum.
Old 26-08-2010, 17:22   #528
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Özgür KARABULUT
Hoşgeldiniz Sn. Taçyıldız

-----------
NOT: Sn. Admin kolay yolu bulmuş :

Ben de yeni gelen üyelerimize peşinen hoşgeldiniz diyorum.
Old 30-08-2010, 19:23   #529
Gülümse

Alıntı:
Yazan ncoban

3-04-2007 tarihinden önce üye olduysanız, siteye gelişinizi haber veremezdiniz...
Old 30-08-2010, 19:45   #530
Nur Deniz

Bu forumdaki bütün mesajları okudum, ben geldim dememişim kimseye, kimse de bana ''Hoşgeldin!'' dememiş. Ama ben çok hoşgeldiniz mesajı yazmışım.

Keşke geldiğimi söyleseymişim.

(İlgi istiyorum galiba. )
Old 31-08-2010, 10:25   #531
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Bu forumdaki bütün mesajları okudum, ben geldim dememişim kimseye, kimse de bana ''Hoşgeldin!'' dememiş. Ama ben çok hoşgeldiniz mesajı yazmışım.

Hoşgeldiniz.
Old 01-09-2010, 07:43   #532
NurTuna

Mutlu

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Hoşgeldiniz.
Hatta iyi ki geldiniz ve iyi ki belirttiniz bu isteğinizi.
Old 01-09-2010, 12:33   #533
hülya er

bu forumu uzun zamandır okuyordum, artık üye de oldum.
herkese selamlar.
Old 01-09-2010, 13:33   #535
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan hülya er
herkese selamlar.

Üyeliğinizi kutlarız. Hoşgeldiniz.
Old 01-09-2010, 13:38   #536
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Hoşbuldum.
Hoşbulduğunuz iyi oldu.
Hoşgelmiştiniz zaten.
Old 01-09-2010, 14:02   #537
NurTuna

Mutlu

Alıntı:
Yazan hülya er
herkese selamlar.
Hoşgeldiniz Üyeliğiniz size de sitemize de hayırlı uğurlu olsun.
Old 02-09-2010, 19:59   #538
asl

Bu forma yenı katılanlardanım,ths aılesıne uye olmaktan mutluluk duyuyorum..
Saygılarımla
Old 03-09-2010, 07:53   #539
NurTuna

Mutlu

Alıntı:
Yazan asl
Bu forma yenı katılanlardanım,ths aılesıne uye olmaktan mutluluk duyuyorum..
Saygılarımla
Hoşgeldiniz. Mutluluğunuz her gün artsın.
Old 03-09-2010, 13:28   #540
b.kişi2

Merhaba,

Saysın Sitemize, yeni katılan bir üyeyim. Sizlerle tanışmak ve selamlaşmak üzere yazıyorum. Özel bilgilerim arasında öncelikli olarak trafik kazalarındaki kusur-hasar ve özel sigorta mevzuatı (destek tazminatı ve aktüeryal hesap hariç) var. Kazanımlarımı paylaşmak ve engin yorumlarınızı paylaşmak isterim.

İyi ki siz arkadaşlarım ve Sitemiz arasındayım. Teşekkür ve saygılar sunarım...

Alıntı:
Yazan Admin
Merhaba,

Aramıza yeni katılan üyelerimiz zaman zaman kendilerini tanıtan mesajlar yazmak veya diğer üyelerimizle selamlaşmak ihtiyacı duyuyorlar. Bu nedenle bu üyelerimiz için özel bir konu açalım ve bu tip mesajları bu konu altında toplayalım istedik. Eğer yeni bir üyemizseniz ve diğer üyelerimizle selamlaşmak istiyorsanız, bu konu bir yanıt ekleyebilirsiniz.

Acemilik ve yanlışla başka konular içine eklenen tanışma ve selamlaşma mesajlarını da, forum yöneticilerimiz bu konu içine taşıyacaklardır.

Elbette diğer tüm üyelerimizde yeni üyelerimize burada hoşgeldin demek isterse, bu konuya bir yanıt ekleyebilir veya mesajına teşekkür ekleyerek yeni üyemizi teşekkür sistemimiz ile de tanıştırabilir.

Ancak siteyle/forumla ilgili soru ya da soruları mümkün olduğunca bu konu içine yazmamanızı ve bu konuyu sadece tanışma amaçlı kullanmanızı rica ederiz. Soru ve sorunlar bu konu içinde gözden kaçabilir veya yanıtsız kalabilir. Eğer aklınıza takılanlar varsa, bu linke tıklayarak site ve forum yöneticileri ile iletişim alanımızda sorabilirsiniz.

Bu konu başlığı içindeki mesajlar zaman içinde çok artarsa veritabanını rahatlatmak adına eski mesajları zaman zaman temizleyebiliriz.

Ben tüm yeni üyelerimize peşinen hoşgeldiniz diyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi